Doar SPAM

  • Autor subiect DeletedUser14175
  • Data de început

DeletedUser16706

Guest
Mie mi place aroganta ieftina. Alianta de pe locul doi vs un singur om si apoi isi pun nume la oras "craca rulz"
Nu e vorba da care alianta contra cati oameni, ci despre CUM au luat orasul
au mai avut una actiune la fel, in 2 secunde 3 atacuri :)
Dar n-a mai fost cu noroc
 

DeletedUser14175

Guest
Nu e vorba da care alianta contra cati oameni, ci despre CUM au luat orasul
au mai avut una actiune la fel, in 2 secunde 3 atacuri :)
Dar n-a mai fost cu noroc
pai stai mai ... si eu am avut intr un interval de 5 secunde 17 sprijinuri bagate ... ma gandeam ca au avut naiba 20-30 intr o secunda
 

DeletedUser15336

Guest
altii baga cate 10-15 atacuri in interval de 1-2 secunde.. ce 2 secunde.. in interval de o secunda baga atatea atacuri sau sprijine.... ai dovezi cu asa ceva ? dar sa fie acelasi jucator in astea 10-15 atacuri
 

DeletedUser14175

Guest
ideea e ca daca se da intr un interval, e normal sa intre multe in aceeasi secunda ...
 

DeletedUser16706

Guest
Stii ce le trebuie lor ?::)))
2-3 luni pe o lume cu asediu dar sa pice undeva pe granita, imediat se invata.
Au jucat pe asediu si au papat bataita
E greu sa fii si atacker si defender in acelasi timp, tinand cont ca nava trebuie sa o bagi si sustii singur cel putin 30 minute in functie de viteza
 

DeletedUser16706

Guest
Bucurate ca ti le iei asa...... banuiesc ca inca n-ai prins actiuni pe tine in care sa fie nava trimisa cu def in aceasi sec cu nava si atacuri in fata ei cu o sec...actiunile astea se intampla de ceva ani pe joc si orice jucator cu ceva experienta , poate sa prinda din 10-15 comenzi ca una din ele sa pice foarte aproape de nava.
In cazul tau e usor sa incadreze 20-30 de atacuri cat mai aproape de nava pentru ca nu isi bate capul sa stea si sa fie atent si cu deful fiind revolta.
3 atacuri din 10, celelalte erau cu interval de 2-3 secunde intre ele
stii cum ghicesti 'potrivirile?
suna alarma de atac, dar numai pe pc, ca si s-ar lansa 8-10 atacuri intr-o secunda
poti sa dai refresh de 100 de ori, nu apare nici un atac, doar se 'aranjeaza' cele trimise
Am facut 2 conturi pe aceeasi lume pe extern, si am verificat 'experienta' impreuna cu un prieten
 

DeletedUser16706

Guest
Acele atacuri in nr mare de care spui ca ar fost lansate intr-un timp foarte mic au fost de la un singur jucator ?
Daca e asa pune mana si fa tiket,poate prinzi un admin cu chef de lucru si vezi daca e asa cum zici tu, dar iti trebuie o dovada pe serverul nostru ca sa ii atragi atentia.
ultimele au fost de la un singur jucator
dovezile....datele despre atacuri se sterg de pe server dupa 48 ore, din cate stiu, raspunsul la tiketul facut l-am primit dupa 46 ore
vechiul bot de atac nu facea galagie, putea fi folosit de un singur jucator, il ghiceai fiindca iti arunca sprijinele-atacurile proprii cu peste 30 secunde
timerul nou poate fi folosit de mai multi jucatori odata pentru actiuni comune, sau de unul singur
 

DeletedUser12762

Guest
Cum e posibil domnule still sa dai ban pentru nume la oras 'plangi printeso' ?
Chiar atat de inapt poti fi?
Daca vrei sa joci cu prieteni tai trebuia sa ma anunti, nu sa stau sa pierd timp si bani aiurea si sa ma trezesc cu ban atacabil fara nici un motiv, altfel nu-mi faceti fata! SA VA FIE RUSINE!!!
 

DeletedUser7909

Guest
Mai nou hotul nu mai striga "hotul", ci "plangi, printeso". Apoi tot el isi asculta propriul indemn. Pare-se ca ai iesit din ban, ai fost la Medgidia dupa cum ii promiteai lui Stil, dar pentru temenele si pupaturi ale membrelor inferioare?
 

DeletedUser12762

Guest
Mai nou hotul nu mai striga "hotul", ci "plangi, printeso". Apoi tot el isi asculta propriul indemn. Pare-se ca ai iesit din ban, ai fost la Medgidia dupa cum ii promiteai lui Stil, dar pentru temenele si pupaturi ale membrelor inferioare?
Hai vino sa ma pupi tu intre membrele inferioare, am auzit ca esti expert!
 

DeletedUser7909

Guest
La Medgidia? Presupun ca esti inca in exercitiul functiunii. Intrebarea e pusa din politete, bineinteles, intotdeauna am avut retineri in a reteza visurile de grandoare ale oamenilor. Greu sa isi mai gaseasca altele, mai ales cei aflati la limita intelectului.
 

DeletedUser12762

Guest
cum e proverbul "Vorba lunga, saracia omului" asa ca stai acolo in genunchi si fa treaba, lasa vorba!
 

DeletedUser7909

Guest
nu pot decat sa te aprob, vorba lunga ti-a adus saracia in numarul de orase. cred ca vorbesti din experienta.
 

DeletedUser16581

Guest
Cum e posibil domnule still sa dai ban pentru nume la oras 'plangi printeso' ?
Chiar atat de inapt poti fi?
Daca vrei sa joci cu prieteni tai trebuia sa ma anunti, nu sa stau sa pierd timp si bani aiurea si sa ma trezesc cu ban atacabil fara nici un motiv, altfel nu-mi faceti fata! SA VA FIE RUSINE!!!
nu te mira un coleg de la noi a luat direct ban permanent ca a pus numele la oras Hamas ....cica sustine terorismul .... de fapt in spaniola inseamna altcv hamas ... ...
 

nicol 10

Stie Tot
szok.gif
szok.gif

In joc si pe forum este permisă doar folosirea limbii române. Vă rugăm să limitaţi folosirea altor limbi la citate sau fraze bine cunoscute (sau traduse) şi doar când acest lucru este în concordanţă cu situaţia respectivă.

Pe joc sunt interzise:
  • afectarea fizică sau psihică a altor jucători.
  • denumirea alianței cu termeni ofensivi sau nepotriviți.
  • aducerea unor laude pentru acte teroriste sau persoane implicate în acestea.
  • insultarea altor jucători prin intermediul mesageriei din joc.
  • postarea mesajelor înlănțuite sau a emailurilor de tip spam.
  • postarea linkurilor cu publicitate și a linkurilor cu referințe la alte site-uri.
  • discriminarea altor jucători bazată pe origine, rasă, religie, sex, credință, handicap, vârstă sau alte lucruri similare, fără a se limita la lucrurile menționate anterior.
 
Sus