disparitie monede din joc

DeletedUser13960

Guest
La fel mi sa intamplat si mie , am fost facut ca la usa cortului de toti copiii de aici si nu au patit nimic.. Eu am avut la profil niste cuvinte cenzurate care nu bateau neaparat spre injurii dar mi-am luat ban 3 zile atacabil :)) ciudat nu ?

Cat despre acest domn care pentru 200 de monede se duce si la drepturile omului..un sfatt !

Numai fii asa disperat ma omule ! La fel mi sa intamplat si mie si nu odata , ci de 4 sau 5 ori.. dar mi sau activat automat centralizator + cpt. + comandant.. dar cine stie :)) poate la tine a fost direct furt calificat =))))))))))))))))))))))))))!
smiley_emoticons_lol.gif

In fine,fie ce-o fi..cand intruu fum iese din ei
 

DeletedUser

Guest
se poate inchide tema, multumesc

Asa repede a intervenit politia? Domne, chiar sunt prompti. Deci ,sa inteleg ca ti-ai recuperat monedele ?! Eu nu-i lasam, furtul e furt, trebuie sa plateasca hotul. Sa faca puscarie ca Becali. Ca furi o moneda sau ca furi statul tot furt e. Eu consider ca infractiunea de furt a fost produsa . Este mai mult vorba despare infractiunea de talharie . Daca o fi avut si un cutit de bucatarie in mana ,in momentul in are te-a deposadat de monede, poate intra la jaf armat.Cine stie, poate omul vroia sa-si faca o salata de rosii si taia ceapa,in momentul in care ti-a scos prin efractie monedele din cont!! Parca imi pare mie rau ca ti le-au dat asa rapid. Asta nu inseamna promptitudine,cred ca e din cauza amenintarilor tale cu OPC si Politia Romana. Acum daca te suna politistul ala ce-o sa-i spui? Ca iti retragi reclamatia? Stii povestea cu Petrica si Lupul?Data viitoare cand vei mai fi talharit , degeaba suni la 112 ca nu te mai baga in seama. Zice ca nu esti om serios si ii pui pe drumuri aiurea cu cercetari . Pacat. Acum eu de cine mai fac misto? hahaha
Moama, la 5 fara 10 ti-au dat monedele? E clar, astia au avut cosmaruri toata noaptea si s-au zvarcolit in pat . Nu puteau dormi din cauza monedelor tale. Le-ai produs insomnii.lol
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
am zis sa ma abtin dar, esti prea prost baiatule, se poate inchide ca sa nu mai scrie terminati ca tine aici
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
am zis sa ma abtin dar, esti prea prost baiatule, se poate inchide ca sa nu mai scrie terminati ca tine aici

Sa-mi spui cum te simti in vacanta . Faci reclamatie la militie dar regulamentul de ordine interioara nu-l citesti? Lasa ca ai timp sa-l studiezi.Sa vezi si tu ce spune regula 1.1 , 1.5 si etc. Astea 2 sunt mai relevante pt tine . In primul rand nu stiu cum ti-au permis astia sa expui pe forum un asemenea subiect pe care l-ai discutat la tikete .Tu practic ai provocat echipa . De ce ai deschis subiectul asta pe forum cand de fapt nu aveai voie sa provoci echipa?! Eu daca ii provoc,pe mine ma baneaza. Sa vedem ce se intampla in cazul tau !!! :D
 

DeletedUser

Guest
Mafia de ce injuri oameni de ce faci asta :(? rusineeeee

- - - Actualizat - - -

:( pfffffff
 

DeletedUser13911

Guest
Baiiii...da rea mai este lumea...
Mafia,cum se termina actul bro....
detaliezi si tu un pic end-ul?

- - - Actualizat - - -

Sa-mi spui cum te simti in vacanta . Faci reclamatie la militie dar regulamentul de ordine interioara nu-l citesti? Lasa ca ai timp sa-l studiezi.Sa vezi si tu ce spune regula 1.1 , 1.5 si etc. Astea 2 sunt mai relevante pt tine . In primul rand nu stiu cum ti-au permis astia sa expui pe forum un asemenea subiect pe care l-ai discutat la tikete .Tu practic ai provocat echipa . De ce ai deschis subiectul asta pe forum cand de fapt nu aveai voie sa provoci echipa?! Eu daca ii provoc,pe mine ma baneaza. Sa vedem ce se intampla in cazul tau !!! :D
epa,nu prea cred,.....1.5 si 1.6 sunt cu dedicatie,asa am vazut.
Al meu sot primea frecvent asemenea suplicii...
 

DeletedUser13960

Guest
Lasati-l sa faca ce vrea..adminii cred ca nu l-au lamurit indeajuns..asta e,daca nu reusesti sa-ti reprimesti banii,sa platesti de acum prin sms :)
 

DeletedUser

Guest
Culmea Interlopilor: Sa jefuiesti un mafiot si dobitocul sa tipe dupa politie....hahaha
Hai ca-i culmea asta ca sa fie si adevarat. Uite cu asa specimene se nasc bancurile. Indiferent ca sunt cu politisti,blonde, mafioti sau cu prosti.Intotdeauna la baza unui banc sta un personaj real....hahaha
Ce ma amuza pe mine din toata chestia asta este ca gainarii isi zic mafioti iar cotofenele hoti.Zici ca le sticlesc ochii ca girofarul la militie.Apropo de militie: Mai tine-ti minte voi faza aia din BD la munte si la mare cand pe Trandafir il lasa escrocul ala fara ceas la mana si incepe sa tipe dupa militie ? Asa si gainarul asta de plange dupa monede tipa dupa OPC si Politie....looool
 

DeletedUser14290

Guest
salut am patit si eu ceva asemqanator,am trimis mesaj la mopay si am fost taxat de 2 ori cu cate 2 euro pe abonament dar monezi nu am primit ,am facut tichet dar degeaba,hotie curata
 
Sus