disparitie monede din joc

DeletedUser

Guest
cum este posibil sa imi dispara 1300 monede de pe cont, dupa ce am platit am primit iar acum le-au retras asa se procedeaza?
 

DeletedUser14250

Guest
Tiket , nu se rezolva , mail la still , nu se rezolva trimite direct la inno !
 

DeletedUser

Guest
am facut si tiket, am dat si mail, am dat si la ino, si am dat si la protectia consumatorului, mai departe vedem

- - - Actualizat - - -

ok vad ca nu primesc nici un raspuns, o sa merg la politie
 

DeletedUser

Guest
la politie ? :))

eu zic sa apelezi direct la FBI.. NATO..
teroristi.. la ce vrei tu :))
 

DeletedUser

Guest
las ca mai discutam... nu e incheiata fapta, din pacate pt cel care a facut asta , adica furt, am facut si print screen ca sa nu mai poata modifica, sa nu creada ca o sa scape doar pt ca sunt pe net si nu real
 

DeletedUser13960

Guest
Intra pe sitte-ul official de la inno si da-le mail :)
 

DeletedUser

Guest
da mi tu adresa la care sa scriu si stii ca iti raspund, azi e samb cam peste tot este inchis am incercat sa sun si la opc si la politie dar pana acum fara raspuns, luni ma duc si la raifaisen sa vedem pe unde sunt banii ajunsi apoi dupa la politie, vedem ce iese, aveti grija sa nu platiti la banca sa nu patiti ca si mine
 

DeletedUser13960

Guest
Nu frate..eu daca e sa bag premium dau sms cand am nevoie de un sfetnic 2...
In orice caz,cat ai platit?Daca este vorba de o suma mica (50 lei) asta e..faci reclamatie la inno.com,in rest nu te duce la opc,politie si alte chestii...Si cei de mai sus nu mai faceti misto..sunt banii omului castigati pe spatele lui,si ii pierde asa gratis..fara sa aiba vreun bebeficiu..
Is tare curios de ce niciun admin nu raspunde aici...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
mane imi pare rau, lasa sa faca misto probabil sunt copii, nu am platit, 50 de lei da, dar nu e vb de asta, o sa ma duc la politie nu am avut timp dar sapt viitoare sunt liber miercuri, am sunat si la opc probabil fiind sambata nu a raspuns nimeni nici la politie la capitala la informatii dar de luni trebuie sa fie cineva acolo, o sa am drum si la banca sa vad care este treaba ori imi dau banii inapoi cei de la banca ori ma cert si cu ei sa vad unde sunt banii, adminul a zis ca nu a facut banca plata dar atunci trebuie sa aflu unde sunt banii, din moment ce ino mi au dat chitanta pe mail ca s-a facut deja plata, ciudat acest lucru, oricum sapt care vine o rezolv, nu conteaza ca sunt 5 10 euro platiti conteaza ca sunt romani si nu stiu sa respecte pe ceilalti, dar , or sa vada si ei ca nu se poate lua la misto asa lumea non stop
 

DeletedUser9400

Guest
Boss.. cum a zis si colegul mai sus nu e cazul sa mergi la politie sau sa suni la opc etc. Cu un mesaj la Inno se rezolva. Sau.. ar fi trebui sa iti dea in mod normal o chitanta dupa ce ai platit la banca (in caz ca o fi de la banca si nu au facut aia ceea ce trebuie). Dar daca zici ca ai avut monedele pe joc si ti'au disparut brusc atunci doar INNO poate rezolva.
 

DeletedUser

Guest
am foaie de varsamant de la raifaisen, am avut monedele si mi le au retras, dar faza este ca am primit pe mail chitanta ca s-a efectuat plata catre ei, iar in cazul asta nu cred ca zice tovarasul stil ca nu a platit banca, cineva, un admin a retras monedele, motivul o sa il spuna cand va lua legatura politia cu ei, prefer sa merg la politie pt a se evita alte cazuri de acest gen pe viitor
 

ciclin

Stie Tot
confirmarea platii dinspre banca spre inno confirmata ---> din start scoti banca din discutii

daca ai avut monedele si ti-au fost retrase , aici deja este o problema interna --- ...............nu stiu ce sa zic :( aiurea ......platesti , primesti si ti se retrag ulterior
 

DeletedUser13960

Guest
Mda,intotdeauna adminii s-au zgarcit cu monezile..cand am castigat 1k de monezi de aur la nu stiu ce concurs,doar stil mi i-a furnizat,ca sa zic asa..
Eu zic sa iei legatura inca odata cu stil..emailul lui daca vrei (cristian.vrinceanu@cm.innogames.com)
 

DeletedUser

Guest
ok o sa i scriu desi nu cred ca va avea un efect, ms o sa revin cu un raspuns
 

DeletedUser13960

Guest
Daca ai Facebook,poti da un mesaj aici

- - - Actualizat - - -

O sa-ti raspunda un admin,in general Stil,Norbit si Anca sunt mai activi acolo
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
ok ms inca o data, astept sa vedem ce va fi, pana luni dupa aceea nu mai ma intereseaza, nu va mai fi treaba mea
 

DeletedUser

Guest
deci prietene.. daca spui ca ai primit email de confirmare a plati.. atunci banca nu are vreo vina.. si cred ca nici cei de la inno..

sunt mai multe motive.. ori ti-ai consumat tu monedele aiurea.. activand administrator-ul.. si celelalte functii premium si ai folosit la injumatatirea constructilor si a trupelor

sau.. te-au furat admini :) politia nu are ce sa faca sau alte instituti din viata de zi cu zi.. aici intervin alte reguli , etc..

bafta si sper sa afli cine te-a smanglit de monede.. dar cate monede aveai ?
 
Ultima editare de un moderator:
Sus