Dimale

  • Autor subiect DeletedUser17271
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

CaponeM

Stie Tot
Daca ei fac coie meme-uri cu noi sau cu mine e "funny" , daca noi facem cautam atentie , bagami as pla in tine de cioara proasta.

Bă, sper să nu o bagi la fel cum bagi și cratima, odata nu, odată da, sau doar unde știi și tu că se bagă sigur =))))) :))))))))..

Și apoi, ce legătură ai tu cu subiectul? Nu ai spus ca te retragi? Retrage-te-n plm si vezi ți de business urile tale, de vacanțe si alte cele.. lasa sarakiile de sparanghel, dubite, ori pizze în pace.

PS. In momentul când se va întra pe extern, nu va mai fii vorba de demos, sons, capone, anubis, ori despre cat de slab ești tu, ci despre cum vom reuși să ne organizam, mobilizam, înțelegem și-n final, să câștigăm!
 

CaponeM

Stie Tot
Prima și ultima dată când ne am întâlnit pe hartă, gen "lider" vs jmeker cum ești tu, jmekerul a rezistat pe hartă 2 sapt. Pup
 

Mr.SunShine

Stie Tot
Prima și ultima dată când ne am întâlnit pe hartă, gen "lider" vs jmeker cum ești tu, jmekerul a rezistat pe hartă 2 sapt. Pup
Iar te lauzi cu Sinope?
Stii destul de bine că s a renunțat datorita jocurilor tale de culise.

Sa mai spun că mai nimic nu s a respectat?

Pactul era valabil pana dispărea steluţele și friends... Nu s a respectat

Înainte de a se rupe pactul trebuia acel termen de 2 saptamani... nici ăla nu a fost respectat... alții precum a strânge și cine mai era pe acolo prin demos ieșeau din alianta și ne ataca pe mine , pe aximar și alți colegi cu o nesimțire curata.


Cum să joci cu așa perversitate ? Varianta votată dar corecta a fost să vă lăsăm să câștigati.
 

DeletedUser17271

Guest
=)))))))Prima data cand te-am intalnit harta te ai milogit sa iti dau invitatie la noi . Si alianta ta isi luase muie .
Sa nu uiti eu ti am dat muie in harta . de 3 ori .
Pa cioro !
 

CaponeM

Stie Tot
Mă, futuți creierii aia inexistenți, ce morții tei s a făcut?

Vi s au recrutat cumva jucători din ally, graniță, ori nucleu?

Vi s a spart vreun cont, ori nucleul ?

S-a rupt pactul fără sa fiți anunțați?

Nici una din astea nu vi s-a întâmplat, ba mai mult, ați fost anunțați din timp ca pactul se va rupe, v-am lăsat sa faceți fuziune in MAREA PRIORITARA DEMOS KRATOS, iar în final, când v-am anunțat că se va rupe pactul, v am lasat să vă aranjați inclusiv granița, fututi mortii ma tii de păduche care te bagi de fiecare dată ca musca-n curu vacii. Se vede ca jucati, homosexualilor împreună ( tu cu bilă ). Cautati atentie ca să fiți si voi bagati in seamă.
 

CaponeM

Stie Tot
=)))))))Prima data cand te-am intalnit harta te ai milogit sa iti dau invitatie la noi . Si alianta ta isi luase muie .
Sa nu uiti eu ti am dat muie in harta . de 3 ori .

Si unde m ai întâlnit tu prima data ? Mai intalnit la fel ca pe dimale, adica lider conducând demosul? =))
 

DeletedUser17271

Guest
=))))))Coaie sa nu uiti noi ne-am dat stergere din cauza magariilor care le -ai facut .
Si pe urmatoarea lume ce ne am intalnit harta , Wild ti a dat muie sa nu uiti =))))) a 3 a oara .
 

Mr.SunShine

Stie Tot
Apropo @Deoxys legat de secundele de care se lauda alde rage, guta..... să știi că 90% erau editate.

Uite un mic exemplu.... prima poza unde este încercați cu verde este de la rage iar cu albastru de la cel pe care a facut așa zisa acțiune.

2022_11_05_00.40.21.jpg
2022_11_05_00.40.27.jpg
 

Mr.SunShine

Stie Tot
Mă, futuți creierii aia inexistenți, ce morții tei s a făcut?

Vi s au recrutat cumva jucători din ally, graniță, ori nucleu?

Vi s a spart vreun cont, ori nucleul ?

S-a rupt pactul fără sa fiți anunțați?

Nici una din astea nu vi s-a întâmplat, ba mai mult, ați fost anunțați din timp ca pactul se va rupe, v-am lăsat sa faceți fuziune in MAREA PRIORITARA DEMOS KRATOS, iar în final, când v-am anunțat că se va rupe pactul, v am lasat să vă aranjați inclusiv granița, fututi mortii ma tii de păduche care te bagi de fiecare dată ca musca-n curu vacii. Se vede ca jucati, homosexualilor împreună ( tu cu bilă ). Cautati atentie ca să fiți si voi bagati in seamă.

Cat poti sa minti ahahahahaha

Cum am fost anunțați cand jucători de la voi ieseau și ne atacau încă dinainte de acel termen venit de la tine..
Iar acel termen a fost de la 2 saptamani scurtat la o săptămână din cate stiu....

Abea după ce ai vazut ca jucstorii tai ies și ne ataca sanke ai venit cu termenul de 2 saptamani iar pe urma o altă circulară cu termen de o săptămână.
 

DeletedUser17271

Guest
Baga mi as pla in mata de drogat , auzi coie 2 sapt .
Vorbeste de parca am fi intrat pe o lume , am vazut cat de buni erau eu si noi ne am dat stergere =))))) lol .
De ce mortii ma-ti nu spui ca aveam un pact impreuna si noi ne bateam cu All Stars si voi cu Friends .
Friends sau dus pe pla dupa voi ati facut intelegeri pe la spate cu All Stars sa futeti Wild ul , desi aveati pact .
Ati incalcat pactul si cea ce sa stabilit in el in plm si noi nu am acceptat ca All stars sa ajunga la voi de asta am sters lake inca sunt discutiile postate pe yt. nu ca erati voi bunii .
Ca Wild avea echipa mai buna ca pe dimale si v am dat muie .
 

CaponeM

Stie Tot
Cu ce am încălcat mă handicapatule pactul, cu faptul ca am purtat niste discuții cu oamenii, discuții care în final au rămas fără rezultat ? =))))))

Aveam echipa mai bună, putem să ținem 5 fronturi lejer, NUMAI EU cel putin 3, ca sa citez un bombardier.

Practic ai avut de toate, dar ai fugit ca pizda din cauza unei/unor manevre care nici măcar nu au existat, sau macar sa se concretizeze... si penibil.. si prost =))))
 

Mr.SunShine

Stie Tot
Cu ce am încălcat mă handicapatule pactul, cu faptul ca am purtat niste discuții cu oamenii, discuții care în final au rămas fără rezultat ? =))))))

Aveam echipa mai bună, putem să ținem 5 fronturi lejer, NUMAI EU cel putin 3, ca sa citez un bombardier.

Practic ai avut de toate, dar ai fugit ca pizda din cauza unei/unor manevre care nici măcar nu au existat, sau macar sa se concretizeze... si penibil.. si prost =))))
Intr adevăr... ai dreptate ca manevra cu all stars încă nu fusese dar imediat după ce rupeai pactul după aia o săptămână manevra era făcută.

S a și văzut că după ce s a sters manevra s a concretizat...
 

Mr.SunShine

Stie Tot
Despre ce 5 fronturi vorbești cand voi v ati bătut nitel cu imperium din m55 și după ati recrutat cativa.. la fel si cu friends v ati bătut nitel.si după recrutat.
Pt ca astfel durau mult acele lupte și erați conștienți că dacă ajungem la final cu brio, va batem la minuni.

Interesul vostru era lupta cu noi.... dacă nu recrutati din friends și imperium, lejer 2 luni mai rezistau și deja era prea târziu să mai faci vrei manevra ca multi aveam deja peste 50 orase..

Ai preferat să faci manevrele în primele 2 luni să îți asiguri victoria fara adversar la minuni.
 

Mr.mucigasul

Membru activ
ptr bombardi3ri
am spart un bax d3 ciucas si am sustras un p3t
pff nu mai stiu poat3 3 d3 noroc ...........................
 

Mr.SunShine

Stie Tot
Unde ai avut adversar care să reziste pana la minuni... s a văzut cum ai dat o in bara.

Paros , byllis, dimale

Si pe toate 3 lumi harta era în favoarea voastră.

Pe Paros ai fost împreună cu oxeania în pact muult timp pana au decis și sons să fie la egalitate și să fuzioneze cu method.
Aaa da, la început de server ai luat și 2 aliante în demos...aliajta lui justitiarul97 și alianta Anonymus.

Pe byllis ai avut method, oxeania Si cativa Anonymus sub numele demos.

Iar pe dimale ai avut de unde să Recrutezi de prin ordinul templierilor, noobz și ai avut posibilitatea înainte de minuni să iei și de la grepo stars care au venit cu oferta la voi.


Stii bn mesajul lui quest care a fost global în care a menționat că pcr este demos și jucători din noobz vor trece în pcr


Ai avut nume de pcr ca nu știați sigur dacă aveți șanse.. gen să nu vă faceți de ras ca a luat demos bătaie.... să spuneți că de fapt nu a fost demos
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus