Dimale

  • Autor subiect DeletedUser17271
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

psihu

Membru activ
Cum nu manevre ? Iti enumăr eu manevrele de a lungul server ului ? Și grepo ne a propus și nouă fuziune să vină la noi dar s a refuzat ca să fim fair play.

1. Manevra cu ordinul templierilor... tu nu erai pe server pe atunci cred... braveknight și încă cativa demosari erau în ordinul templierilor și au trădat ca să facă alianta P.C.R(zis și demos dar nu au pus numele de demos ca nu avea certitudine că ramane pana la final și să nu se facă de râs.

2. Pact cu noobz cu premiza ca să ia jucători și de acolo, mai jos o sa pun iar global a dată de quest de atunci. De fapt nu mai e nevoie să îl pun.. ca il stiti

3. Aveați pact și cu grepo stat, nu stiu în ce perioada dar stiu ca ati avut o perioadă bună.

4. Trădarea provenită din partea lui alecx222

5. Plecarea masivă a unor oameni de la care v-au revenit și vouă orase caci o parte le a cedat la noi și o parte către voi, fie au rămas cu ele.

Jucători precum:
- xergio - câteva v au revenit și voua
- Lorita- nu ne a cedat toate orasele
- juicexd - nu ne a cedat toate orasele
- andidanielb9 - nu ne a cedat toate orasele
- emanuabel - nu ne a cedat toate orasele
- îngerul negru19 - nu ne a cedat toate orasele
- alecx222 - nu ne a cedat orașele

Si cam atata cred ca s a intamplat.. cel putin de astea îmi amintesc.
pai de ce nu adaugi aici cand jucatori de la noi au plecat la voi? au fost 5 jucatori si nimeni nu a cedat nimic de ce nu spui nimic de asta?, sau stai asta e altceva?, astept screen sa vad unde am avut pact cu grepo star
 

Mr.SunShine

Stie Tot
pai de ce nu adaugi aici cand jucatori de la noi au plecat la voi? au fost 5 jucatori si nimeni nu a cedat nimic de ce nu spui nimic de asta?, sau stai asta e altceva?, astept screen sa vad unde am avut pact cu grepo star
Aia se numeau avalon. Erau cativa la început cu puține orase. Și atunci nu era demos inca
Stiu despre ce vorbesti.

Au fost bby2, valencia2 și încă 3. Cred ca maxim 5 orase avea de căciulă, nici alea.
 

DeletedUser17271

Guest
Ba esti prost ai dreptate se poate da extindere pana la nivel noua fmm viata cat sa schimbat si minunile astea.
 

psihu

Membru activ
Aia se numeau avalon. Erau cativa la început cu puține orase. Și atunci nu era demos inca
Stiu despre ce vorbesti.

Au fost bby2, valencia2 și încă 3. Cred ca maxim 5 orase avea de căciulă, nici alea.
dar the steel, Doru11, Balck.Shadow, Angheluta11, Black 7 ce au facut dupa o luna de joc la noi nu s-au dus la voi?
 

psihu

Membru activ
@Mr.SunShine ai fost pe langa joc pe dimale , de asta nu incerca sa provoci pe altii daca nu stii situatia adevarata si ce a fost pe joc. Seara buna tuturor nu ma obosesc sa-i mai explic ca nu are sens
 

mustangul 2

Membru activ
Care voi? Noobz înseamnă voi mai nou?
Noobz și ordinul v au fost aliante de recrutare și interne.
Eu nu inteleg de ce tot faci presupuneri legat de cine a recrutat pe cine, sau cine a facut manevra cui...nu ai fost nici in demos, nici in noobz, nici in ordin.. Ce crezi ca o sa se intample, o sa vina toti baietii sa iti zica:"Bravo guci, ernest de grepo, ne ai revelat"..
Vede ti va in plm de viata si aliantele voastre
 

Mr.SunShine

Stie Tot
Sunt prea multe calcule, eu pot zice ca daca luam colosul desi au tras si ei draci pe el, nu se mai ajungea la ce s a intamplat, chiar si surpriza cu farul nu s ar fi intamplat daca se pompa cum trebuie, am avut practic lumea in mana dar nu s a putut aia e
De curiozitate doar am o intrebare ca să văd dacă ați dat toate accelerarile pe colos...

La ce oră l-ai umplut ? Noi l-am umplut sâmbătă la ora 10:50 aproximativ și a fost gata luni la ora 07:34 cu maximul de accelerari date.

Voi l ati umplut pe la 12, este ?
 

Mr.SunShine

Stie Tot
Clar. Slabi pe farmat...

Nici nu vreau sa mă gandesc cate parole a încercat demos că să afle cum stăm cu colosul... gen ca pe byllis cand au spart contul științacrv13

Da chiar... cine a fost hackerman acolo ? Ca nu mai e un secret... e veche byllis
 

Anubis.K

Stie Tot
Clar. Slabi pe farmat...

Nici nu vreau sa mă gandesc cate parole a încercat demos că să afle cum stăm cu colosul... gen ca pe byllis cand au spart contul științacrv13

Da chiar... cine a fost hackerman acolo ? Ca nu mai e un secret... e veche byllis

Se vede ca degeaba incearca cineva ceva sa ti explice ceva, tu gasesti mereu alt subiect =))))))
 

ElChapo

Stie Tot
Cine l a invatat p asta sa joace minunile? Ca nici acum nu intelege ca ei au scos colosul inaintea noastra pentru ca l au umplut mai repede nu pentru ca l au accelerat mai rapid decat noi=)))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus