Dimale

  • Autor subiect DeletedUser17271
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

CaponeM

Stie Tot
Intr adevăr... ai dreptate ca manevra cu all stars încă nu fusese dar imediat după ce rupeai pactul după aia o săptămână manevra era făcută.

S a și văzut că după ce s a sters manevra s a concretizat...

Deci practic recunoști singurel ca nu v am facut nici o manevră, dar ca să scăpați de o eventuala umilință, de fapt, de o umilință sigură, ati cautat motive si manevre văzute doar de voi. Forta wild, forta 7ouamoi
 

CaponeM

Stie Tot
Unde ai avut adversar care să reziste pana la minuni... s a văzut cum ai dat o in bara.

Paros , byllis, dimale

Si pe toate 3 lumi harta era în favoarea voastră.

Pe Paros ai fost împreună cu oxeania în pact muult timp pana au decis și sons să fie la egalitate și să fuzioneze cu method.
Aaa da, la început de server ai luat și 2 aliante în demos...aliajta lui justitiarul97 și alianta Anonymus.

Pe byllis ai avut method, oxeania Si cativa Anonymus sub numele demos.

Iar pe dimale ai avut de unde să Recrutezi de prin ordinul templierilor, noobz și ai avut posibilitatea înainte de minuni să iei și de la grepo stars care au venit cu oferta la voi.


Stii bn mesajul lui quest care a fost global în care a menționat că pcr este demos și jucători din noobz vor trece în pcr


Ai avut nume de pcr ca nu știați sigur dacă aveți șanse.. gen să nu vă faceți de ras ca a luat demos bătaie.... să spuneți că de fapt nu a fost demos

#2 sapt.
 

Mr.SunShine

Stie Tot
Cu tine nu o scoti la capăt. Totul vrei să fie ca tine deși a fost fix opusul a ce spui.

În fine,sper sa intri pe us sau en să îți scoată aia grepolisul din cap forever

Dacă intri pe altele în afara de us sau en esti slab.... pe alte comunități nu se baga bani mulți și aveți victoria asigurata.

Dar pe en și us unde se rupe gold ul greu să aveți vre o sansa...
 

Mr.SunShine

Stie Tot
voi sunteti singurii prosti ca l luati in seama si ii dati motiv sa arate cat de retard e pe aici
Ai un like.
Dc ? Pt ca inca respecți și stimezi demos deși ți ai luat o din partea lor pe Sinope în calitate de lider. Ai fost curvita lor împreună cu nihilsinedeo si băieții veseli

All stars este doar nume copiat.. all stars a luat ființă pe lumea Pandosia creat de streak și streak a pus sef pe cioara .
 

costinrd

Membru
Ai un like.
Dc ? Pt ca inca respecți și stimezi demos deși ți ai luat o din partea lor pe Sinope în calitate de lider. Ai fost curvita lor împreună cu nihilsinedeo si băieții veseli

All stars este doar nume copiat.. all stars a luat ființă pe lumea Pandosia creat de streak și streak a pus sef pe cioara .

pe Zakros cred ca s-a infiintat prima data Grepo All Stars si a fost infiintata in mare parte din actuali jucatori din Sons
 

CaponeM

Stie Tot
Cu tine nu o scoti la capăt. Totul vrei să fie ca tine deși a fost fix opusul a ce spui.

În fine,sper sa intri pe us sau en să îți scoată aia grepolisul din cap forever

Dacă intri pe altele în afara de us sau en esti slab.... pe alte comunități nu se baga bani mulți și aveți victoria asigurata.

Dar pe en și us unde se rupe gold ul greu să aveți vre o sansa...

Si deși a fost exact opusul la ce am spus, totuși tu ai confirmat tot ce am spus =))))... mortii tei de prost.

PS. Privește partea buna : mi-o iau doar eu, nu si tu.
 

CaponeM

Stie Tot
Naxos fraiere
Acolo te a întâlnit și ai cerut invitatie la wild ahahaha

Io cu bilă, pt cultura ta generală, m-am întâlnit prima și prima dată pe delphi, ca idee.

Apoi a urmat githyum și juktas, unde am fost iar colegi, iar knossos unde am fost aliați..

În concluzie, iar ai vbt ca sa nu adormi
 

twistdark1

Stie Tot
Ai un like.
Dc ? Pt ca inca respecți și stimezi demos deși ți ai luat o din partea lor pe Sinope în calitate de lider. Ai fost curvita lor împreună cu nihilsinedeo si băieții veseli

All stars este doar nume copiat.. all stars a luat ființă pe lumea Pandosia creat de streak și streak a pus sef pe cioara .

Daca vreau sa mi pun numele la alianta " baga ne am pula in gucci " mi l pun , ce mortii tai te aprinzi cu numele aliantei? Ti se pare ca fac ca david sa scriu toate lumile castigate de altii ?
 

A stranger

Stie Tot
Fk-X-All-My-Homies-Use-Y-04112022203854.jpg
faina poza doar ca eu nu intru pe extern :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus