cont spart

  • Autor subiect DeletedUser8774
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Mata Hari, nu fi rautacioasa...daca s-a facut fantoma nu mai are de ce sa planga dupa argintii din pestera...nu de alta, dar semana cu Bercea mondialu'....fara numarrrrrrrrrr :)
 

DeletedUser1530

Guest
nu sunt rautacioasa ci doar socata, nu am mai vazut pana acum fantome vorbarete, ba chiar si tastaza la pc si aici pe forumul grepo, am crezut ca sunt doar legende spuse de bunicu cand ne adormea ...ma duc sa-mi dau doua palme si sa ma mai frec la ochi odata, poate poate nu e asa...aaa ai vazut si tu fantoma ?:|
 

DeletedUser7851

Guest
Reprosurile pentru "curatenie" va rog sa le spuneti in gand.
Astept doar multumiri ca v-am scapat de flacarile vesnice :p
 

DeletedUser

Guest
Care da cu radiera ?! De acum o sa postez numai puncte puncte sa vedem daca mai sterge careva .

- - - Actualizat - - -

Reprosurile pentru "curatenie" va rog sa le spuneti in gand.
Astept doar multumiri ca v-am scapat de flacarile vesnice :p

Ia de-aici ....hahahahaha
.....................................................................
 

DeletedUser

Guest
Pan' la urma care impielitat a spart contu'? Eu cred ca rubb ca ala e cel mai mare drac impielitat!! hahahahahaha
 

DeletedUser

Guest
a explodat mormantul =))))))))))

probabil s-a trezit nea relu cu curu-n sus si s-a gandit sa cutremure un pic insula cu cimitirul dh =)))))))))))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Die Hard a mai pierdut o minune de lvl 10. Cauza : iesirea unui jucator din alianta
Si astuia i s-a spart contul?
A cata parasire de alianta din partea unor jucatori cu orase pe insulele minunate? a patra !!!.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
atentie maxima : WOW BIZZZZZZZZ

ce nebun si relu asta, s-a gandit el sa zguduie cimitirul :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Primii carcotasi! Nici nu va simtiti bine daca nu comentati aici. Mari figuri mai sunteti.

- - - Actualizat - - -

De pe Far, in Mormant. Invatatura de minte. Roata se-nvarte pentru toti cei care isi bat joc de munca "colegilor"
 

DeletedUser

Guest
panzica, ce l-a apucat pe nea relu de-a tras tunul asta extraordinar ???
 

DeletedUser

Guest
panzica, ce l-a apucat pe nea relu de-a tras tunul asta extraordinar ???

Nea Relu s-a imbatat. I-a dat si lui Leonidas tuica..ca nazgulii ataca pe cine nu trebuie..
Felicitari Immortals! Ce sa mai zic, ma imbat si eu...poate asa dau din reflex in "verde"
 

dumitsor

Membru
R.I.P
smiley_emoticons_segen.gif
 

DeletedUser10719

Guest
Sunt curios propagandistii cu ce vin de data asta?puci?lovitura de stat?anonymous?
 
Sus