cont spart

  • Autor subiect DeletedUser8774
  • Data de început

DeletedUser

Guest
M-am gandit si m-am gandit si ...... am hotarat:
Nu pleaca nimeni la Caracal. :p
Pedeapsa e sa va suportati in continuare aici.

Te-ai gandit vreodata sa-i iei locul lui Kovesi? Ca eu m-am gandit de nenumarate ori sa dau niste tunuri de-astea mari dar sa am pe cineva la D.N.A. Cum e posibil asa ceva? Sa ne dai jos din autocar !!! Tu si papa Francisc ce sunteti cuprinsi de milostivitate . Acum eu ce fac cu maseuzele mele ? le-am promis ca vin cu noi clienti . Vezi tu cum distrugi economia Carcalului? Castigau si fetele un ban . Ai distrus si turismul Caracalului .Intreaga industrie de transport. Sambata seara avea programat un dezmat cu balerine la Caracal Grand Opera .Duminica programasem sa mergem cu toti la slujba la catedrala ,sa vedem sfinti pictati pe pereti si sa auzim ultimele barfe babesti. Luni aveam in program un pescuit sportiv pe Olt .Noaptea ,la curent electric. Marti trebuia sa mergem in vizita la Craiova ,la muzeul prazului .Miercuri ,ii duceam pe astia la Dabuleni ,la crescatoria de pepeni turcesti. Joi aveam programata o vanatoare de meduze in parcul din centrul Orasului. Acum ce-oi sa-i spun lui Brad Pitt ca saracul vroia sa vina din Iasi ,sa vada parcul si meduzele din helesteu?
 

DeletedUser13911

Guest
be3.gif
 

DeletedUser

Guest
Masculule am fost la notar cand sa citit testamentul lui Patriciu, te-a desmostenit!
Foarte bine . Sa mergi si cand ii face pomana si sa-mi spui cum e coliva .Are colesterol,au pus babele prea mult zahar in coliva .Vad ca esti nelipsit de la evenimentele mondene. De ce te-ai dus tu la citirea testamentului patrician? Doar sa vezi daca sunt si eu inclus in el? Daca te duci si la parastas sa-mi spui ce barfesc babele despre mine ca aia ma intereseaza in mod cert .....hahahaha

- - - Actualizat - - -

Bre dacă nu vă descurcați cu ghidajul mă sacrific eu și vă arat imprejurimile...
Avem deja un Brad Pitt,acum ne-am procopsit si cu un GIPIES :D
 

DeletedUser2039

Guest
Pomana a fost, coliva din grau nou, zahar mult dar si fibre sanatoase, la citirea testamentului am fost in calitate de avocat, babele spun ca vizita ta in orasul Caracal a fost in dauna statului roman, de acum postasul trebuie sa duca mult mai multe alocatii...
 

DeletedUser

Guest
Ale dreacu babe sunt la curent cu toate noutatile!!! Deci nu neg, am ajutat la cresterea natalitatii in Caracal dar si imprejurimi. .....HAHAHAHAHA
 

DeletedUser3337

Guest
am inteles ca deja sa banat cineva
si cred ca sa banat pe nedrept
as vrea sa explice cei din Die cum sa intamplat daat trecuta acnd le-a iesit cineva din alianta si sau stricat minunile tot cont spart a fost???
chiar asa de rau au ajuns sa faca tichet la cineva care nici nu a jucat pe lumea asta si nu a avea nici o treaba cu ea
deci sunt degustat de ce se intampla la noi
daia am preferat 2 ani sa joc pe extern sa nu vad astelf de lucrui sa nu ma exprim altfel
 

DeletedUser3337

Guest
nu stiu unde sa mai postez ca vad ca mi se sterge postu
adevaru doare
intreb cum se face ca se baneaza un om care nu are nici o treba cu lumea Chi si face caterinca pe forum ca de asa e firea lui si asta sie sa faca cel mai bine
si incep sa pun unele intrebari celor din Die care se tot vaita ca li sa spart contu si daia au pierdut Farul
Dar tot nu inteleg cum acum ceva tim a iest 1-2 jucatori de la iei si au stricat minunile tot cont spart a fost??deci chiar nu inteleg care e treaba.aveti pile la moderatori si i-ati pus sa stearga ce nu va convine pt niste amarate greseli gramaticle??
asta e nu toti au 20 de clase ca voi,poate uni au doar 4.De ce faceti discriminare??
sau aici e vorba de prietenii si alte treburi??Ma faceti sa regret ca mi0am pretecut mai mult de 1 an de zile pe sv-rele romanesti.mai bine ramaneam pe cele externe si nu aveam parte de astfel de oameni care nu stiu sa piarda sau sa inerce sa isi repare o greseala facuta de ei/el,si cauta sa dea vina pe oameni nevinovati
ma bucur sa vad ca aveti prieteni sus pusi si care va fac jocul
Marea alianta Die hard uauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ma faceti sa rad
nici nepotu meu de 2 ani nu crede ce spuneti voi de cateva zile rad cand vad ca va plangeti ca niste fetite ca vi sa spart contu si aruncati pe primu care va iese in cale
Sa va fie rusine si aici ma refer la cei care au o varsta si apelaza la lucruri josnice ca sa se scoata ei
sigur o sa se stearga si acest post dar o sa ma asigur ca o sa ajunga si al toata lumea Chi sa inteleaga si ei cum sta treaba
In ziua de azi nu mai ai voie sa iti spui parerea sau sa ceri unele explicatii pentru ca esti "CENZURAT" pentru bihele altora
Ma simt ca in regimu Comunist unde cenzura era la ordinea zilei
Ai multumesc adminului care a sters postul anterior si mi-a dat PM in care sa imi spuna sa imi corectez greselile gramaticale.Prin acest post scriu cum am scris si in raspunsul la PM. "domnu moderator/admin am doar 4 clase si nu stie eu sa srie corect gramaticale te roage eu frumos sa nu ma banezi tata meu este tigan si nu ma lasat la scoala,imi cere scuze daca am deranjat pe maria ta,doar am spus si eu ce cred si simt"
Asta nu e motiv sa stergi un post pentru ca am mici greseli gramaticale la care nici nu mi-a am dat interesul sa el corectez.important este ce am scris in acel mesaj dar de nu a apucat sa vada toata lumea pentru ca a fost sters.in 5 ani de zile de cand am acest cont pe form nu mi-a sters nici un post dar acum cand am pus punctul ep "I" imediat teai auto sesizat si ai sters postul
De ce oare???
Ai cumva prieteni in acea alianta dubioasa???
Nu inteleg
Va astept cu ban ca stiu ca in ziua de azi daca in Romania iti spui parerea esti cenzurat si dupa haituit de CNA pentru ca nu pica bine unor persoane ce scri sau spui
Cu asta am incheiat as mai avea ce scrie dar cu me proverbul romanesc "Vorba multa saracia omuli
by by
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
intrebare

contul meu a fost spart pe lumea chi
nu mai pot intra, cineva sta in locul meu si cand vreau sa intru sunt scos de pe joc

pe celelalte lumi de joc folosesti alte parole, am primit ieri dimineata un mesaj si am inteles din el ca ai fi lasat pe alta lume parola la cont colegilor, sa te scoata din incurcatura in cazca ei nava si nu esti pe joc

eu zic sa iti faci curaj si sa spui adevarul..nu ai stiut cum sa le zici colegilor ca erai inactiv si ti-ai luat nava si ai iesit din alianta de rusine si apoi te-ai gandit sa inventezi o poveste
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser4546

Guest
Cum naiba se face ca s-au trezit dormezele lumii chi să vorbească pe extern?
Jeny, în câte luni am jucat împreună în alpha pe lumea asta, cred că nu te-am vazut pe forumul alianței să scrii cât ai scris acum și aici. ca să nu mai zic de ceea ce ai scris.. "curajul de a spune adevărul"... suna cel puțin ciudat venind de la tine
 

DeletedUser4546

Guest
Mata, fă-mi favoarea de a mi te adresa, când iți voi adresa și eu vreo vorbă. Până atunci, o zi buna și spor la toate!
 
Ultima editare de un moderator:
Sus