cont spart

  • Autor subiect DeletedUser8774
  • Data de început

DeletedUser8774

Guest
contul meu a fost spart pe lumea chi
nu mai pot intra, cineva sta in locul meu si cand vreau sa intru sunt scos de pe joc
 

DeletedUser

Guest
Si nu inteleg cum de poti intra pe celelalte lumi, si doar pe Chi nu.

- - - Actualizat - - -

totusi..Odmm, daca il cunosti pe "Rapsodie de Primavara" fost jucator care a spart conturi pe Gamma, atunci la el sa cauti..adminul nostru "iubit" de toti.
 

DeletedUser8774

Guest
am schimbat parola, acum pot sa intru, dar trebuie sa aflu cine a intrat si daca mai poate fi ceva reparat
in 8 ore, am fi castifgat lumea
 

DeletedUser

Guest
Rapsodie de Primavara este "adminul" de care trebuie sa pomenesti..
veveritza vesela ti-a spart contul..si cu numele de arkan a jucat el pe Gamma..simplu..
 

DeletedUser8774

Guest
e posibil sa-mi fi spart veverita contul
am nava bagata pe minuni si primesc sprijin de la ea
 

DeletedUser7210

Guest
Eu cand am spus ca nu sunt bune minunile:D trebuia sa ma ascultati:))
 

DeletedUser

Guest
Stilul tau de scris imi este cunoscut..si am cele mai multe dovezi..dat find ca am jucat pe Gamma..si mai am un coleg..care stie si mai multe. am poze cu schimbatul radical al unui profil..am cunostinte care pot vorbi despre ce a facut acest "Rapsodie" si pe Lumea Gamma..de data asta nu se mai scapa..mergem cu tichetele in Germania..si s-au mai si bagat bani in joc..poate sa fie si frauda :)
 

DeletedUser1530

Guest
pfff...scuze si acuze in loc sa invatam sa pierdem frumos X(
 

DeletedUser

Guest
pfff...scuze si acuze in loc sa invatam sa pierdem frumos X(



Scuza-ma draguto, dar asta nu e o pierdere frumoasa. Asta e frauda. Explica profilul lui arkan( veveritza vesela). Astept explicatii ca el nu-mi raspunde. acuze? scuza-ma...daca vreau pot aduce jumatate din lumea Gamma contra unor fraude. :) Am si eu cunostinte multe...si incep cu colegii din "ET-Army-" in cazul in care colegul arka ii cunoaste! ;) ( sunt sigur ca-si aduce aminte de ei)
 

DeletedUser1530

Guest
Scuza-ma draguto, dar asta nu e o pierdere frumoasa. Asta e frauda. Explica profilul lui arkan( veveritza vesela). Astept explicatii ca el nu-mi raspunde. acuze? scuza-ma...daca vreau pot aduce jumatate din lumea Gamma contra unor fraude. :) Am si eu cunostinte multe...si incep cu colegii din "ET-Army-" in cazul in care colegul arka ii cunoaste! ;) ( sunt sigur ca-si aduce aminte de ei)
Eu zic sa chemi si DNA-ul si DICOT-ul doar ei va mai pot salva...sunteti penibili , sincer
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14136

Guest
Eu cred ca omu asta si-a luat nava (pare destul de inactiv din cifre ) si ca sa nu-l linseze colegii lui a dat parasire si a inceput sa urle ca i s-a furat contul, in speranta ca se va sparge acel asediu :)) strict parerea mea proprie si personala.
 

DeletedUser

Guest
Eu zic sa chemi si DNA-ul si DICOT-ul doar ei va mai pot salva...sunteti penibili , sincer

Penibili? hmmm intreaba-l pe colegul vostru "veveritza Vesela" ..cum au spart ei 4k bireme pe bonus? Sau sa inteleg ca tu nici nu stii ce s-a intamplat. aduc toti jucatorii de pe Gamma, si veti vedea , si poate unii care nici nu stiu, ramaneti socati, ce fel de colegi aveti.
Un om in loc sa lucreze, sparge conturi.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14136

Guest
Mai colegilor, este irelevant ce spuneti cu spargeri de cont, daca era sa fie veverita asta asa haker, nu spargea contul lui molnar de la inceput si stia de-o treaba? dizolva toata alianta si gata? ce dracu nu vedeti ca e la mintea cocosului..
 

DeletedUser

Guest
Mai colegilor, este irelevant ce spuneti cu spargeri de cont, daca era sa fie veverita asta asa haker, nu spargea contul lui molnar de la inceput si stia de-o treaba? dizolva toata alianta si gata? ce dracu nu vedeti ca e la mintea cocosului..

nu, a spart contul unui jucator mai "micuti" care nu poate sa faca Multe..Molnar, daca s-ar fi pus sa-i dea de urma, crede-ma ca iesea si mai urat. si nu veveritza e hacker, Rapsodie de Primavara este. cum am zis..jucatorii lumii Gamma(in afara de cei din Just Do it.) Stiu toti ce a facut. Si cei de aici vor stii si ei din pacate..
 

DeletedUser1530

Guest
eu cred ca te-ai uitat prea mult la filmul Hacker
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser8737

Guest
Bun, a spart contul si a trimis trupele acasa...dar am inteles ca a intrat sprijin la secunda mai mult de-o groaza... pe ala nu l-a vazut venind - banuiesc ca nu a intrat tot sprijinul de la mai putin de 2-3 ore...cam bate la ochi asta cu spart contul..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
pe o retea de socializare circula un zvon ca cineva din DIE HARD a facut chestia asta, cica nu-I la prima abatere, asa se vorbeste

aceesi sursa spuna ca s-a mai furat si un cal tot din curtea DIE HARD, probabil acel cal e in drum spre fabrica de salam =))))))))))
neputinta doare arhitectilor :)))))

P.S. investigatiile continua
 
Ultima editare de un moderator:
Sus