Coliva pentru formatie

Ba ratatule nimeni n are nimic de demonstrat nici eu nici el nici cei care au fost in formatie =)))) de ce?=))) pentru ca noi am castigat lumii si ne am batut cu cei mai tari playeri din grepolisul romanesc si am fost in cele mai bune aliante de a lungul timpului=)))) voi unde ati ajuns?voi unde ati jucat?=))))))) cand ati jucat vs wild demos sons n ati trecut de 2 luni pe lumea respectiva=))))) umflati va in pene aici ca doar la liga a 3 a puteti=)))))))) sunteti ca csa steaua care vor faima celor de la fcsb dar nu vor ajunge niciodata acolo=))))))


Ai cam spus tot cu asta. Dar faza e ca stiu si ei bine ca e asa dar nu accepta realitatea :)))) Cum sa accepte? :))))
 

DeletedUser16184

Guest
Sunt zeii ba sergiuleeee=))))) n ai cum sa o dai cu ei=)))))
 

RAGNARAR.

Stie Tot
D
Voi va dati viata aici sa jucati sa castigati o amarata lume si nici nu excelati=)))))) sunteti exact ca si gucci cu no name ul a castigat thebes s a crezut bun cu no name-ul si pe hermenossa vs wild si italia s au destramat=))))))))) asa sunteti si voi=)))) vreti pe viitor sa va bateti cu alde wild sons demos dar voi sunteti vai morti vostri=))))
diferenta intre noi si no name e ca noi vom intra pe urmatoarea lume direct fara pauza , no name lui gucci a facut pauza de aproximativ 6 luni si si a pierdut din echipa .
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Rage in marea 55 e un fel de Polonia in al doilea razboi mondial , cat a rezistat nici 1 zii ? :))))))))))))))
 

DeletedUser16184

Guest
=)))))) si totusi unde am orasele grupate tot nu pot sa iau nava=))))) daca am luat 2 in nucleul inamicului inseamna ca s slab...ce sa faci...aia e ma apuc de mario...
 

relaxoo

Membru Nou
Domnu Rage probabil e ocupat sa rezerve interne de la United , nu e de mirare ca e mereu bine dispus ,a avut o luna buna ,cu 30 de interne :))
Dar sigur isi va face aparitia aici sa ne abureasca cu povestile lui de razboi de acum 5 ani .. Mihai Viteaza era fix pix pe langa el , nu rupea distrugea sau facea vijeli cu armata virtuala ca dânsu .
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Care mai este viata pe lumea Mochlos?
@RAGEE. cum e cu astia a lui david ?
@RAGNARAR. castigi si tu o lume dupa atatia ani ?
Nu e nici prima nici ultima , vom mai castiga multe altele in formatia asta
smiley-emoticons-auslachen2.gif
 

DeletedUser16184

Guest
Domnu Rage probabil e ocupat sa rezerve interne de la United , nu e de mirare ca e mereu bine dispus ,a avut o luna buna ,cu 30 de interne :))
Dar sigur isi va face aparitia aici sa ne abureasca cu povestile lui de razboi de acum 5 ani .. Mihai Viteaza era fix pix pe langa el , nu rupea distrugea sau facea vijeli cu armata virtuala ca dânsu .
Fata de liderii tai,pe statistici la cuceriri apar si jucatori din Friends=))))nu doar interne ca la david=)))))))) dar da iau si interne ca sa cresc in numarul de orase ca sa fac trupe si sa tin navele care le bag pe voi si ulterior sa sparg trupele de pe temple si sa tin navele de pe temple ulterior olimp :) mai bine 25 de jucatori decat 100 si prosti :) ceaules fanilor
 

DeletedUser17370

Guest
Fata de liderii tai,pe statistici la cuceriri apar si jucatori din Friends=))))nu doar interne ca la david=)))))))) dar da iau si interne ca sa cresc in numarul de orase ca sa fac trupe si sa tin navele care le bag pe voi si ulterior sa sparg trupele de pe temple si sa tin navele de pe temple ulterior olimp :) mai bine 25 de jucatori decat 100 si prosti :) ceaules fanilor
tot slab ai fost, esti si ramai.
te injosesti luand interne, daca erai bun, bagai nava pe david.
pe langa injositul cu interne, te-ai injodit si odata tradand.

868ff66d8b
 

DeletedUser17370

Guest
Gandeste-te ca doar aici ai alianta...
David nu te va mai primi nici aici dar nici pe alta lume.. united in fata la sons , oceania , demos e slaba

tormentor a luat bataie in fata oceaniei pe paros impreuna cu toti tenacii lui
 

DeletedUser16184

Guest
=))) prietene eu am preluat contul in data de 29 aprilie,eu am gasit contul deja in united=)))))ce a facut anteriorul nu ma intereseaza=))))iar lui david n am cum sa i bag nava ca sta doar in nucleu langa mine nu este=)))
 

DeletedUser16184

Guest
Iar legat de faptul ca nu o sa mai joc in sons wild demos oceania etc e egal cu 0,cu wild am purtat atatea dueluri si intr un final tot am jucat cu ei,cu oceania si demosul la fel si tot am jucat cu ei=))))) legat de sons e discutabil acolo nu bag mana in foc dar daca o sa mai joace sons si voi avea o discutie cu jussepe si ajungem la ceva comun voi juca si in sons,deoarece sunt bun nu slab ca si voi=)))
 

DeletedUser16184

Guest
Iar eu cu david nu o sa mai joc niciodata,i am zis asta inca de pe apollonia apoi pe hermonessa cand s a rugat de mine sa vin sa l ajut vs wild =)))) si crede ma united e mult mai buna decat friends daca e putin structurata=)))
 

DeletedUser16184

Guest
Ceaules fanilor,vreti sa interactionati cu mine ma gasiti pe harta pe granita:)
 
Sus