Cerere semnături

DeletedUser

Guest
http://img337.imageshack.us/img337/7227/mistocopy.jpg


mistocopy.jpg



Zimi ca nuti place.
 

DeletedUser

Guest
NOProblems ti-am facut sig+avatar....asa cadou...de plictiseala...chiar dak nu te cunosc :p

Sper sa iti placa...alegi tu care iti plac mai mult

Sigs:
noproblems.png


noproblemsnormal.png


noproblemsnormaldeep.png


noproblemsnormalbright.png


noproblemsnormalbrightbw.png


Avatars:
avtnoproblems.png


avtnoproblemsnormal.png


avtnoproblemsbright.png


avtnoproblemsbw.png



Cine mai are nevoie sa posteze aici si cand am timp o sa fac !
 

DeletedUser

Guest
Vreau si eu semnatura si avatar daca poti sa imi faci Kidutz , tema sa fie ceva cu o fata frumoasa si sa scrie FireArcher :p

Thx ;)
 

DeletedUser

Guest
Lucemferre,multumesc foarte frumoase.

Kidutz,multumesc il pun pe al tau.Doar o observatie,era mai bine semnatura cu toata trupa LP
 

DeletedUser

Guest
stiu ca e cam ciudata intrebarea dar cum pot sa pun personajul pe sign.Am signul facut si nu stiu cum sa pun personajul.Am o poza cu personajul din prince of percia dar nu stiu cum sa o pun, fara sa apara si fundalul pozei. Ms anticipat!
 

DeletedUser

Guest
stiu ca e cam ciudata intrebarea dar cum pot sa pun personajul pe sign.Am signul facut si nu stiu cum sa pun personajul.Am o poza cu personajul din prince of percia dar nu stiu cum sa o pun, fara sa apara si fundalul pozei. Ms anticipat!

In photoshop stergi fundalul cu "radiera":D.
Sper ca ai inteles.
 

DeletedUser

Guest
In photoshop stergi fundalul cu "radiera":D.
Sper ca ai inteles.

e greu de decupat un render asa

sunt pe youtube tutoriale cum sa decupezi mai simplu un render :D..

dar cel mai bine e sa le iei gata decupate de pe http://planetrenders.net/


Edit:
gata sigu' pt FireArcher...sper sa-ti placa..nu prea am gasit un render mai calumea

firearcher.png


O sa iti fac si avataru :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
as vrea si eu o semnatura de la Lucemferre , daca este dispus... nu mare lucru, doar modificata asta pe care o am acum sa nu mai fie asa pixelata, sa aiba scris-ul argintiu deschis spre inchis, si eventual + inca o varianta mai sangeroasa :D
merci anticipat :)
 

DeletedUser

Guest
care imi face si mie o semnatura cu un avatar, dar sa se pastreze acel dracusor :)
 

DeletedUser

Guest
Sau poti incerca una mai simpla, in care in partea dreapta sa fie o sageata cu varful in flacari si in partea stanga numele meu........si cu fundal cam ca la semnatura ta..... te rog, mersiii!

P.S. scz ca sunt asa pretentios........
 
Ultima editare de un moderator:
Sus