Cerere semnături

DeletedUser

Guest
Având în vedere că din 13 Mai avem posibilitatea să folosim imagini la semnături mi-am propus să deschid acest topic prin care cei care nu au o semnătură sau doresc una mai bună pot să ceară aici semnături (sau avatare).
Procedura va fi următoarea : un jucător spune ce fel de semnătură (avatar) doreşte şi eventual câteva imagini care pot fi folosite pentru facerea respectivei semnături sau un model. Toţi jucătorii pot pune semnături care să corespundă cerinţelor.
Se pot cere şi semnături în format gif , dar s-ar putea ca ele să necesite mai multe timp pentru a le face.

Menţiuni :

1. Dimensiunea maximă admisă pentru imagini este 640x480 pixeli ,mărimea maxima 500 kb. Semnătura nu va depăşi înălţimea de 60 pixeli. Avatarele nu vor depăşii 80x80 pixeli. Bannere-le sau link-urile de recrutare în semnătură sunt interzise. (conform Regulamentului Forumului )
2. Jucătorii care fac semnăturile sunt voluntari, deci nu sunt obligaţi să le facă.
 

DeletedUser

Guest
Shadow,fa-mi te rog frumos o semnatura,gen cum ai tu.Doar sa scrie N0Problems,orice fundal iti place tie.
 

DeletedUser

Guest
Poate îţi place aşa :

111it.jpg


Am încercat introducând avatarul tău în semnătură dar nu a ieşit prea mult :

222gk.jpg


Deci cel mai potrivit cred că ar fi aşa :

333pr.jpg


65057452.jpg


Aştept părerea ta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Foarte frumoase ale tale,dar a lui Stahlhelm mi-a placut cel mai mult!
 

DeletedUser

Guest
Cereri semnaturi

In acest topic se vor face semnaturi. In limita timpului meu voi incerca sa realizez cat mai multe semnaturi pentru voi. Daca doreste careva sa se afirme cu calitatile satle in manuirea phothoshopului, e bine venit.
 

DeletedUser

Guest
Salut,
Am si eu nevoie de o semnatura Quiz,la avatarul meu...Multumesc Anticipat!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Vreau si eu o semnatura... ceva in genul celor pe care le au Alin., NoProblems si Shadow, daca se poate. Multumesc anticipat :)
 

DeletedUser

Guest
Se vede interesul , faceti doar la moderatori :confused: Ce a ajuns lumea asta.
 

DeletedUser47

Guest
Gandriel ceva asemănător aş vrea şi eu, daca poţi şi ai timp.
 
Sus