Cerere semnături

DeletedUser

Guest
Am si eu nevoie daca se poate de o semnatura cu poza,sa fie cu fundal continand o tema legata de mafie,si sa contina scris pe ea numele meu precum si Cosa Nostra...mersi anticipat.(de asemenea ar fi frumos sa mi se si explice cum o pot pune,nu prea ma pricep...) ;))
 

DeletedUser

Guest
http://img228.imageshack.us/img228/2059/arrowstone.jpg


arrowstone.jpg



SAU

http://img806.imageshack.us/img806/2059/arrowstone.jpg

arrowstone.jpg





Ce parere ai???
frumos Lucemfre, dar eu chiar ma gandeam la o sageata mai ,,naturala'' la fel si piatra... dar mersi ca ai incercat..........
 

DeletedUser

Guest
voi icerca sa fac o sageata naturala dar piatra e destul de naturala, piatra am decupat-o de pe o poza:D.
 

DeletedUser

Guest
si scrisul, ar fi bine cdaca ar fi mai nush, nu asa de inghesuit, busit acolo.... si apropo, pastreaza linia de dedesupt...... si incearca ceva asemanator deasupra....
 

DeletedUser

Guest
ok, doar asteapta vreo 10-15 min ca photoshop-ul meu nu vrea sa mai raspunda:D
 

DeletedUser

Guest
E frumoasa,doar acolo in spate sa scrie Cosa Nostra,ca acum parca scrie altceva,in rest e ok .
 

DeletedUser

Guest
@Lucemferre... lui ArrowStone i-ai gresit numele in semnatura :)
 

DeletedUser

Guest
Cu Alice din Twilight :) Să nu scrie OldSchool .

Să scrie ..


Să nu scrie nimic :)
 

DeletedUser

Guest

frate, incearca sa nu pui acelas model si sus si jos.......... si chiar nu ma gandeam la inceput la pietre si sageti adevarate, la A si la O .... chiar ma gandeam la ceva animatii......
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Ma scuzati de greseala, eram grabit.=))
Acu ma apuc si refac.
 

DeletedUser

Guest
Multumesc mult Lucemferre...e foarte frumos ce ai facut,intr-adevar te pricepi...te rog sa imi zici si cum sa o pun la profil...
 

DeletedUser

Guest
Spune-mi mai exact te rog cum trebuie facut...ma invart pe aici si nu stiu ce sa fac....
 

Nihilius

Membru activ
Panou de control , Editează semnătura , sus ai optiunea
insertimage.gif
, dai pe ea si pui linkul dat, apoi dai Save Signature.
 
Sus