Cerere semnături

DeletedUser

Guest
Cred ca acel G!


Exact are acel G, doresti si poza de referinta?

Poftim: ceva de genul :)
260zs0i.png
 

DeletedUser

Guest
Revin cu o noua cerere.As dori o semnatura,de preferabil sa predomine turcuazul,si sa scrie undeva Mathew.Multumesc!
 

DeletedUser

Guest
as vrea eu! ceva simplu, ceva subversiv, ca un soldat in transee care asculta jazz...
 

DeletedUser

Guest
as vrea eu! ceva simplu, ceva subversiv, ca un soldat in transee care asculta jazz...

Cererea ta e ciudata. Eu pot sa iau o poza de pe google image cu un soldat un trasee care ascult jazz.
Dami o cerere de semnatura care so fac eu nu una care o pot lua de pe google si so pun la marimile potrivite semnaturii.
 

DeletedUser

Guest
nu ma refeream la o semnatura cu un soldat in transee, ci sa aiba acelasi feeling subversiv ca un soldat in transee care asculta jazz...
 

DeletedUser

Guest
cebraz.jpg


Ti-am facut o poza.Imi place sa lucrez liber,insa am cautat mult un soldat ce asculta jazz,sau cateva poze pe care sa le unesc dar este greu.Sper sa iti placa asta si sa ti-o atasezi la profil,este pe tema jazz.
 

DeletedUser

Guest
Mda,la 2 postul de mai sus am postat corect dar sa sters postul dintre mesajele mele...:confused:
 

DeletedUser

Guest
Imi place mult! multumesc Tie!

LE: nu pot sa o pun ca semnatura...nu stiu de ce. o sa caut pe forum ceva indicatii, poate reusesc

LLE: semnatura se updateaza si la posturile mai vechi?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
am reusit, numai ca apare tagul siteului pe semnatura... o sa incerc sa folosesc alt site.
 

DeletedUser

Guest
As dori si eu o semnatura ,pe care sa scrie Krishna,in care sa fie ceva de Craciun.
 

DeletedUser

Guest
1mpact-ti-am scris eu.
Krishna-Iti fac eu.
PS:Textul semnaturii curente de la mine il ai :rolleyes:
 
Sus