Cerere semnături

DeletedUser9009

Guest
as dori si eu o semnatura in care sa apara textul: Nyram,iar backgroundul il alegeti voi... ca stiti mai bn
Multumesc Anticipat

ezbGhFA.png


ziFTd9g.png


aho8vL6.png


- - - Updated - - -

semnatura cu textul: "Makin' your heart stop!"
background-ul il las la alegera voastra
*daca ar fi in format gif ar fi genial


8zSrHWZ.gif



vreau si eu o semnatura gif :D

Q4bZ0hx.gif
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12104

Guest
mersiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
 

DeletedUser12126

Guest
Dragi membri ai forumului cine imi pote face si mie o semnatura cu numele meu pe ea.Una care sa scrie pe ea c.arch!Va rog sa ma ajutati cn poate!

- - - Updated - - -

Nu ma ajuta nimeni va rog frumos?
 

DeletedUser9009

Guest
Dragi membri ai forumului cine imi pote face si mie o semnatura cu numele meu pe ea.Una care sa scrie pe ea c.arch!Va rog sa ma ajutati cn poate!

- - - Updated - - -

Nu ma ajuta nimeni va rog frumos?

attachment.php


attachment.php


attachment.php
 

Atașamente

  • dsdasdadasd.jpg
    dsdasdadasd.jpg
    12,1 KB · Vizualizări: 85
  • sdasdsadadasdsada.jpg
    sdasdsadadasdsada.jpg
    17,8 KB · Vizualizări: 85
  • sdsadasd.jpg
    sdsadasd.jpg
    11,2 KB · Vizualizări: 85
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Salut, as dori un avatar de tip semnatura.
Sa fie scris sus, ca un titlu, font-ul sa fie ceva gen (urme de sange) cu rosu inchis sa fie scris - LEGEND NEVER DIES - si jos ca o semnatura, putin in partea dreapta, de culoare alba, sa fie scris - yref - culoarea de fond sa fie neagra!
Sper sa nu fie prea greu.. astept :(
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
cine ma poate ajuta si pe mine cu o semnatura cu numele meu pe ea???
 

DeletedUser

Guest
revin cu rugamintea de a-mi fi facuta si mie o semnatura, bineinteles daca vrea cineva sa o faca.
multam fain.
 

DeletedUser9009

Guest
apC0hVC.gif

ptr sarky!

MW0wOsU.jpg

pentrru eddward

H8DnWyS.jpg

pentru silf
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
as dori si eu o semnatura ceva care sa fie cu totul spegial in format gif.. cu un razboinic spartan pe un nor :) care spune : <vezi semnatura care o am acuma >> sa spuna asta cu "nu ma cauta..." vezi tu exact asa apoi sa apara un alt fundal in care acel razboinic sa fie atacat de un persan si sa fie omorat.. spunand persanul : Razboinicul sa intors ! mersi mult
 

DeletedUser

Guest
as dori si eu o semnatura ceva care sa fie cu totul spegial in format gif.. cu un razboinic spartan pe un nor :) care spune : <vezi semnatura care o am acuma >> sa spuna asta cu "nu ma cauta..." vezi tu exact asa apoi sa apara un alt fundal in care acel razboinic sa fie atacat de un persan si sa fie omorat.. spunand persanul : Razboinicul sa intors ! mersi mult

nici nu vrei mult :)) daca cineva ar putea face ceea ce vrei tu,cu siguranta nu ar sta pe forumul grepolisului :))
 

DeletedUser

Guest
mda.. stiu ca este greu sa realizezi o asemenea semnatura.. trebuie sa fi un bun designar.. si cum zici tu.. nu ar mai sta pe forum-ul grepolis.. ar lucra la o firma care face joocuri ca grafhar
 

DeletedUser9009

Guest
Eu fac animatie , micute in PS , nu lucrez in AE , in AE se poate creea ceea ce vrei tu :) Orcum , ai pretenti :).
 

DeletedUser

Guest
atunci fami tu una.. care sa arate bine si care sa isi schimbe imaginea..
 

nicol 10

Stie Tot
o intrebare catre NebunatiCATA : de ce ai scris asa mare " Nu ma cautati pe statistici sau in trecut. Sunt doar o umbra a..............."

Eu port deja niste ochelari care sa ma ajute sa vad de aproape iar cand dau de textul tau micut ....., iti imaginezi ce oooaauuu iese, unul dureros la propriu!
 

DeletedUser5815

Guest
as dori si eu o semnatura ceva care sa fie cu totul spegial in format gif.. cu un razboinic spartan pe un nor :) care spune : <vezi semnatura care o am acuma >> sa spuna asta cu "nu ma cauta..." vezi tu exact asa apoi sa apara un alt fundal in care acel razboinic sa fie atacat de un persan si sa fie omorat.. spunand persanul : Razboinicul sa intors ! mersi mult

am incercat sa fac ceva, nu-s chiar toate cererile, dar cat de cat

sparta_rap.gif


- - - Actualizat - - -

Salut, as dori un avatar de tip semnatura.
Sa fie scris sus, ca un titlu, font-ul sa fie ceva gen (urme de sange) cu rosu inchis sa fie scris - LEGEND NEVER DIES - si jos ca o semnatura, putin in partea dreapta, de culoare alba, sa fie scris - yref - culoarea de fond sa fie neagra!
Sper sa nu fie prea greu.. astept :(

YREF.jpg
 
Ultima editare de un moderator:
Sus