ce mi-a placut azi....

DeletedUser

Guest
azi mi-a placut ca a cazut unu' cu rolele in cap(a dat cu capu' de beton) si a ramas acolo vreo 5 minute fara sa miste..dupa ce toti ii ziceau "ridica-te ma"s-a ridicat si a plecat fara sa zica nimic...stiu ca nu suna amuzant,dar trebuia sa fiti acolo..sa-l vedeti pe viu
mai mi-a placut azi berea rece pe care am savurat-o intr-o zi calduroasa
 

DeletedUser

Guest
azi am fost la cumparaturi...carei fete nu-i place asta?

Mie!!! Urasc sa ma duc la cumparaturi.Mai ales sa ma duc sa imi iau haine.Ma plictisesc de mor

Hmmm..Ce mi-a placut azi? Cei doi copii de care am grija,m-au facut azi sa rad pana am uitat de toate problemele:)
 

DeletedUser

Guest
la ora asta cred ca intra deja la ce mi-a placut ieri,dar oricum
am fost cu una din gemene la dentist. si-a fostatat de curajoasa, ca nu-mi vine sa cred
 

DeletedUser

Guest
stiu :D:))
This forum requires that you wait 30 seconds between posts. Please try again in 10 seconds.
 

DeletedUser

Guest
Ce tare ca am scapat de aripioarele alea si ma lasa sa inot in voie,pe bune chiar ma stresau si mai arat-am si penibil cu ele.
 

DeletedUser

Guest
Faptul că m-am trezit după un șpriț cu prelungiri, fără prea mari dureri de căpățână! :D
 

DeletedUser

Guest
faptul ca m-am trezit dupa o prietenie de vreo 2 ani cu cineva si nici nu m-a durut atat de tare sa descopar ca sunt doar folosita, unde cred c-am stiut mereu si chiar e ok sa schimbi oamenii din viata ta, dimamica lor ti-arata ca traiesti.
 

DeletedUser

Guest
Prietenii nu prea exista...:)

Mi-a placut sa vad ca oamenii din jurul meu vor sa ma inveseleasca atunci cand sunt trista...Si e mai placut sa vezi ca sunt persoane care te gandeai ca le esti indiferenta
 

DeletedUser

Guest
cateodata sunt doar egoisti, nu vor sa le strici buna dispozitie.
 

DeletedUser

Guest
Azi mi-a placut mesajul primit pe Alpha.O eroare foarte amuzanta...
 

DeletedUser

Guest
Potrivit unui studiu publicat in "American Journal of Physical Anthropology", populatia care traia in urma cu 2.000 de ani pe teritoriul Sudanului de astazi a invatat sa produca tetraciclina pe parcursul fermentarii berii, si se foloseau de ea pentru a trata infectiile.
 

DeletedUser

Guest
Azi? ultima de zi de libertate relativa inainte de inceperea scolii.
 
Sus