ce mi-a placut azi....

DeletedUser

Guest
@ sigur de la balet ...ca nu merge cu bere ....aia te face ,mare!!:)) salut literatule..mi-ati lipsit
@kinky ..ti-am raspuns la mesaj:))
 

DeletedUser5208

Guest
Si tu mi-ai lipsit draga bubulica , ti-am mai zis eu cum e cu alcoolu' la mine ...hai la discutii!
 

DeletedUser

Guest
Pfff..și pe-aici făcurăți off-topic?? Hmmm!

ON TOPIC: azi mi-a plăcut ceva cu iz tropical! :D
 

DeletedUser5208

Guest
1ora jumate deja din noua zi ..si suntem cu gandu' la tropice! Buuun asa!
 

DeletedUser

Guest
Alandala ne spui si noua povestea cu fantome ? Mi-ar placea sa o aud avand in vedere ca eu sunt un fan al lucrurilor de acest gen...
Asa...azi mi-a placut ca mi-am amintit ce am visat aseara.:D
 

DeletedUser6312

Guest
Azi mi-a placut ca am revazut un film pe care il ador, The Lake House , este despre o poveste de iubire care incepe straniu, prin corespondenta, ce mi-a placut foarte mult la acest film e chiar o replica pe care o rosteste barbatul, intr-un moment de cumpana a acestei relatii mai putin conventionala sau mai bine zis dupa despartire si suna cam asa ...cat timp a durat, cu siguranta, inseamna pentru mine mai mult decat orice, a fost mai reala decat orice am simtit vreodata... :)
 

DeletedUser8816

Guest
toata ziua nu prea a fost extrordinara, dar mi-a placut vantul care a batut in spre seara, a fost coool !!! :D
 

DeletedUser6312

Guest
Mi-a mai placut ceva azi :))))).....si anume ca a fatat pisicuta mea patru puisori superbi si sanatosi :p
 

DeletedUser6067

Guest
M-am suparat pe tn,
ti-a placut ce am facut eu pt tn:((
n-ai zis nimik:(
 

DeletedUser6067

Guest
spuma.png
da dar si pe aici nu ai spus:(
lira.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
mi-au placut valurile si cum trebuia sa sar la timp ca sa nu ma rastorn. daca nu saream la timp, inchiteam la apa... :D
 

DeletedUser6312

Guest
Azi mi-a placut ca nu a trebuit sa ucid pe nimeni pentru simplul motiv ca ma enerveaza :D
Inca o zi ca asta si am sa uit ca traiesc :)))))))))))))
 

DeletedUser

Guest
tuica de pere cu capac de feteasca alba ..:)
in incheiere .mersul cu taxiul..ca bunica mai conducea:)
 

DeletedUser7210

Guest
feteleee:)))))))


[video=youtube;uaCIXcDtv7w]http://www.youtube.com/watch?v=uaCIXcDtv7w&feature=related[/video]
 
Sus