ce mi-a placut azi....

DeletedUser

Guest
Să revăd..
[video=youtube_share;bnDB-WK5w6Y]http://youtu.be/bnDB-WK5w6Y[/video]
 

DeletedUser6312

Guest
azi mi-a placut de... le siiiis
c07.gif
 

DeletedUser6312

Guest
Azi mi-a placut ca am visat frumos si m-am trezit zambind :*
 

DeletedUser6312

Guest
Azi mi-a placut soarele care a iesit sa imi zambeasca, timid, ce-i drept dar a iesit :)
 

DeletedUser5208

Guest
lumea reala nu mi-a placut astazi , mi-as dori macar pentru o secunda sa pot zbura la fel de repede ca un gand..as inconjura lumea doar ca sa-mi raspunda la intrebari .

Mi-a placut in schimb faptul ca am cucerit primul meu sat de pe Grepo....a day to remember!
 

DeletedUser

Guest
azi...azi mi-a placut o poveste spusa in soapta in miez de noapte, o poveste cu fantome, printi si printese....
 

DeletedUser5208

Guest
mi-am vizitat bunica la tara!:) nimic nu poate fi mai frumos decat sa-mi iau parintii si sa merg la bunica mea in vizita!
 

DeletedUser6312

Guest
Azi mi-a placut ca a fost cald, deja am ghiocei si albastrele in curte si sunt minunati si parca iarna deprimanta se estompeaza incet, incet si in mine inmugureste primavara cu sperante si bucurii...
 

DeletedUser5208

Guest
Si eu ma bucur de vremea de afara!:) A fost deosebit astazi...si mi-a placut mult si borcanul maaare cu Finetti pe care l-am devorat!
 

DeletedUser5208

Guest
sar'mana , sa traiesc! bag in mine cat cuprinde si cat incape...nu prea se pune ce-i drept!:( spre disperarea mea...

Vreau sa ma fac mare cat muntele eu:) toti barbatii din familie sunt mari ( nu grasi ) dar solizi si bine facuti...eu am avut o constitutie mai asa..mai de pietre'n buzunar!:) ..o fi de la faptu' ca am facut balet ca disperatu' cat eram mic.
 

DeletedUser6312

Guest
sar'mana , sa traiesc! bag in mine cat cuprinde si cat incape...nu prea se pune ce-i drept!:( spre disperarea mea...Vreau sa ma fac mare cat muntele eu:) toti barbatii din familie sunt mari ( nu grasi ) dar solizi si bine facuti...eu am avut o constitutie mai asa..mai de pietre'n buzunar!:) ..o fi de la faptu' ca am facut balet ca disperatu' cat eram mic.
Mmmmm, baleet :p rudolf nureyev? :D Niiiice :D
 

DeletedUser5208

Guest
Haha ,sunt departe de Nureyeve :) mi-ar fi placut mie ....imi place baletul , e superb tot ce inseamna el si ce inseamna miscarea...in schimb ma omoara rutina ...urasc rutina ! Am sa iti fac o recomandare de film in topicul in care trebuie.
 
Sus