Ce alianta preconizati ca va finaliza minunile? (felicitari W.O.G.)

  • Autor subiect AncaBoghian
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Cand am acuzat eu pe cineva ca foloseste acele programe? Nu am nicio "simtire" in legatura cu niciun jucator, nu am de unde sa stiu eu activitatea lor si nici nu ma intereseaza sa fac pe politistu. Eu joc grepolis, nu stau sa fac pe politistul.
Pai si noi jucam grepolis!!! , numai ca diferenta intre noi si voi e ca la voi se folosesc programele ajutatoare pe care adminii nu le pot detecta ...si desigur ca trebuie si ei informati !!!
 

DeletedUser

Guest
Asa este noi toti folosim programe ajutatoare ...bine ca avem pile la admini (care bineinteles se stie ca au fost mereu de partea noastra)
si chiar daca folosim ...nu ne baneaza nimeni pe noi ...dar stai ..parca unul e deja banat( ciudat ...oare sa fie adminii astia neutrii?)
iti impartasesc ceva ..eu cand atac dau cu noroc de la +45 in sus ..deci ...:D
 

DeletedUser

Guest
Asa este noi toti folosim programe ajutatoare ...bine ca avem pile la admini (care bineinteles se stie ca au fost mereu de partea noastra)
si chiar daca folosim ...nu ne baneaza nimeni pe noi ...dar stai ..parca unul e deja banat( ciudat ...oare sa fie adminii astia neutrii?)
iti impartasesc ceva ..eu cand atac dau cu noroc de la +45 in sus ..deci ...:D

As spune vorba noastra cu "sa te....." dar e posibil sa ma baneze....asa ca, sa te....eu dau doar de la +35 in sus :(
Vino, vino mai aproape sa te nimeresc :D
 

DeletedUser

Guest
Buna ziua, dragilor :"> Ce faceti?

Ce sa facem mai barfim una alta pe aici,ne razboim pe joc,mai cucerim,mai pierdem orase...eu mai mult pierd decat castig dar asta e... :)

Intr-adevar lumea xi va mai dura..cel putin pana se deschide alta lume noua...luptele sunt interesante in ultima vreme,felicitari colegilor pt eforturile depuse in ultimele actiuni,si trebuie sa ii felicit si pe adversari,recunosc,din punctul meu de vedere pot deveni in timp adversari redutabili...si un mesaj de la baietii din m54 pt ei...baieti va asteptam pe marea noastra ...acolo altfel stau lucrurile...20 k bireme se strang lejer de la 4 jucatori,iar spargerea de asedii e arta in sine...cam cum va mobilizati voi pe marea voastra dar la noi multiplicati sa zicem cu 10 ;)
 

DeletedUser

Guest
ho ho ho
salutare dragi (sau mai putin dragi :)) ) jucatori.
tocmai ce mi-a expirat ban-ul pe forum, pana la urmatorul imi permit sa mai scriu cateva cuvinte.
tuzti cu tine nu vorbesc, c-ar trebuii sa-ti desenez ca sa ma intelegi, iar cu designe-ul stau prost...asa ca momentan te ignor.

cat despre fratele meu de cort, bugsynel, chiar doream sa-ti adresez felicitari pentru cum incepusei postarea, dar ma abtin , ai continuat prost.
ce draq sa cautam noi in M54... voi sunteti aia, care se dau rotunzi.."cine-i LEGIO DACORUM ?? las ca venim noi peste ei."
 

DeletedUser

Guest
Vai viata...s-a anuntat noua lume...total atipica de tot ce asteptam...la asa setari nu ma asteptam veci...pacat...nu asa se atrag jucatorii,nu asa se mentin...astept lume noua cu sistem vechi pe international...cum adica domn'le fara cucerire?!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
scuzati-ma ca va intrerup polemica, dar din cate stiu minunile s-au incheiat, nu? :) .... lumea a fost castigata, coronita adjudecata
in atare situatie, 3 sferturi din jucatori si-au atins scopul si nu mai dau o ceapa degerata pe lumea respectiva .... o asteapta pe urmatoarea si doar nostalgicii se mai lupta cu morile de vant :)

sarna' donsoara Tania, imi place la nebuie postul tau ,si drept dovada o dau fuga in noua lume, unde se joaca farmgrepolis/citygrepoli sau cum vreti voi sa-i mai spuneti.... :)

iar eu nu ma pot abtine - inainte de a ma retrage pe principiul binecunoscut cu "cel mai destept..." - sa nu constat ca pe lumea xi a tunat si v-a adunat ...

va las sa visati in continuare la o "lume care va dura vesnic", in care va veti bate ca chiorii cu inamici de culoare gri si cu playeri care vor mai intra doar cand isi vor mai aduce aminte ... si doar ca sa va trimita bezele voua, celor incrancenati, ce va "luptati real" - cum spunea cu emfaza un antevorbitor

have fun!
corect ,la ce ..... sa ne batem ca chiorii...hai sa mai ridicam o cladire ceva...si sper ca aici sa avem mult mai multe minuni de construit... :)))))))

inainte de a ma retrage pe principiul binecunoscut cu "cel mai destept..."
m-am razgandit... mai bine ma las de grepolis decat sa intru acolo....
 

DeletedUser

Guest
HyperPorcaria era mai bine sa se numeasca acea lume..... Prefer sa mai stau un an pe Xi decat sa dau acolo galbeni!!!

tutzy sa vezi ce te *********** in zilele ce urmeaza, exact ca amorezatul tau o vei pati... ;) Stii ca eu nu glumesc!!! Nu-mi place numele ala al tau de oras "Travica"!!!!

Draga Anca, facem si noi un interviu de Craciun ceva???
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8418

Guest
HyperPorcaria era mai bine sa se numeasca acea lume..... Prefer sa mai stau un an pe Xi decat sa dau acolo galbeni!!!

tutzy sa vezi ce te "violez" in zilele ce urmeaza, exact ca amorezatul tau o vei pati... ;) Stii ca eu nu glumesc!!! Nu-mi place numele ala al tau de oras "Travica"!!!!

Draga Anca, facem si noi un interviu de Craciun ceva???
te astept pe acea lume tesa,la fel si pe toti grebonasii tai B-)
 

DeletedUser8418

Guest
mai cauta niste orase fantome sau vezi ce iti mai ramane de pe la inactivi...... ca ai fugit ca un las de langa mine....

eu pe m66 am fost intodeauna si tot acolo am ramas,dar pritenul vostru chinez vad ca a uitat sa joace ,acuma cuceresti de la phoenix de la jucatori inactiviX(
 

DeletedUser

Guest
eu pe m66 am fost intodeauna si tot acolo am ramas,dar pritenul vostru chinez vad ca a uitat sa joace ,acuma cuceresti de la phoenix de la jucatori inactiviX(

Macar noi CUCERIM!!! Nu PRELUAM... ;)
Intelegi ce vreau sa zic???
 

DeletedUser1011

Guest
eu pe m66 am fost intodeauna si tot acolo am ramas,dar pritenul vostru chinez vad ca a uitat sa joace ,acuma cuceresti de la phoenix de la jucatori inactiviX(

- pai daca nu poti mai mult de una, mai incearca, uite, tesa poate vreo 5, 6...
- phoenix ne sunt dusmani, si colegul ala era singurel, daca tu nu l-ai luat, mi-a prins bine mie...
- aici ce-ai vrut sa demonstrezi????
zFxPcTbew9GTCtol89S9.png
 

DeletedUser

Guest
- pai daca nu poti mai mult de una, mai incearca, uite, tesa poate vreo 5, 6...
- phoenix ne sunt dusmani, si colegul ala era singurel, daca tu nu l-ai luat, mi-a prins bine mie...
- aici ce-ai vrut sa demonstrezi????
zFxPcTbew9GTCtol89S9.png

:-/macar ti-a bagat nava?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus