Ce alianta preconizati ca va finaliza minunile? (felicitari W.O.G.)

  • Autor subiect AncaBoghian
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Dupa cum bine stiti, lumea Xi a intrat in epoca minunilor... Obositoare perioada din punctul meu de vedere, dar rezultatele compenseaza :D

As vrea sa discutam despre asta aici, fara a face spam si fara a ne acuza sau jigni unii pe ceilalti. Este un topic deschis pentru dezbatere pe marginea construirii minunilor si a viitorilor castigatori ai lumii Xi si nu are nici o legatura cu razboaiele care se desfasoara pe harta.
 

DeletedUser8418

Guest
Alianta mea fa finaliza minunile (W.O.G),asta cred eu
 

DeletedUser

Guest
Alianta W.O.G a terminat 4 minuni din 7 !!!
Felicitari tuturor membrilor pentru efortul deosebit depus.
Muncim in continuare la ridicarea celorlalte 3 minuni la nivel maxim.
 

DeletedUser

Guest
Capture.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Felicitari pentru realizare, succes in continuare tuturor :)
 

DeletedUser

Guest
Iti place sa ramai anonim "colegule" ?

Sa fie oare din motivul pe care il gandesc eu?!

Cred ca esti constient ca cineva influent care vrea sa afle cine esti, va afla cu usurinta...

A primi acel certificat e o onoare ,nu o rusine, asta in cazul in care tu ai sustinut si sustii in continuare alianta W.O.G... in fine, e doar o opinie...
 

DeletedUser

Guest
da de parca nu stii cine sunt bugsy,anonim vreau sa raman,nu vreau probleme
 

DeletedUser

Guest
:))) Chiar nu imi dau seama...inca, amice... e bine de stiut ca esti totusi loial,cel putin asa reiese din ultima postare :)

Iti respect totusi dorinta de a ramane anonim.

Felicitari si tie si tuturor colegilor inca o data.

Multumim Anca pentru apreciere.
 

DeletedUser

Guest
:))) Chiar nu imi dau seama...inca, amice... e bine de stiut ca esti totusi loial,cel putin asa reiese din ultima postare :)

Iti respect totusi dorinta de a ramane anonim.

Felicitari si tie si tuturor colegilor inca o data.

Multumim Anca pentru apreciere.

Si tu imi esti coleg :)
 

DeletedUser

Guest
Azi sarbatoresti 2 in 1 ;)

La Multi Ani ;)

Tu ar trebui sa dai sampania ;)
 

DeletedUser10719

Guest
Felicitari aliantei W.O.G pentru ca a terminat primul cele 4 minuni ale lumii, nu mi-au inselat asteptarile si au dovedit ca sunt cea mai buna alianta la cladit si trimis resurse.Felicitari inca o data!!! sunt sigur ca a fost foarte greu...
 

DeletedUser

Guest
Chiar si in incercarea ta de a face o ironie ieftina,noi totusi acceptam felicitarile voastre ,va multumim pentru aprecieri,si in curand o sa va vizitam pe fiecare ca sa vedeti si voi cum ne sta cu coroanele de invingatori. deci asterneti covoarele rosii si pregatiti florile ;)
 

DeletedUser10719

Guest
Felicitarile sunt felicitari, ironice sau nu, ieftine sau scumpe, insa aerul de superioritate pe care il exprimi in fiecare interventie a ta denota o lipsa de incredere de sine si lipsa de realizari in viata reala...de multe ori e mai bine sa te abtii de la comentarii...mai ales daca au subinteles.
 

DeletedUser

Guest
jany are dreptate bugsy ,aicia nu conteaza viata reala ci aia virtuala daca nu stiai....daca vrei iti trimit un dictionar sa intelegi si tu diferenta:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus