Ce alianta preconizati ca va finaliza minunile? (felicitari W.O.G.)

  • Autor subiect AncaBoghian
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
ar trebui sa va dati seama ca adminii nu au cum sa verifice toti jucatorii, dar in schimb ar trebui sa fie atenti cu jucatorii carora li se fac tikete(mare parte probabil nejustificate)
am vazut multi carora li s-au facut tikete doar pentru ca joaca mai bine sau au mai mult timp
cat despre fair-play si impartialitate.... nu ne caracterizeaza nici una
poti vedea bine daca citesti forumul ca romanul e carcotas si moare de ciuda cand altuia ii merge mai bine
daca ar fi castigat legio dacorum sau phoenix imediat ar fi discutat altfel, dar acum ca sunt pe banca invinsilor arunca cu noroi in toate partile si incearca sa murdareasca numele unor jucatori care chiar s-au straduit la fel de mult ca si ei sa castige lumea
daca incerci sa le spui ceva binenteles ca nu sti sa joci, esti mediocru si tot felul de alte felicitari primesti din partea lor , lucru care denota frustrare si imposibilitatea lor de a accepta infrangerea( aici ma refer strict la minuni)
Daca tot esti asa de bine informat ?! ... Eu de ce nu am tichete la admini ca as folosi programe ajutatoare jocului ???? Infrangerea am acceptat-o numai la minuni , ca doar programele de farmare si-au facut treaba la ei , dar vreau sa vad in continuare cat de puternici sant , doar au castigat lumea si ar trebui sa fie si lumea lor !!!! :)))))
 

DeletedUser10719

Guest
ar trebui sa va dati seama ca adminii nu au cum sa verifice toti jucatorii, dar in schimb ar trebui sa fie atenti cu jucatorii carora li se fac tikete(mare parte probabil nejustificate)
am vazut multi carora li s-au facut tikete doar pentru ca joaca mai bine sau au mai mult timp
cat despre fair-play si impartialitate.... nu ne caracterizeaza nici una
poti vedea bine daca citesti forumul ca romanul e carcotas si moare de ciuda cand altuia ii merge mai bine
daca ar fi castigat legio dacorum sau phoenix imediat ar fi discutat altfel, dar acum ca sunt pe banca invinsilor arunca cu noroi in toate partile si incearca sa murdareasca numele unor jucatori care chiar s-au straduit la fel de mult ca si ei sa castige lumea
daca incerci sa le spui ceva binenteles ca nu sti sa joci, esti mediocru si tot felul de alte felicitari primesti din partea lor , lucru care denota frustrare si imposibilitatea lor de a accepta infrangerea( aici ma refer strict la minuni)
unde ai vazut tu multi jucatori carora li s-au facut tickete? unde le-ai vazut?poate esti tu miezul din gogoasa si esti anuntat cand se face un ticket???Aiureli!!!
 

DeletedUser

Guest
trisori vor fi intotdeauna...ei sunt ca aerul si apa, nu dispar. vesnic se vor gasi unii care sa caute sa ajunga sus prin marsavii, dar ideea era sa nu arunci cu pietre in unii daca nu stii cum joaca colegii tai...poti baga mana in foc ca toti sunt corecti? ca nu folosesc multicont sau mai stiu eu ce smekerii? nu cred. eu asta incercam sa spun si mai demult, ca in toate aliantele se gasesc nenorociti care calca in picioare frumusetea jocului si munca altora . daca ati fi castigat voi minunile? trebuia sa incepem noi sa spunem ca sunteti o adunatura de trisori si ati facut smekerii ca sa castigati?
si daca nu ai parinti webeus imi pare rau
Problema e ca la voi c-am 90% din alianta sant niste marsavi care au stricat frumusetea jocului !!!!
 

DeletedUser10768

Guest
deci e ultima oara cand am facut parte dintr-o alianta care castiga lumea, daca am sa mai fiu in vreuna am sa ies si intru in alta si daca as putea chiar v-as da saracia de coronitza ca vad ca e mare lucru pentru unii. eu am primit-o pentru ca s-a nimerit sa fiu in w.o.g in acel moment si vreau sa-ti spun ca eu am o parere buna despre multi din jucatori...cred ca mai multi de 10% :)
daca sunt mediocru pe xi se datoreaza faptului ca eu joc mai mult pe achilles si nici nu am asa mult timp la dispozitie dar totusi incerc sa-mi ajut colegii si sa nu fiu doar la numar in alianta
si as vrea sa iti cer parerea...aveam pact cu phoenix si in momentul cand le-am luat-o inainte cu constructia minunilor au inceput sa atace orasele de pe insulele cu minuni...ti se pare corect?...nu e marsavie?
 

DeletedUser

Guest
deci e ultima oara cand am facut parte dintr-o alianta care castiga lumea, daca am sa mai fiu in vreuna am sa ies si intru in alta si daca as putea chiar v-as da saracia de coronitza ca vad ca e mare lucru pentru unii. eu am primit-o pentru ca s-a nimerit sa fiu in w.o.g in acel moment si vreau sa-ti spun ca eu am o parere buna despre multi din jucatori...cred ca mai multi de 10% :)
daca sunt mediocru pe xi se datoreaza faptului ca eu joc mai mult pe achilles si nici nu am asa mult timp la dispozitie dar totusi incerc sa-mi ajut colegii si sa nu fiu doar la numar in alianta
si as vrea sa iti cer parerea...aveam pact cu phoenix si in momentul cand le-am luat-o inainte cu constructia minunilor au inceput sa atace orasele de pe insulele cu minuni...ti se pare corect?...nu e marsavie?

MARSAVIE = Pacturile WOG cu toate aliantele - innafara de LD- si acum plansul vostru ca DE CEEEEEE???
Pt ca a-ti promis ceva si dupa ce v-ati vazut cu sacii in cauta vorbiti altceva!!!
De vina sunt si cei care au facut PACT cu voi!!!
 

DeletedUser10768

Guest
nu e nici un plans daca nu ai observat inca...orasele au ramas intacte si minunile terminate
am cerut doar o parere..si se pare ca am primit-o :)
acum oricum viatza merge inainte, W.O.G au castigat. si dupa parerea mea pe buna dreptate
daca ati fi castigat voi atunci probabil noi eram cei care plangeam pe la colturi si va improscam cu noroi,
dar cum W.O.G a castigat si voi aveti noroi din belsug trebuie sa-si procure colegii salopete ca sa nu ii manjiti si voi sa va luati batistute sa va stergeti lacrimile
 

DeletedUser

Guest
deci e ultima oara cand am facut parte dintr-o alianta care castiga lumea, daca am sa mai fiu in vreuna am sa ies si intru in alta si daca as putea chiar v-as da saracia de coronitza ca vad ca e mare lucru pentru unii. eu am primit-o pentru ca s-a nimerit sa fiu in w.o.g in acel moment si vreau sa-ti spun ca eu am o parere buna despre multi din jucatori...cred ca mai multi de 10% :)
daca sunt mediocru pe xi se datoreaza faptului ca eu joc mai mult pe achilles si nici nu am asa mult timp la dispozitie dar totusi incerc sa-mi ajut colegii si sa nu fiu doar la numar in alianta
si as vrea sa iti cer parerea...aveam pact cu phoenix si in momentul cand le-am luat-o inainte cu constructia minunilor au inceput sa atace orasele de pe insulele cu minuni...ti se pare corect?...nu e marsavie?
Pai voi ati luat fooooarte multe orase de la ei date pe tava si ati bagat fosta conducere din phoenix in wog ... dar adevarul este ca noua conducere si-a dat seama ca ii folositi pe post de paravan si de aceia va-u atacat ... ce e asa de greu de inteles ???
Pe achilles activez si eu , am activat o perioada scurta (dar am sa revin) , dar nu am mai activat din cauza ca nu mai aveam timp si ptr Xi , care ... normal ca e prioritatea nr 1
 

DeletedUser10768

Guest
e posibil sa ai si tu dreptate ca politica liderilor nu o cunosc, cred si ca ar trebui sa incheiem subiectul asta(eu cel putin)
impunsaturile, jignirile si ironiile nu ma caracterizeaza, nu cred ca poate cineva din lumile unde joc sau am jucat sa spuna ca l-am jignit vreodata cu ceva indiferent daca era coleg sau dusman,
hai ca sar in pat ca e tarziu si imediat incepe o noua zi de munca
noapte buna la toti
 

DeletedUser

Guest
Cam sufla vantu' pe aici :O
Ce s-a inamplat??
S-a intrat in vacanta de iarna??
 

DeletedUser

Guest
Poate s-a saturat lumea de cearta... de obicei acest forum dezvolta doar intrigi si continua conflicte, deci nu chiar mediul propice pentru a mai sta pe aici:)
 

DeletedUser

Guest
Baiatu'...eu sant in vacanta acum!!!! ... si nu folosesc programe ajutatoare ... asa ca ciocu' mic !!!

- - - Updated - - -


Si pentru tine e valabil !!!
Desigur. Orice spuneti voi, eu m-am saturat de discutii inutile.
 

DeletedUser

Guest
@morrigane... as vrea sa imi graiesti si mie pe cine a-ti "simtit" din legio ca ar folosi asa ceva? si daca ar fi - de ce nu e blocat?
byske cum de e asa innactiv?? eu i-am zis sa se linisteasca... acuma sta pe margine!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
@morrigane... as vrea sa imi graiesti si mie pe cine a-ti "simtit" din legio ca ar folosi asa ceva? si daca ar fi - de ce nu e blocat?
byske cum de e asa innactiv?? eu i-am zis sa se linisteasca... acuma sta pe margine!!!

Cand am acuzat eu pe cineva ca foloseste acele programe? Nu am nicio "simtire" in legatura cu niciun jucator, nu am de unde sa stiu eu activitatea lor si nici nu ma intereseaza sa fac pe politistu. Eu joc grepolis, nu stau sa fac pe politistul.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus