Ce alianta din top 12 este cea mai buna ?

Ce alianta din top 12 este cea mai buna ?


  • Total votanți
    100

DeletedUser

Guest
Multumim echipei de administrare ca ne da posibilitatea inca odata sa aratam lumii ( epsilon) ca NOI suntem cei mai buni.

AVE PRETO !

:))))))) super tare ..da ..da ..nici nu stii cata dreptate ai!
le-au furat resursele celor de la aliens,pentru minuni si baietii au dat stergere cont!!
:)) da acum mai aveti pe ghost ..si intradevar veti fi cei mai tari
nastrusnicule :)))))))))))
 

DeletedUser3991

Guest
:))))))) super tare ..da ..da ..nici nu stii cata dreptate ai!
le-au furat resursele celor de la aliens,pentru minuni si baietii au dat stergere cont!!
:)) da acum mai aveti pe ghost ..si intradevar veti fi cei mai tari
nastrusnicule :)))))))))))

Vad ca numai gura e de tine , pe unde te uiti numai bubulica comenteaza...DAR pe frontul de lupta inca esti nexistent, nu tin minte sa fi vazut vreun raport al unui atac al tau.
In schimb esti "culturist" si tu, ca multi altii de la tine din alianta, toata ziua festivale.
Ti-am scufundat 6000 de bireme la cludia si ti-ai reamintit cum e sa dai "play" la o parada triumfala!
Parerea mea e sa mai taci din gura , sa-ti scoti mana de sti tu unde si sa faci ceva, nu mai uza tastatura cu postari pe forum!

AN NOU FERICIT !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Vad ca numai gura e de tine , pe unde te uiti numai bubulica comenteaza...DAR pe frontul de lupta inca esti nexistent, nu tin minte sa fi vazut vreun raport al unui atac al tau.
In schimb esti "culturist" si tu, ca multi altii de la tine din alianta, toata ziua festivale.
Ti-am scufundat 6000 de bireme la cludia si ti-ai reamintit cum e sa dai "play" la o parada triumfala!
Parerea mea e sa mai taci din gura , sa-ti scoti mana de sti tu unde si sa faci ceva, nu mai uza tastatura cu postari pe forum!

AN NOU FERICIT !

prietene ..eu incerc sa nu intru in clinciuri ,dar vad ca ma cauti mult!!
trebuie sa ma recunosc invins de perseverenta ta de a bate campii,si chiar acum ...sincer ,nu pot sa ma cobor la nilelul tau ..caci mi-e frica ma bati cu experienta!!
:))
am glumit ..mi-e lehamite de stilul tau si ,consider ca nu faci obiectul conversatiei ...
imi cer scuze fata de anumiti colegi ai tai de alianta ..dar cu tine ...nu pot comunica
PS.considera acesta ca fiind ultimul raspuns la "arogantele " tale de 2 bani...
iti multumesc pentru intelegere
si ...poate nu ai uitat ,daca ai stiut vreo data ..,e o vorba romaneasca
"magarul moare de grija oilor si prostul de grija altora"
"succesuri."...stimabile!;)
 

DeletedUser

Guest
Desi cu intarziere,

Va doresc tuturor sarbatori calde,linistite si frumoase!
Sa va bucurati de cei dragi cat mai mult...

:)
 

DeletedUser7199

Guest
EKD este o alianta foarte organizata cu membri plini de pofta de joc si seriosi mult noroc si va felicit..
Bafta in continuare
 
Sus