Byllis- Sfârșit

DeletedUser16300

Guest
Hai gata mah "adevaratule" mai pune si frana...te-ai vazut bagat in seama si te dai in stamba - "Prostul pana nu e si fudul nu e prost destul"
Ai impresia ca esti cineva sau starnesti capital de simpatie daca-ti etalezi prostia nemarginita ?

Gresesti !!!

Atragi mila, compasiune si pe alocuri scarba pentru ca ai tupeul in continuare sa stai cu coada sus (avand in vedere ca ti s-a demonstrat de atatea ori ca-ti curge scuipat din gura de prost ce esti); daca toti te iau in bascalie pentru modul / maniera in care te manifesti (in mare parte modul in care te exprimi) poate ca e cazul sa te opresti si sa te gandesti (stiu...e un paradox...dar poate incerci macar o data in viata sa gandesti, sa-ti pui la contributie materia cenusie pana cand nu ti se lichefiaza creierul de la atata laba).

Cum am spus anterior - multi va dati rotunzi ca aveti femei, ca aveti bani ca sunteti niste "cineva" dar in realitate ....

E bine totusi ca in imaginatia ta bogata esti cineva, macar intr-un vis frumos reusesti si tu sa-ti depasesti conditia modica.

Daca vrei sa te dai in stamba fa-ti topic separat, ia-ti zeitatile cu tine si dati-va in stamba pana va plictisiti...topicul asta este creat pentru lumea Byllis - comentarii si diverse rapoartate strict la lumea Byllis;

Te rog nu mai comenta aici pentru ca pur si simplu esti penibil...mai mult, poate incerci sa te abtii de la comentarii si pareri pentru ca pur si simplu iti bese mintea numai ineptii si ne-ai iritat destul retina jumbix...ne provoci REPUGNA !!!
Si lasatima in plm astia de o lingeti in pizda pe aia cu argumentele voastre plecati in plm si voi si aia nu e cazul sa dau nume ca stiti voi
 

DeletedUser10827

Guest
Si lasatima in plm astia de o lingeti in pizda pe aia cu argumentele voastre plecati in plm si voi si aia nu e cazul sa dau nume ca stiti voi

Ai venit cu o replica tipica unui om prost...cand nu are argumente omul prost baga o replica de genul "ba pe-a ma-tii" , "bine ca esti tu destept" sau "ete d-aia"... ca de, omul ingust la.minte trebuie sa aiba ultimul cuvant.

E trist si inspaimantator ca excrementele din regnul vegetal au ajuns sa cuvante.
 

DeletedUser16300

Guest
Ai venit cu o replica tipica unui om prost...cand nu are argumente omul prost baga o replica de genul "ba pe-a ma-tii" , "bine ca esti tu destept" sau "ete d-aia"... ca de, omul ingust la.minte trebuie sa aiba ultimul cuvant.

E trist si inspaimantator ca excrementele din regnul vegetal au ajuns sa cuvante.
Bai prostule in primul rand tu teai bagat in seama cu mine, asa ca fa dracu pasi cu arfele astea de cacacios iti spun si tie cum am spus si altora , eu personal ma cam pis pe astia ca voi cocosi virtuali. O repet numai profesori ba mai nou au aparut si profesori de psihologie. Va doare adevarul.in plm ,am acest vocabular deoarece il.meritati bai labagiilor ,daca as da de unul.inteligent(atentie)intelugent nu unul care scrie corect (as avea alte disvuti ,dar voi .... Vai morti vostri ,intre minte si scriere este diferenta bai papagalilor
 

DeletedUser6507

Guest
Bai prostule in primul rand tu teai bagat in seama cu mine, asa ca fa dracu pasi cu arfele astea de cacacios iti spun si tie cum am spus si altora , eu personal ma cam pis pe astia ca voi cocosi virtuali. O repet numai profesori ba mai nou au aparut si profesori de psihologie. Va doare adevarul.in plm ,am acest vocabular deoarece il.meritati bai labagiilor ,daca as da de unul.inteligent(atentie)intelugent nu unul care scrie corect (as avea alte disvuti ,dar voi .... Vai morti vostri ,intre minte si scriere este diferenta bai papagalilor
pai ai uitat ca eu is "inteligentul" de pe lindos;)) "13 noiembrie":)).
 

DeletedUser10827

Guest
Bai prostule in primul rand tu teai bagat in seama cu mine, asa ca fa dracu pasi cu arfele astea de cacacios iti spun si tie cum am spus si altora , eu personal ma cam pis pe astia ca voi cocosi virtuali. O repet numai profesori ba mai nou au aparut si profesori de psihologie. Va doare adevarul.in plm ,am acest vocabular deoarece il.meritati bai labagiilor ,daca as da de unul.inteligent(atentie)intelugent nu unul care scrie corect (as avea alte disvuti ,dar voi .... Vai morti vostri ,intre minte si scriere este diferenta bai papagalilor

Ciudata maimuta turbata la gratii...

Acelasi tip de raspuns, tipic celor cu un singur neuron ... si ala in moarte clinica.

Ma opresc aici ca ai mintea odihnita si ma bati cu experienta.
 

DeletedUser16300

Guest
Ciudata maimuta turbata la gratii...

Acelasi tip de raspuns, tipic celor cu un singur neuron ... si ala in moarte clinica.

Ma opresc aici ca ai mintea odihnita si ma bati cu experienta.
Glume seci ieftite si proaste atay poti :))
 

DeletedUser17024

Guest
Ai venit cu o replica tipica unui om prost...cand nu are argumente omul prost baga o replica de genul "ba pe-a ma-tii" , "bine ca esti tu destept" sau "ete d-aia"... ca de, omul ingust la.minte trebuie sa aiba ultimul cuvant.

E trist si inspaimantator ca excrementele din regnul vegetal au ajuns sa cuvante.
=)))))))))))))))))))))))))))))00
 

DeletedUser6507

Guest
@Dionisos2000 iar te am pe constiinta:))
piesek.gif
 
Sus