Byllis- Sfârșit

DeletedUser15856

Guest
Vrei sa iti enumar jucatori sa le dau mesaj

Sa dau un mesaj casandrei lui felix geo oring zeulz kata si asa mai departe sa iti dea cu jocul si gramatica aia pe care faceti voi asa zisi profesori in cap , ai dracu cacaciosi. Vi sa urcat la cap ,dar ati uitat ca analfabetul asta va adus pe ro si va ridicat ,copi de mingi ce sunteti vedeti ca pe italia imi pupati degetele dl picioara acum va dati cocosi:))) ... Dar vb pe joc ,. Si imi cer scz pt comportament dar tocmai tu ma vai steaua ta team crescut si faci figuri:)))) iaute ma a inceput sa rupa puiu ata :)) va fute closca te va rupe hai seara frumoasa

Prietene te-am crescut cu o singura tzatza, de supt ai invatat rpd, dar limba romana nici in ziua de azi.
 

DeletedUser16300

Guest
Nici nu va invata vreodata. Cred ca pentru el e o mandrie ca e asa agramat!
Te-aș jigni, dar te sfătuiesc doar să te uiți în oglindă!"
Cuvintele tale sunt lătratul neajutorat al unui bâzâit murdar!
Seară frumoasă, doamna învățătoare!;)
 

DeletedUser16300

Guest
pt toti care uita ca suntem 0‍♀️ ne certam, ne omoram, ne dusmanim, dar de fapt pe toti ne asteapta acelasi sfarsit‍♀️ perversitate, ura, rautate, fala.... si? Tot acolo ne ducem:) asa ca d’asta nu mi pasa ca acum sunt aranjat sau intr o ora zici ca sunt copil al strazii acum vb frumos si intr o ora te fac de comanda:) . Pot merge cu masini de lux, pot merge cu usurinta si cu tramvaiul:) Ascult Bocelli,pot avea si un playlist numai cu Salam. Citesc o carte, sau ma poti vedea plangand la filme indiene. In 32 de ani am avut norocul si familia in care am avut ocazia sa cunosc fel si fel de oameni, politicieni, avocati,vedete,fotbalisti,manageri,muzicanti,mafioti, milionari,miliardari...etc....sau ma poti vedea vorbind cu aurolacii‍♀️ dc? Pt ca nu mi pasa ce crede lumea nu conteaza profesia, contul bancar, clasa sociala sau hainele.... niciodata nu am vrut sa par altceva si n am suportat perversitatea, pupincuristi samd .
 

DeletedUser17029

Guest
Nebunoo , daca iti arat maciuca salivezi o saptamana , iti lasi si pestele scuze barbatul si produci pentru mine .
Moaaama m-ai spart cu poza aia =)))) .
Cum ai facut ? Unde ?
_|_
Dacă tu ai impresia ca ma impresionează o râmă.... Înseamnă că pandemia te-a afectat grav
 

Anubis.K

Stie Tot
pt toti care uita ca suntem 0‍♀ ne certam, ne omoram, ne dusmanim, dar de fapt pe toti ne asteapta acelasi sfarsit‍♀ perversitate, ura, rautate, fala.... si? Tot acolo ne ducem:) asa ca d’asta nu mi pasa ca acum sunt aranjat sau intr o ora zici ca sunt copil al strazii acum vb frumos si intr o ora te fac de comanda:) . Pot merge cu masini de lux, pot merge cu usurinta si cu tramvaiul:) Ascult Bocelli,pot avea si un playlist numai cu Salam. Citesc o carte, sau ma poti vedea plangand la filme indiene. In 32 de ani am avut norocul si familia in care am avut ocazia sa cunosc fel si fel de oameni, politicieni, avocati,vedete,fotbalisti,manageri,muzicanti,mafioti, milionari,miliardari...etc....sau ma poti vedea vorbind cu aurolacii‍♀ dc? Pt ca nu mi pasa ce crede lumea nu conteaza profesia, contul bancar, clasa sociala sau hainele.... niciodata nu am vrut sa par altceva si n am suportat perversitatea, pupincuristi samd .

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
ALICEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
 

DeletedUser6507

Guest
pt toti care uita ca suntem 0‍♀ ne certam, ne omoram, ne dusmanim, dar de fapt pe toti ne asteapta acelasi sfarsit‍♀ perversitate, ura, rautate, fala.... si? Tot acolo ne ducem:) asa ca d’asta nu mi pasa ca acum sunt aranjat sau intr o ora zici ca sunt copil al strazii acum vb frumos si intr o ora te fac de comanda:) . Pot merge cu masini de lux, pot merge cu usurinta si cu tramvaiul:) Ascult Bocelli,pot avea si un playlist numai cu Salam. Citesc o carte, sau ma poti vedea plangand la filme indiene. In 32 de ani am avut norocul si familia in care am avut ocazia sa cunosc fel si fel de oameni, politicieni, avocati,vedete,fotbalisti,manageri,muzicanti,mafioti, milionari,miliardari...etc....sau ma poti vedea vorbind cu aurolacii‍♀ dc? Pt ca nu mi pasa ce crede lumea nu conteaza profesia, contul bancar, clasa sociala sau hainele.... niciodata nu am vrut sa par altceva si n am suportat perversitatea, pupincuristi samd .
copy-paste,ti-a scris iubi "discursul"?:))
 

DeletedUser16300

Guest
copy-paste,ti-a scris iubi "discursul"?:))
Ai sa ramai surprins chiar ia a scris , dar sti care este prb eu am cand vreau una . insa astia ca tine ca sunteti multi pe jocul asta smecheri virtuali si in realitate basinosi , dar singurele iubite sunt surorile manei staigi depinde cum.o.numiti in fiecare seara
 

DeletedUser6507

Guest
Ai sa ramai surprins chiar ia a scris , dar sti care este prb eu am cand vreau una . insa astia ca tine ca sunteti multi pe jocul asta smecheri virtuali si in realitate basinosi , dar singurele iubite sunt surorile manei staigi depinde cum.o.numiti in fiecare seara
"ea*",astia care suntem "smecheri virtuali",avem habar sa scriem;):p,si suntem mult mai inteligenti(ne duce capul),ceea ce e suficient;),daca ea ti-a scris inseamna ca i s-a facut mila de unul ca tine:),"tu ai cand vrei una",si pe aia o ai ca i se face mila de tine;)),esti "the best animal"=)).
 

DeletedUser16300

Guest
"ea*",astia care suntem "smecheri virtuali",avem habar sa scriem;):p,si suntem mult mai inteligenti(ne duce capul),ceea ce e suficient;),daca ea ti-a scris inseamna ca i s-a facut mila de unul ca tine:),"tu ai cand vrei una",si pe aia o ai ca i se face mila de tine;)),esti "the best animal"=)).
Vezi tu ma baiatule ca daca vreau le schimb zi de zi ca sunt prost:))) dar tu ramai acolo la manuela inteligentule:)))
 

DeletedUser10827

Guest
Ai sa ramai surprins chiar ia a scris , dar sti care este prb eu am cand vreau una . insa astia ca tine ca sunteti multi pe jocul asta smecheri virtuali si in realitate basinosi , dar singurele iubite sunt surorile manei staigi depinde cum.o.numiti in fiecare seara

Hai gata mah "adevaratule" mai pune si frana...te-ai vazut bagat in seama si te dai in stamba - "Prostul pana nu e si fudul nu e prost destul"
Ai impresia ca esti cineva sau starnesti capital de simpatie daca-ti etalezi prostia nemarginita ?

Gresesti !!!

Atragi mila, compasiune si pe alocuri scarba pentru ca ai tupeul in continuare sa stai cu coada sus (avand in vedere ca ti s-a demonstrat de atatea ori ca-ti curge scuipat din gura de prost ce esti); daca toti te iau in bascalie pentru modul / maniera in care te manifesti (in mare parte modul in care te exprimi) poate ca e cazul sa te opresti si sa te gandesti (stiu...e un paradox...dar poate incerci macar o data in viata sa gandesti, sa-ti pui la contributie materia cenusie pana cand nu ti se lichefiaza creierul de la atata laba).

Cum am spus anterior - multi va dati rotunzi ca aveti femei, ca aveti bani ca sunteti niste "cineva" dar in realitate ....

E bine totusi ca in imaginatia ta bogata esti cineva, macar intr-un vis frumos reusesti si tu sa-ti depasesti conditia modica.

Daca vrei sa te dai in stamba fa-ti topic separat, ia-ti zeitatile cu tine si dati-va in stamba pana va plictisiti...topicul asta este creat pentru lumea Byllis - comentarii si diverse rapoartate strict la lumea Byllis;

Te rog nu mai comenta aici pentru ca pur si simplu esti penibil...mai mult, poate incerci sa te abtii de la comentarii si pareri pentru ca pur si simplu iti bese mintea numai ineptii si ne-ai iritat destul retina jumbix...ne provoci REPUGNA !!!
 

DeletedUser16300

Guest
Hai gata mah "adevaratule" mai pune si frana...te-ai vazut bagat in seama si te dai in stamba - "Prostul pana nu e si fudul nu e prost destul"
Ai impresia ca esti cineva sau starnesti capital de simpatie daca-ti etalezi prostia nemarginita ?

Gresesti !!!

Atragi mila, compasiune si pe alocuri scarba pentru ca ai tupeul in continuare sa stai cu coada sus (avand in vedere ca ti s-a demonstrat de atatea ori ca-ti curge scuipat din gura de prost ce esti); daca toti te iau in bascalie pentru modul / maniera in care te manifesti (in mare parte modul in care te exprimi) poate ca e cazul sa te opresti si sa te gandesti (stiu...e un paradox...dar poate incerci macar o data in viata sa gandesti, sa-ti pui la contributie materia cenusie pana cand nu ti se lichefiaza creierul de la atata laba).

Cum am spus anterior - multi va dati rotunzi ca aveti femei, ca aveti bani ca sunteti niste "cineva" dar in realitate ....

E bine totusi ca in imaginatia ta bogata esti cineva, macar intr-un vis frumos reusesti si tu sa-ti depasesti conditia modica.

Daca vrei sa te dai in stamba fa-ti topic separat, ia-ti zeitatile cu tine si dati-va in stamba pana va plictisiti...topicul asta este creat pentru lumea Byllis - comentarii si diverse rapoartate strict la lumea Byllis;

Te rog nu mai comenta aici pentru ca pur si simplu esti penibil...mai mult, poate incerci sa te abtii de la comentarii si pareri pentru ca pur si simplu iti bese mintea numai ineptii si ne-ai iritat destul retina jumbix...ne provoci REPUGNA !!!
In primul rand nu ai nici un drept tu sa imi spui unde si ce sa scriu in al doilea rand ne cunoastem cumva sa iti dai tu un nimeni cu parerea despre mn? in al treilea rand nu te baga in seama cu mm alt profesor ??hai pa apareti in plm ca ciupercile dupa.ploaie ,va simtiti nebagati in seama si vreti sa va bag in seama??? Fa in plm pasi si nu te baga in seama cu mn, vezeti deacu de lingurita ta nu te baga in discuti . tu ce plm esti deputat?:)))
 
Sus