Bug-uri sau Manarie ?

  • Autor subiect DeletedUser16785
  • Data de început

DeletedUser16935

Guest
Ha Ha Ha !
Prostule , cancan-urile circula rapid , la care din afirmatii vrei dovezii : la , ca tarfa aia la parasit pe doroty , pentru altul de pe grepolis , sau ca Zureta69 (Adriana ) nu e Adriana (ursulet79 )
1. Doroty a povestit .
2 .Ratatule uita-te la prezentare in cadrul aliantei , (raa47 ) Stefan 50 ani Bucuresti ,(Zureta69 ) Adriana 42 Bucuresti .
Daca nici doroty nu stie atunci cine ..... ?
 

DeletedUser16184

Guest
=)))))))))) in tara asta exista o singura adriana?=))))) doroty sa fie sanatos,ca are nevoie dar de caracterul infect pe care il are nu-l poate indrepta=)))) si cand s-a povestit fiecare si-a spus versiunea =)))) n-ai de unde sa stii tu adevarul ce a fost acolo=))
P.S no hate dar nici eu nu stateam cu o paralizata :)
 

DeletedUser13143

Guest
=)))))))))) in tara asta exista o singura adriana?=))))) doroty sa fie sanatos,ca are nevoie dar de caracterul infect pe care il are nu-l poate indrepta=)))) si cand s-a povestit fiecare si-a spus versiunea =)))) n-ai de unde sa stii tu adevarul ce a fost acolo=))
P.S no hate dar nici eu nu stateam cu o paralizata :)
Din cate stiu dototy a avut un accident de a rămas paralizat ( nu știu dacă este adevărat sau nu dar parca așa citeam pe un forum pe lumea zakros ) . Dacă tu gândești că nu poți sta cu o femeie paralizată care ți-a fost sotie doar la bine și la greu te infingi in prima pizda fara probleme ai grave probleme de moralitate .
 

DeletedUser16184

Guest
Nu prea am moralitate=))))) am sange rece :) si cam toti stiu asta=)))) si nu-mi este rusine sa arat :)
 

DeletedUser16184

Guest
Deci niste ss-uri avem si noi domnule kaprice?=)))) nu de altceva dar sa stie lumea adevarul :)
 

DeletedUser13143

Guest
Nu are nicio treabă " sângele rece " cu moralitatea . Nu ai de unde sa stii ce este o căsnicie sau relație serioasa de durata așa că pot să înțeleg afirmațiile tale .
 

DeletedUser16759

Guest
Din cate stiu dototy a avut un accident de a rămas paralizat ( nu știu dacă este adevărat sau nu dar parca așa citeam pe un forum pe lumea zakros ) . Dacă tu gândești că nu poți sta cu o femeie paralizată care ți-a fost sotie doar la bine și la greu te infingi in prima pizda fara probleme ai grave probleme de moralitate .

Stiu ca e pt rage postarea asta insa iti zic ca doroty si ursulet nu erau casatoriti, cel putin asa a zis Adriana cat si Tudor{Doroty} . s-au cunoscut pe grepolis si atat.
Nici copii impreuna nu aveau. erau sa zic asa "prietenii cu beneficii" . Deci era normal sa nu stea cu el cand a paralizat. Daca ii era sotie si aveau si copii impreuna probabil ca ii ramanea alaturi . dar avand in vedere faptul ca nu au fost casatoriti si nu aveau copii impreuna ......
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16935

Guest
Ratatilor , de asta nu o sa aveti nici odata o prietena , iubita , sotie .
Pentru ca in primul rand voi nu intelegeti conceptul de , casnicie ,concubinaj , familie .
De aceea mai mult ca probabil singuri vostri " prietenii " sunt cei din virtual ... daca ii aveti si pe aia .
Tocmai pentru mentalitatea asta de cacat . Scursurilor , nu un act , sau ca ai sau nu ai copii tine o casnicie .
Auzi la el nici eu nu stateam cu o paralizata .Cacam-as pe mortii ma-tii , de distrus ce esti , cand iubesti o persoana pana la ultima suflare , indiferent de conditii ,obstacole s.a . Dar ce mortii vostrii sa va explic eu voua lucrurile astea cand voi sunteti doi homesexualii.
Sa nu va mai suparatii cand va face lumea scursurii ca asta sunteti , leprelor .
Luav-as tot ce aveti voi mai scump in pula . Stai ca nu am ce , ca sunteti orfanii fara Dumnezeu .
Sa va calce trenul ,ca traitii degeaba .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16184

Guest
Schimbi subiectul cand nu ai dovezi?=)))) si eu si gucci am spus adevarul despre ce a fost intre doroty si ursulet=)))) acum recurgi la injuraturi cand vezi ca nu ai avut dreptate?=)))) e strict opinia mea =))))) ma doare in pula ca o judeci tu sau altu =))))
 

DeletedUser16935

Guest
Si apropo cand i-am intalnit eu prima data pe doroty si ursulet79 , daca nu ma insel era pe psy sau phi prin 2013-2014 , erau in Friends ambii , locuiau in Italia .
Si pe Naxos- Zakros erau impreuna . Deci aveau ceva relatie , nu era o aventura ... ca nu ajungi sa locuiesti cu o persoana in 3 zile .
Tarfa e tarfa !

Muie scursurilor si leprelor !
 

DeletedUser16935

Guest
Cand o sa ajung asa distrus ca si tine sau Gucci , o sa ma sinucid !
Orfanii , terminatii , scursurii , mizerii asta sunteti .
 

DeletedUser16184

Guest
Pai esti asa=))))) faci mai mult scandal decat noi=)))))) cauti sa jignesti persoanele non stop=))))) si in plus ai lasitatea care e nr 1 in caracteristicile tale =)))))
 

DeletedUser16935

Guest
Meritatii ca sunteti niste scursurii , daca ar fi anarhie ,v-as cauta , as arunca benzina pe voi si v-as da foc !
Ma vezi sa ma leg de careva , care e om cu capul pe umerii , gandeste , stie ce e ala bun simt , respect , demnitate .
Nu cred . Voi sunteti niste buruienii ce trebuie starpite .
 

DeletedUser16184

Guest
Daca esti destept lasi prostul sa injure,nu te cobori la nivelul lui.Cam asta e diferenta dintre mine si tine :)
 

DeletedUser16184

Guest
Indiferent de ce fel este un om,nu-l injuri :) cand ai inceput sa injuri deja arati prostia pe care o detii :)
Salpa fanule
 

DeletedUser16759

Guest
Cand o sa ajung asa distrus ca si tine sau Gucci , o sa ma sinucid !
Orfanii , terminatii , scursurii , mizerii asta sunteti .
Meritatii ca sunteti niste scursurii , daca ar fi anarhie ,v-as cauta , as arunca benzina pe voi si v-as da foc !
Ma vezi sa ma leg de careva , care e om cu capul pe umerii , gandeste , stie ce e ala bun simt , respect , demnitate .
Nu cred . Voi sunteti niste buruienii ce trebuie starpite .

Singur te-ai caracterizat. De ce ? Deoarece vorbesti despre doroty si ursulet79 in necunostinta de cauza. Cei care sunt in masura sa vorbeasca despre relatia lor sunt doroty si ursulet79... nu tu. Nu ai pic de bun simt, respect si demnitate. Daca ai avea nu ai barfi relatiile altora.

Te intreb ceva. De ce nu iese doroty la interval sa isi vorbeasca despre relatia sa cu ursulet79 sau sa o denigreze pe acest forum ? Desi cunoaste tot despre ea cat si ea despre el DAR nu am vazut pe nici unul dintre ei sa vina si sa vorbeasca despre asta. Tu esti singurul zmeu care vorbesti despre ast domnu' 7bal .

Daca i-ai cunoscut si in viata reala de zi cu zi , da atunci iti poti da cu parerea despre relatia lor dar iti spun 100% ca nu i-ai cunoscut in real ci doar pe joc deci nu ai de unde sa sti ce a fost intre ei . doroty are versiunea lui, ursulet79 versiunea ei probabil . Ca va povestete prin alianta ca a fost doroty cu ursulet79 si ca la parasit e cu totul altceva dar asta nu inseamna sa vi pe forum aici si sa vorbesti despre relatia lor.

asta arata ca nu ai pic de respect , demnitate, bun simt.
 
Sus