Bug-uri sau Manarie ?

  • Autor subiect DeletedUser16785
  • Data de început

DeletedUser16935

Guest
Ratatule , am citit discutiile din conferinta si am tras concluzii .
Ca aia e o tarfa pe interes , daca si-a parasit sotul , atunci cand a ajuns la pat.
Cat despre cine sunt , sunt ala ce ieri ii dadeai fake-uri , manca-mi-ai pula de homosexual infect .
Plus voi nu meritatii respect , bun simt , voi nu sunteti oamenii sunteti niste jegurii .Lepre , si daca trebuie sa ma cobor la nivelul vostru , ma cobor . Meritati din plin sa fi-ti fututii in gat .
 

DeletedUser16759

Guest
Ratatule , am citit discutiile din conferinta si am tras concluzii .
Ca aia e o tarfa pe interes , daca si-a parasit sotul , atunci cand a ajuns la pat.
Cat despre cine sunt , sunt ala ce ieri ii dadeai fake-uri , manca-mi-ai pula de homosexual infect .
Plus voi nu meritatii respect , bun simt , voi nu sunteti oamenii sunteti niste jegurii .Lepre , si daca trebuie sa ma cobor la nivelul vostru , ma cobor . Meritati din plin sa fi-ti fututii in gat .
Nu ma intereseaza cine zici ca esti ca stiu cine se ascunde in saptele acestui cont fiindca stiu cine esti si postezi de pe 2 conturi :) cat despre fake-uri stiu pe cine am dat ieri, lakys si tania321
In schimb tu esti obsedat si stai non stop pe joc, eu stau cu un oras si dau fake cand imi mai amintesc sa vad cum se plang membrii vosti pe grup si joc pe Myonia... te astept acolo , acolo e o lume foarte frumoasa ca e cu revolta. Acolo intru 2 ore pe zi {una dimineata si una seara} . pe asediu alocam chiar si 6-8 ore zilnic. Bine nu doar eu ci toti din top cred. pe asediu ca sa fi in top trebuie timp alocat destul de mult . Cum aloci tu si cu gina16
 

DeletedUser16935

Guest
Ratatule , nu sunt top ca nu am timp :p .
Sunt activ mai mult in week-end , ca sunt liber .
In cursul saptamani lucrez .Si intru de 5-6 ori in cursul zilei si la alarma .
Lasa ca o sa intru pe lumea noua , sa iti dau fake-uri , cum faci si tu aici .
 

saca 24

Stie Tot
O mica precizare referitor la postarea mea anterioara.
Nu facusem referire la doroty,habarnaveam de situatia lui.
Stiam un alt jucator,pe care.l.lasase logodnica fiindca nu mai suporta grepolisul si alarmele :)))
Imi aduc eu aminte si va povestesc...

Si mai era unul care isi bagase banii de nunta in pariuri/pacanele si in gold pe grepolis :))))))))

Kaprice,acum stiu cine esti ;)
 

DeletedUser10608

Guest
Stau citesc și mă minunez despre ce s-a ajuns sa se discute pe forumul Grepolis...
Am doar sa va spun ceva care este valabil ptr toți

Nu vă este un pic de jenă și mai ales rușine să criticați relația altor persoane?
Sunteți cei mai mari nesimțiți din lume acuzând și jignind alți jucători de pe forum...și cel mai urât lucru sa le discutați viața personală ...dar probabil că habar nu aveți ce înseamnă cuvântul "personal"...
Nu aveți niciun drept să discutați viața altuia...
 

saca 24

Stie Tot
Valabil pentru toti?Cu mine ce ai? :)))
Eu pot sa scriu ce vreau pe forumul asta,atata timp cat nu dau nume,si nu jignesc.
Daca zic fapte reale,cu atat mai bine.
Lasand la o parte discutia anterioara purtata de ceilalti colegi,,forumisti".

Uite ca eu o sa incerc sa imi amintesc de toate fazele amuzante sau penibile,de cand joc grepo,si o sa le postez aici.
C.asa vreau eu :D :)))

Ps: eu,personal,stiu ce inseamna ,,personal" ;)
Dar daca unele lucruri sunt la vedere,evidente,la suprafata,transparente sau cum vreti voi sa ziceti..atunci nu se mai aplica ,,personalul".
Va tin in teorii si filozofii pana imi creste barba de 20 de metri :))))))
 
Ultima editare:

DeletedUser5815

Guest
adiCA CAm cum ar veni, daca ne ridicam poalele-n cap, e de la sine inteles ca ceilalti trebuie sa se uite in alta parte :)))
ca doar budigaii"E personali" , ce mama dracu'! :))
 

saca 24

Stie Tot
Ce.mi place cand se lasa cu discutii de genu' :)))))
Haideti cu argumente si contra-argumente vis-a-vis de N subiecte :)))) Dezbatem incalzirea globala? :)))) Sau vreti sa discutam despre subiectul ,,de ce n.are saca24 job si cum supravietuieste"? :))))

Stiu,e neinteresant :((
 

DeletedUser16533

Guest
Ce.mi place cand se lasa cu discutii de genu' :)))))
Haideti cu argumente si contra-argumente vis-a-vis de N subiecte :)))) Dezbatem incalzirea globala? :)))) Sau vreti sa discutam despre subiectul ,,de ce n.are saca24 job si cum supravietuieste"? :))))

Stiu,e neinteresant :((

Cum supraviețuiești @saca 24 :

Supraviețuiești cu barfe pe la colturi...:))
Colt 1:ăluia ii place de aia ...peste o saptamana colt 2:
Colt 2:ala e certat cu aia ...peste o saptaman colt 3:
Colt 3:aia l-a omorât pe ala ...peste o saptamana colt 4
Colt 4:ce bogata e aia ....acu' dai banii? 50 lei
:)))
 
Ultima editare de un moderator:

saca 24

Stie Tot
Cum supraviețuiești @saca 24 :

Supraviețuiești cu barfe pe la colturi...:))
Colt 1:ala e certat cu aia
Colt 2:ăluia ii place de aia
Colt 3:aia l-a omorât pe ala
:)))
:)))) buna asta :)))
dar te contrazic.nu sunt eu cel care se ocupa de barfe :)
doar imi duc veacul pe aici si mai intretin focul..sa nu se stinga ;)

edit:da,supravietuiesc din forumul asta si din barfe :)))) acum am recitit postarea ta :)
 

DeletedUser16533

Guest
Cum supraviețuiești @saca 24 :

Supraviețuiești cu barfe pe la colturi...:))
Colt 1:ăluia ii place de aia ...peste o saptamana colt 2:
Colt 2:ala e certat cu aia ...peste o saptaman colt 3:
Colt 3:aia l-a omorât pe ala ...peste o saptamana colt 4
Colt 4:ce bogata e aia ....acu' dai banii? 50 lei
:)))

Uite alta versiune @saca 24 :))
 

DeletedUser16759

Guest
Am gasit si eu pe cineva drag pe Myonia :)
Buburuza33 cine oare o fi, oare cine ?

b3023a87dd
 
Sus