Bug-uri sau Manarie ?

  • Autor subiect DeletedUser16785
  • Data de început

DeletedUser15497

Guest
Daca ai fi postat asta de pe contul cu,care joci anume phoeniix ar fi avut grijă zeuxis de tine ;))
Mi se rupe mie de zeuxis asta , si de ce poate face el:))) zici ca este dumnezeu:))) ia sa vad ce imi face:))) imi ia boi de la bicicleta:))) ..mai trezitiva la realitate este doar un admin ,se poate da jos oricand :))) cu siguranta are zilele numarate incompetentul asta ,auzi ar avea grija:))) tare gluma ,traim virtual ne este frica de un admin:))) abea ast sa imi faca mie vreo figura pe joc ceva,ca sunt atat de handicapat incat il tarai prin toate tribunalele pana il las in p,,,a goala , anul trecut a scapat ca nu mam pus la mintea lui ,anul asta ast sa calce iar stramb.
 

DeletedUser16184

Guest
De 2 ani de zile se tot incearca sa fie dat jos:)))))))))))) o sa mai stea mult si bine acolo :))))))))
 

DeletedUser16759

Guest
Nici nu o sa fie dat jos pentru ca, ca admin stie toate dedesubturile din grepolis.. Asa ca acolo va fi mult si bine :)
 

DeletedUser16785

Guest
=)))) din cauza lui trafik a ajuns ea in wild=)))
:)))) Iar vorbesti din auzite :))))) , nykpa e adusa de mine din Sons de pe idalium prin link , defapt o stiam inca de pe vremea cand juca cu mihaela belus in Templierii , si i-am propus daca vrea sa incerce pe lumea lindos alaturi de noi :) .... acum nu stiu daca regreta sau nu.
Va rog nu NU MAI VORBITI din auzite . Eu unul habar nu am ca ea a jucat in Method din contra am vazut o in alte aliante , Sons , lupii dacici si templieri nicidecum in method .... dar fie cum spuneti voi:) .

Trafik nici nu era intrat cand era intrata ea , trafikk a intrat apoi find adus de deea sau vali nu mai stiu sigur.
 

saca 24

Stie Tot
Urmatorul event ar trebui sa se numeasca ,,Migratia grepolitana" aka, ,,Cum au disparut jucatorii de pe grepo ro".
As putea scrie si o carte in legatura cu subiectu' asta.Sa-i dau titlul de : ,,Motive,cauze si efecte" :D :)))


PS:Atata tam-tam pe forum, cu toate ca stim cu totii adevarul si toate ,,dedesubturile" :))).
 

DeletedUser16759

Guest
:)))) Iar vorbesti din auzite :))))) , nykpa e adusa de mine din Sons de pe idalium prin link , defapt o stiam inca de pe vremea cand juca cu mihaela belus in Templierii , si i-am propus daca vrea sa incerce pe lumea lindos alaturi de noi :) .... acum nu stiu daca regreta sau nu.
Va rog nu NU MAI VORBITI din auzite . Eu unul habar nu am ca ea a jucat in Method din contra am vazut o in alte aliante , Sons , lupii dacici si templieri nicidecum in method .... dar fie cum spuneti voi:) .

Trafik nici nu era intrat cand era intrata ea , trafikk a intrat apoi find adus de deea sau vali nu mai stiu sigur.
In sfarsit ai zis un adevar :D asta da e adevarat tot ce ai zis aici. Inclusiv pe tina , maria , kingsuru si inca cativa i-ai recrutat prin link inainte de a veni Trafik .
Bine nu doar pe ei. ai recrutat pe multi prin link din diferite aliante. Inclusiv pe Edy si ai lui ca ai zis sa oferi o sansa tuturor de a juca alaturi de wild probabil . chiar si lui rage i-ai oferit sansa aceasta
 

DeletedUser16759

Guest
Urmatorul event ar trebui sa se numeasca ,,Migratia grepolitana" aka, ,,Cum au disparut jucatorii de pe grepo ro".
As putea scrie si o carte in legatura cu subiectu' asta.Sa-i dau titlul de : ,,Motive,cauze si efecte" :D :)))


PS:Atata tam-tam pe forum, cu toate ca stim cu totii adevarul si toate ,,dedesubturile" :))).
nu au migrat nicaieri. unii au migrat pe sv straine dar tot s-au intors. iar unii s-au lasat definitiv de grepo sau pt o perioada.
 

saca 24

Stie Tot
Am lasat de inteles ca ar trebui sa migram.. ;)
Bine,asta daca nu cumva ne complacem in situatia de fata..
Ne plangem,dar tot continuam pe ro..
Ceva nu se leaga :)))
 

DeletedUser16759

Guest
Am lasat de inteles ca ar trebui sa migram.. ;)
Bine,asta daca nu cumva ne complacem in situatia de fata..
Ne plangem,dar tot continuam pe ro..
Ceva nu se leaga :)))
Asa fac multi. se plang ca nu le place ro dar tot pe ro sta.
Pe servere straine nu se poate castiga daca nu te duci cu 2-3 aliante de romani :) si probabil de asta toti revin inapoi pe ro.

Pana acum a intrat decat cate o alianta pe server strain. cum Ar fi Sons , Deathrow , Cainii infernului, I.A.D si recent intrase TERRA DACORUM {o alianta formata din romani a lui trafikk parca} . Toate astea au intrat singure cand au intrat si au fost sortite esecului .Cand se intra, trebuiesc 2-3 aliante de romani pe aceeasi lume, nu sa joace una pe o lume, cealalta pe o lume si tot asa.
 

saca 24

Stie Tot
Pai si eu am zis acelasi lucru :)
facem 3-4 aliante bune,si ne distram pe extern ;)
majoritatea deja ne stim intre noi...
 

saca 24

Stie Tot
luam jucatori buni de pe unde apucam si aia e. :))) ne amestecam.nu tre' sa fie aceleasi aliante ca pe ro
eu cred c-ar iesi ceva fain pe extern,cu vreo 4 aliante full numai de jucatori activi :D

apropos,am citit fugitiv pe aici si mi-a sarit in ochi numele unui jucator,,lakys"
habarnam prin ce alianta e pe serverul asta,da' dati un mesaj cu salutari de la batranu' saca24 ;) :)))cei care sunteti colegi cu el
raman dator cu o bere rece ;
multam anticipat :D
 

DeletedUser16184

Guest
Pe extern wild fangs nu o sa miste deloc=)))))) in caz ca are de gand sa fuga pe extern=))) sa-si ia multe pastile de tensiune,inima ca o sa urle la greu cand o sa ia bataie=)))
 

saca 24

Stie Tot
Esti pesimist,capone :)))
Sunt destui lideri maturi,cu capul pe umeri si suficient de cerebrali incat sa poata tine in frau 3-4 aliante ;)
Totodata,sunt si destui jucatori care s-au tot plimbat prin diverse aliante,conduse de liderii(nementionati inca) aia capabili de care ziceam mai sus.Si treaba a mers ca pe roate.
E imposibil sa nu putem face 3-4 aliante,sa stabilim 3-4 LIDERI care sa multumeasca pe toata lumea.
La modul:impacam si capra,si varza si lupul ;)

Intradevar,suntem caractere diferite,exista orgolii,dar daca jucam pe extern si nu pe ro,unde o sa tragem toti la aceiasi caruta,ce orgolii sa mai fie??
Jucam de distractie,incercam o formula noua,si vedem ce iese ;)
E strict parerea mea.

Putem face si o lista de jucatori,care sa confirme sau nu,o eventuala participare pe un server extern ;) E simplu.


Cat despre fragmentele cerute..cautati pe topicurile mai vechi si vedeti pe acolo niste postari interesante lasate de mine ;)

PS:unii arunca pastila pe forumul asta,si culmea..tot ei sunt mana-n mana cu cei pe care-i scuipa :)
Am zis deja prea multe :))))))
 
Ultima editare:

DeletedUser16184

Guest
Olanda a fost okey doar ca atunci cand s-a dat de greu miki si dintoasa s-au lasat =)))))))) ca na jucatori wild,upsss vedete din wild=))))))
 

saca 24

Stie Tot
Poate ca pe serverul ala extern,n-au intrat jucatorii potriviti si n-a fost organizarea de asa natura incat sa se puna rotitele in miscare in toate aliantele.
Sa fie toate aliantele un TOT unitar.
Eu unul,cunosc destui jucatori care activeaza in aliante diferite,dar... care se inteleg de minune :))))
Cum ziceam in postarea anterioara,e imposibil sa nu putem face 3-4 aliante bune,cu jucatori buni,cu caracter(stii ce zic) si cu lideri pe masura ;)
Si eu is realist,atat pe joc cat si in viata de zi cu zi,da' chiar as vedea o figura frumoasa pe extern.
Desigur,cu JUCATORII potriviti ;)
 

Missis Bella

Membru activ
Esti pesimist,capone :)))
Sunt destui lideri maturi,cu capul pe umeri si suficient de cerebrali incat sa poate tine in frau 3-4 aliante ;)
Totodata,sunt si destui jucatori care s-au tot plimbat prin diverse aliante,conduse de liderii(nementionati inca) aia capabili de care ziceam mai sus.Si treaba a mers ca pe roate.
E imposibil sa nu putem face 3-4 aliante,sa stabilim 3-4 LIDERI care sa multumeasca pe toata lumea.
La modul:impacam si capra,si varza si lupul ;)

Intradevar,suntem caractere diferite,exista orgolii,dar daca jucam pe extern si nu pe ro,unde o sa tragem toti la aceiasi caruta,ce orgolii sa mai fie??
Jucam de distractie,incercam o formula noua,si vedem ce iese ;)
E strict parerea mea.

Putem face si o lista de jucatori,care sa confirme sau nu,o eventuala participare pe un server extern ;) E simplu.


Cat despre fragmentele cerute..cautati pe topicurile mai vechi si vedeti pe acolo niste postari interesante lasate de mine ;)

PS:unii arunca pastila pe forumul asta,si culmea..tot ei sunt mana-n mana cu cei pe care-i scuipa :)
Am zis deja prea multe :))))))
Gata. Pe mine m-ai convins . Ma ofer ptr serverul extern, ofer suport moral si ma voi ocupa de cucerirea (iubirea) virtuala a strainilor.
 

DeletedUser16785

Guest
În fine, după cum am spus, eu te ajut. Cred ca poate ajuta și Rareș ( maximus ). Și smardoiașul de Biluță și care s o mai baga :D

Fapte, nu vorbe! Corect ?

#mu1estill

Pt . mine e ultima lume asta , tot asta spun de vreo 3 anii , dar ma tot prosteste careva ... insa incerc sa fiu promt de data asta .
Incerc sa duc lumea la capat din respect fata de prieteniile facute fata de colegi fata de cei ce m au urmat si ma urmeaza chiar daca sunt o persoana dificila .
Incerc sa avansez in functie la munca , sa imi folosesc timpul liber cu folos , sau mai stiu eu , asa in ultima luna e precum as avea al 2 servici la 1-2 ma bag la somn si la 4 iar in picioare zi ziua munca .... cacat ...... am mai si slabit cred ca vreo 5 -10 kg .... datorita problemelor / oboselii .
Insa gata , tot spun ca nu mai are ce sa ma surprinda pe grepo.ro in materie de antijoc , dar defiecare data apare cate ceva sau cineva si imi arata contrariul .
Dar daca voi va bagati va urez mult succes , pacat de comunitatea asta .

50% vina noastra a jucatorilor si 50% vina administrarii.

 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16184

Guest
=))))) cand va vad ca va revoltati dar toti la un moment dat v-ati folosit de un admin=)))) bila cu bluealex pe zakros,caponela avand-o pe una care vorbea cu zeuxis =))))))))) deci lasati-o balta si nu va mai dati victime =))))) cand se folosesc vs voi faceti ca toti dracii si plangeti,cand voi folositi vs altii radeti =))))))) da-ti vina pe jucatori si administratie dar aliantele pe care le conduceti au dus la futerea acestui joc=)))))) nerespectarea intelegerilor cu alte aliante,fake-uri,fair play etc =))))
 
Sus