Azilul Emporion

AmKing

Membru Nou
Baiatul meu, unde la marginea hartii, vorbesti pe forum sa te aflii in treaba, sa pari interesant sau nu vezi mapa si crezi ca mijlocul ei e marea 45, adica cei drept cu varsta probabil mai uiti, mai gresesti mijlocul?
Eu vorbesc pentru mine, nu pentru altii, ei daca vor sa fie inapoi la caini treaba lor, eu ma distrez si singur si inca am orase la granita, oricum nu cred ca poti vorbii cand la 34 de orase https://grepolife.com/ro/87/player/347354 asa iti arata punctele.
 

AmKing

Membru Nou
Da eu pot vorbi, am suficiente puncte?
smiley-emoticons-daumendreh2.gif
Irelevant cate puncte ai, daca eu vorbesc cu mans, nu cred ca are nevoie de secretarul statului sa vorbeasca in numele lui, sau chiar s-a bagat la somn, unless?

6uwbb4.jpg

El a zis ca am orasele in capatul lumii si ca d-asta nu ma ataca, daca ma cauti pe harta poti sa ii sustii opinia fara sa dai un raspuns la mema sa nu ii strici imaginea lu mosu?
 
Ultima editare:

mustangul 2

Membru activ
okay, i liked that one
si referitor la orase, ai un singur oras relativ aproape de noi, de la 3 ore nu e nebun nimeni sa atace...inca
 

AmKing

Membru Nou
Am pe granita, si ala din 55 la care a avut o incercare mans, si a facut baita, dar in rest mai am doua aproape de mijloc, nu pot sa vin eu in 45 ca sa il ajut mai mult pe sefu ca sa ma atace, macar sa trimita fullurile de grifoni din event, nici asta nu a facut
 

mans

Stie Tot
Am pe granita, si ala din 55 la care a avut o incercare mans, si a facut baita, dar in rest mai am doua aproape de mijloc, nu pot sa vin eu in 45 ca sa il ajut mai mult pe sefu ca sa ma atace, macar sa trimita fullurile de grifoni din event, nici asta nu a facut
Vezi ca esti prea activ pentru catunul din care vii.Fa poza la event!
 

AmKing

Membru Nou
Parca erai priceput la calculatoare, Alex, asa am vazut, oricum un hobby mai bun decat sa fi cel mai suspicios taximetrist, hai bafta
 
Ultima editare:

TLCNDMM

Stie Tot
Aici totul bine? Cine se mai bate?
Câinii lui Mans cu Frații lui Praștie?
Sau Invingătorii cu toată harta?
 

Mr.SunShine

Stie Tot
ce trista este viata uneori....
uneori esti aliat, iar alteori cel mai bun aliat iti devine dusman

exemplul perfect INVICTUS - CAINII INFERNULUI, nu stiu care cu cine a inceput lupta...

smiley-emoticons-lol.gif
 
Sus