Azilul Emporion

NoobFromRo

Stie Tot
Nenea @mans păreri despre spionaj și teoriile acestei persoane controversate din istoria grepolisului?
 

Atașamente

  • Screenshot_20220918-153214_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20220918-153214_WhatsApp.jpg
    682,6 KB · Vizualizări: 66
  • Screenshot_20220918-153219_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20220918-153219_WhatsApp.jpg
    705,5 KB · Vizualizări: 65
  • Screenshot_20220918-153224_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20220918-153224_WhatsApp.jpg
    623,5 KB · Vizualizări: 65

Mr.SunShine

Stie Tot
le-ai pierdut lumea si mai si intrebi :))) invictus era indepartare si VILTRUM aia era pe centru , au facut si coalitie cu dusmanii si tot n-au facut fat ala invictus o mana de oameni :))
 

AmKing

Membru Nou
@mans deci l-ai vazut, chiar credeam ca nu o sa ajungi la el batrane, nu ti a ajuns ca ai facut baie pe marile din grepolis cand m ai atacat, macar bun de forum esti ca pe joc...lasam de dorit?
smiley-emoticons-kciuki.gif

`Smardoi de buzunar` tataie, latri degeaba, macar stiu ca te-a suparat asa ca o sa ma mai gandesc sa fac cateva, also sa imi dai tag si la postarea de facebook, nu iti dau like ul, dar iti dau un share
 

JUMONGPEA

Membru Nou
@mans deci l-ai vazut, chiar credeam ca nu o sa ajungi la el batrane, nu ti a ajuns ca ai facut baie pe marile din grepolis cand m ai atacat, macar bun de forum esti ca pe joc...lasam de dorit?
smiley-emoticons-kciuki.gif

`Smardoi de buzunar` tataie, latri degeaba, macar stiu ca te-a suparat asa ca o sa ma mai gandesc sa fac cateva, also sa imi dai tag si la postarea de facebook, nu iti dau like ul, dar iti dau un share
Lasa-l.. nu vezi ce atitudine de copil frustrat are ca ai facut un meme pe seama lui? Singura lume in care traieste e cea a pixelilor.
 
Sus