Azilul Emporion

mustangul 2

Membru activ
Tu că un băiat deștept când a venit rage in demos... Trebuia să te opui și dacă nu erai ascultat te lăsai

Din contra daca mans e fondator poate face orice. El a înființat invictus... El are și dreptul de a îl rupe in 2.
din nou
1 la mana, pe dimale am fost simplu membru si nu imi e in fire sa ma las decat daca nu mi permite timpul
2 la mana, nu e doar el fondator si ca lider ai niste obligatii si un regulament scris tocmai de el, asa e @mans? tii minte ce zicea regulamentul legat de ce se intampla cu orasele cand alegi sa joci in alta parte?
 

Atașamente

  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    62,4 KB · Vizualizări: 51

saca 24

Stie Tot
1 la mana, nu am zis ca ce a facut rage a fost ok, doar ca mie nu mi a gresit sa ma iau de el
2 la mana, mans e fondator invictus, e o mica mare diferenta
3 la mana, @saca 24 vino si ia l ca face galagie
Se rezolva imediat.

@Mr.SunShine treci acasa pe subiectul Spam, tu-ti mnezeii tai de embrion esuat, nu mai vorbi aiurea pe aici.Lasa oamenii in pace.
Hai la cules de mure ca sa-ti revii.
 

Mr.SunShine

Stie Tot
din nou
1 la mana, pe dimale am fost simplu membru si nu imi e in fire sa ma las decat daca nu mi permite timpul
2 la mana, nu e doar el fondator si ca lider ai niste obligatii si un regulament scris tocmai de el, asa e @mans? tii minte ce zicea regulamentul legat de ce se intampla cu orasele cand alegi sa joci in alta parte?
Așa da. Nu știam

Scuze


Se vede că e câine la sânge că e copiat regulamentul de la câini. Doar editat cate ceva... La câini liderii se numeau consiliul de coroana :)))) acum cred că e tot la fel
 

LumIl

Membru Nou
Liniste! a venit sefu vostru
Cei din Invictus puteti sa dati stergere.
 
Ultima editare:

TLCNDMM

Stie Tot
I-am zis lui mans de la inceputul lumii cand se batea invictus cu Viltrum. Alianta aia pica, hai sa luam 4-5 jucatori, alaturi de Prastiasii Cerului si castigam lumea, cainii nu aveau nicio sansa. A zis nu domnule, ce, iti i-au toti lupii aici. Na, se batea cu pumnul in piept ca daca ajungem la razboi cu cainii, vorbeste el cu Racnem si jucam frumos, ca latraii n aveau echipa, se reconstruiau, ca Angels-ul Ginei.
Singurii drepti si cu coloana au fost tot lupii, pentru ca si cei care sunt acum la conducerea Invictus dupa plecarea lui mans au fost tacuti in ceea ce ii priveste pe caini.
Invictus, vor ramane in continuare aceeasi formatie boemă, dar ramasitele latrailor au ramas infiripate in sufletul multora de acolo, poate acum dupa tradarea asta sa inteleaga si ei ca indiferent de metode, cainii joaca sa castige unde pot(aka minuni, ca pe dominatie sunt apa de ploaie).
#stewie
 
Sus