Azilul Emporion

mans

Stie Tot
I-am zis lui mans de la inceputul lumii cand se batea invictus cu Viltrum. Alianta aia pica, hai sa luam 4-5 jucatori, alaturi de Prastiasii Cerului si castigam lumea, cainii nu aveau nicio sansa. A zis nu domnule, ce, iti i-au toti lupii aici. Na, se batea cu pumnul in piept ca daca ajungem la razboi cu cainii, vorbeste el cu Racnem si jucam frumos, ca latraii n aveau echipa, se reconstruiau, ca Angels-ul Ginei.
Singurii drepti si cu coloana au fost tot lupii, pentru ca si cei care sunt acum la conducerea Invictus dupa plecarea lui mans au fost tacuti in ceea ce ii priveste pe caini.
Invictus, vor ramane in continuare aceeasi formatie boemă, dar ramasitele latrailor au ramas infiripate in sufletul multora de acolo, poate acum dupa tradarea asta sa inteleaga si ei ca indiferent de metode, cainii joaca sa castige unde pot(aka minuni, ca pe dominatie sunt apa de ploaie).
#stewie
Tu ai jucat pe Emporion,ca sa stii istoriile astea?Ca tot 10 orase vad ca ai.Esti un fel de Gucci,varianta XXL.
Habar n-ai ce si cum si cand si unde,dar cu parerea stii sa iti dai,daca e.
 

mustangul 2

Membru activ
Nu este treaba ta cand si cum si daca ii dau goldul inapoi lui Dragos.Intreaba-l si o sa te convingi.
Si orasele cedate cand, ca "asa scrie in regulament"
smiley-emoticons-lol.gif
 

mustangul 2

Membru activ
In alea 48 de ore pana a intrat vacanta ati avut timp sa le luati.
Dar erati prea ocupati cu blaturile daca e.
Cat despre regulament,faceti bine si il stergeti,ca oricum nu il respecta nimeni:))
noi am zis ca te intorci nu ca pleci, ca la orice perioada de a ta de erai "pe stop", aia e, ne scuzi pe noi blatistii, am uitat ca tu ne ai curatat m45 la fel cum afirma si cainii ca ei i au batut pe viltrum sau cum afirmau prastiasii ca ei i au batut pe viltrum singuri...plin serverul asta de atacatori
smiley-emoticons-lol.gif
 

mans

Stie Tot
noi am zis ca te intorci nu ca pleci, ca la orice perioada de a ta de erai "pe stop", aia e, ne scuzi pe noi blatistii, am uitat ca tu ne ai curatat m45 la fel cum afirma si cainii ca ei i au batut pe viltrum sau cum afirmau prastiasii ca ei i au batut pe viltrum singuri...plin serverul asta de atacatori
smiley-emoticons-lol.gif
Te scuz,dar sa nu se mai repete!
 

saca 24

Stie Tot
Ce diferenta e intre scandalurile de pe topicurile cu asediu si cele de pe revolta. Aici e mai cu bun simt, e mai soft asa..
Scuzati ca postez aici, am vrut doar sa scot in evidenta lucrul asta.

Ma intorc pe Spam, sa-l hranesc pe Gucci, ca e ora de masa.
Zi faina tuturor!
 

A stranger

Stie Tot
Ce diferenta e intre scandalurile de pe topicurile cu asediu si cele de pe revolta. Aici e mai cu bun simt, e mai soft asa..
Scuzati ca postez aici, am vrut doar sa scot in evidenta lucrul asta.

Ma intorc pe Spam, sa-l hranesc pe Gucci, ca e ora de masa.
Zi faina tuturor!
ii dai mure ?
 

saca 24

Stie Tot
Nush..chiar nush.
E cam pretentios in ultima vreme.Cred ca-i in perioada aia nasoala a lunii.
Ieri i-a dat Ragge o salata de castraveti, si tot facea mofturi.

Gata, nu mai scriu aici, ca nu e casa mea.
Dincolo la Spam e mosia mea.
Sa ma scuze colegii de pe revolta ca am facut spam aici. :)
 

1mpact

Super Moderator
Ce diferenta e intre scandalurile de pe topicurile cu asediu si cele de pe revolta. Aici e mai cu bun simt, e mai soft asa..
Scuzati ca postez aici, am vrut doar sa scot in evidenta lucrul asta.

Ma intorc pe Spam, sa-l hranesc pe Gucci, ca e ora de masa.
Zi faina tuturor!
Deci se poate nu? ;)
 
Sus