Azilul Emporion

Axel74

Membru activ
Pai revolta te caleste ca la o actiune iti suna alarma de cel putin 100 de ori pe cand pe asediu primesti o alarma si 100 de sprijine dupa
 

TLCNDMM

Stie Tot
Tu ai jucat pe Emporion,ca sa stii istoriile astea?Ca tot 10 orase vad ca ai.Esti un fel de Gucci,varianta XXL.
Habar n-ai ce si cum si cand si unde,dar cu parerea stii sa iti dai,daca e.
Fa-ma cum vrei tu, cand vorbeai cu @Axel74 ca va tradez, ca sunt catel si ii dau informatii etc, etc, ma asteptam la cat te dadeai de curat si drept sa nu fi fost pisica blanda a lui Racnem(femeia-barbat) si compania catelelor moarte.
Bravo baietilor si fetelor din invictus ca raman cu coloana vertebrala.
Atat le-am reprosat, ca au tacut cand se vedea clar ca ,,ajutoarele,, tale pe lume se dezvolta foarte repede.
#stewie
 

mans

Stie Tot
Fa-ma cum vrei tu, cand vorbeai cu @Axel74 ca va tradez, ca sunt catel si ii dau informatii etc, etc, ma asteptam la cat te dadeai de curat si drept sa nu fi fost pisica blanda a lui Racnem(femeia-barbat) si compania catelelor moarte.
Bravo baietilor si fetelor din invictus ca raman cu coloana vertebrala.
Atat le-am reprosat, ca au tacut cand se vedea clar ca ,,ajutoarele,, tale pe lume se dezvolta foarte repede.
#stewie
:))))
 

Axel74

Membru activ
Pe asediu joc 70% deff, pe revolta 70% atac. La un moment dat te obisnuiesti cu alarma
+ ca ultima data cand am dat mai multe atacuri de pe un oras pe asediu a fost considerat spam, dar pe revolta e ceva normal
 
Sus