Aliante Ordinul Templierilor

  • Autor subiect DeletedUser11625
  • Data de început

DeletedUser14553

Guest
doar 2 :)))

cred ca pe topicul asta sunt vreo 5 subiecte diferite :)))
 

DeletedUser13231

Guest
Care sunt alea 6 aliante?

abia le-au dat si lor tuleiele si se cred importanti

sunt intre demos si dna, doar ca ei nu au inteles ca rezista acolo pentru simplul motiv ca sunt "cantitate neglijabila", aia (demos si dna) se lupta intre ei si din cand in cand mai lovesc si cate un templier cu tuleie si atunci ei se cred importanti:p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14553

Guest
2 famili daca iti suna mai bine ....

- - - Actualizat - - -

abia le-au dat si lor tuleiele si se cred importanti

sunt intre demos si dna, doar ca ei nu au inteles ca rezista acolo pentru simplul motiv ca sunt "cantitate neglijabila", aia (demos si dna) se lupta intre ei si din cand in cand mai lovesc si cate un templier cu tuleie si atunci ei se cred importanti:p


nu ne credem nimic ... ne cunoastem situatia f bine in momentul actul stai linistit ;)
 

DeletedUser13231

Guest
2 famili daca iti suna mai bine ....

lasa, nu te mai obosi

alea 2 familii se lupta intre ele, voi sunteti aia mici cu tuleie care stati pe margine (cantitatea neglijabila, asa cum am zis deja) si va uitati si din cand in cand mai pierdeti cate un oras:p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14553

Guest
om fi noi aia mici si neglijabili dar macar am ramas jucatori buni acolo :p
 

DeletedUser14553

Guest
buni ca jucatori nu ca si punctaj

- - - Actualizat - - -

Fan DNA + alte 6,7 aliante :)) , cred ca asa trebuia sa arate postul corect ;) !

poate si putin demos ... dar sunt fan declarat dna , vad ca si ei simt la fel pt mine :))
problema e ca ei fac donati la fanclubul meu , in timp ce eu nu fac la al lor :)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13231

Guest
problema e ca ei fac donati la fanclubul meu , in timp ce eu nu fac la al lor :)))

asa e, tu nu faci donatii, isi iau ei singuri de la tine (orase in special) :p

am 'studiat' si eu putin realizarile voastre si am constatat ca sunteti o alianta de zidari, ridicati orase si le cuceriti intre voi (asta in cazul in care nu le cuceresc cei din demos sau dna)

daca pentru voi a fi caramidar inseamna jucator bun atunci, da, sunteti cei mai buni:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14553

Guest
daca navem adversar la cat suntem de buni ne batem intre noi ce sa facem =]]]]
 

DeletedUser13231

Guest
daca navem adversar la cat suntem de buni ne batem intre noi ce sa facem =]]]]

e greu cand esti neputincios si cand nimeni nu te baga in seama si nu te ia in considerare (e vorba despre alianta templierilor)

cred ca asta e si scopul acestui topic, incercati sa ne spuneti ca existati :D dar nu intereseaza pe nimeni ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14553

Guest
daca tu zici ... deja m-am invatat cu caracterul tau de gica contra si n-are rost sa mai continui discutia
 
Sus