Aliante Ordinul Templierilor

  • Autor subiect DeletedUser11625
  • Data de început

DeletedUser

Guest
odmm poti face curatenie prin topic te rog frumos . prea multe pagini pline de cearta care fac rau forumului .

Haide-ti odata sa incheiem subiectul asta si gata sau trebuie tratat de pace ca in anii 1800 =]]]

stai putin colegu'..vreau sa ii demonstrez lui domnul thisissparta s-au cum il cheama ca nu suntem asa de incuiati la minte pe cat crede el
 

DeletedUser13911

Guest
Ohohoooo..cum merge treaba nobilor...iar clantaniti de glezne fara sa stiti ale cui sunt???
Prince..tu esti ea sau el..nu prea reusesc inca de cand ai inceput sa postezi sa imi dau seama..?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Ciudat... vad acelasi lucru
smiley_emoticons_verlegen.gif

stai ca te lamuresc eu Fără titlu 33.jpg asta in conditile in care joc grepolis doar din placere si nu am atata timp liber cat au altii..sunt ocupat cu scoala cu antrenamentele de karate...si tot imi merge bine
 

DeletedUser

Guest
Ohohoooo..cum merge treaba nobilor...iar clantaniti de glezne fara sa stiti ale cui sunt???
Prince..tu esti ea sau el..nu prea reusesc inca de cand ai inceput sa postezi sa imi dau seama..?
cata ironie... daca eram fata nu imi mai puneam prince... apropo la multi ani fetelor...poza_700_1.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
orikum te-ai lamurit ca nu is atat de slab pe cat ai aratat tu in postarea aia?
 

DeletedUser2039

Guest
Ce faci sangerosule ? bati si tu un cui in talpa printului ?
 

DeletedUser14553

Guest
nu bat niciun cui in talpa lui stai calm . nu-mi sta in fire sa-mi atac colegi .

am fost de acord cu BIG LIKE ;)
 
Sus