Adio ZETA

DeletedUser

Guest
ehm.. au trecut aproape 2 ani.. nici eu nu mai retin decat pe richard junkie asparake...si predarioo

- - - Updated - - -

parca lui claud ii dadeam raportu cu ce se mai intampla pe la phonix :)) daca nu ma insel
 

DeletedUser

Guest
chiar nu mai retin unde eram dar pt voi eram.. =]] dar in fonix e richard ala si cu el eram in alianta pe asta o stiu sigur

- - - Updated - - -

oricum.. nu am mai jucat de atnci doar acum de curand mm bagat pe sigma si astept si lumea cea noua..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
acu vin de la ea si zice nu nu iese din grajd pana nu vine mario..nu stiu ce ii faci tu dar vad ca te place mai mult...
 

DeletedUser6873

Guest
Glume .. Ia-o pe soso de mana , ea rezolva orice problema.



# Special pentru domnul danciu.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
mai dar grea este limba romana.. din cate stiu eu.. "iao" dl. mario se scrie << Ia-o >> numa daca nu s-a fi schimbat gramatica.. in rest nu gasesc alt raspuns... si mai vb de mine.. fiecare ar trebui sa isi vada de ce are in curte sa nu-l intereseze ce are vecinul...
 

DeletedUser6873

Guest
mai dar grea este limba romana.. din cate stiu eu.. "iao" dl. mario se scrie << Ia-o >> numa daca nu s-a fi schimbat gramatica.. in rest nu gasesc alt raspuns... si mai vb de mine.. fiecare ar trebui sa isi vada de ce are in curte sa nu-l intereseze ce are vecinul...


Copile , tu frecventeaza mai des scoala si nu-mi venii mie sa-mi predai lecti de gramatica. Iti dai seama pentru ca n-am scris "Ia-o" s-a facut o gaura in cer .
 

DeletedUser

Guest
cata, nu sunt la gramatica.. ci doar am dat o replica cum mi s-au mai dat si mie referitor la greselile de scriere :))

- - - Updated - - -

Copile , tu frecventeaza mai des scoala si nu-mi venii mie sa-mi predai lecti de gramatica. Iti dai seama pentru ca n-am scris "Ia-o" s-a facut o gaura in cer .

we stai tu linistit si nu te chinuie daca merg la scoala sau nu... vezi-ti tu de ale tale si nu ma lua ca un super star.. ca nu esti woooowwww daca sa aprins balaurul din tine dute bea putin apa si se stinge. Stai linistit tu crezi ca eu nu pot sa dau replici taioase ?
 

DeletedUser

Guest
cata, nu sunt la gramatica.. ci doar am dat o replica cum mi s-au mai dat si mie referitor la greselile de scriere :))

- - - Updated - - -



we stai tu linistit si nu te chinuie daca merg la scoala sau nu... vezi-ti tu de ale tale si nu ma lua ca un super star.. ca nu esti woooowwww daca sa aprins balaurul din tine dute bea putin apa si se stinge. Stai linistit tu crezi ca eu nu pot sa dau replici taioase ?

Vezi sa nu fie prea taioase replicile !Mare atentie ,te poti rani la limba sau mana ,dupa caz!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
ce tii in frau?
limbile sau mainile?
parca suntem la hipism aici!
Danciul jokeul,tine mainile in frau!
vezi sa nu iti scape ca faci ravagii printre spectatori!
 

DeletedUser9489

Guest
Stiti sloganul ala de pe la Whirpool? "Sensing the different" Si nu e atat de grea gramatica limbii romane, pe cat e grea ortografia.
 

DeletedUser

Guest
Ba e grea gramatica,mane!
Fac pariu ca nu mai stii toate timpurile verbelor!
tii pariul?
Doar sa le enumeri atat!:D
 

DeletedUser9489

Guest
La timpurile verburilor mai poti scoate maneca.. cu scuza ''M-am grabit cand am tastat'', dar daca scrii ''mam'' ''team'' ''teai'' sau alte de-astea...
 

DeletedUser

Guest
Buna seara!!! Actele la control va rog...

1.4. Vă rugăm să evitaţi reproşurile cu privire la greşelile gramaticale sau de scriere la adresa jucãtorilor. Dacã greşelile gramaticale sau de scriere ale unui jucãtor sunt atât de mari încât conţinutul mesajului se pierde, puteţi raporta acel mesaj. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemã.
 

DeletedUser

Guest
Ahahahaaa.....mantia portocalie.....
Lasaaaa,fac eu Cercul de cultura Grammar nazi!
Pe Proba il propun eu sef de cerc,lui ii apartine ideea (are omul la avatar,na,e trecuta pe la OSIM)
Doamna Anca la secretariat,vad ca tot cere licentele de scriere prin zona.
Fernando ,in banca intai...
.........
..........
In banca 4 randul de la geam Danciu cu Zeitatea Sa Afro,poate cine stie,se lipeste ceva ,ori de Danciu gramatica ori de Danciu vre-o palma!:p
Subsemnatul si cu porcul,ne uitam prin geam de afara.
Nu ne pasioneaza vocile ci doar mimicile!
 
Ultima editare de un moderator:
Sus