Adio ZETA

DeletedUser

Guest
Sincer ma bucur ca in sfarist se incheie acest capitol al grepolis.ro, un capitol interesant care lasa in urma prietenii sau dimpotriva. Insa, cel mai mult ma bucura faptul ca ADMINII si-au devedit IMPARTIALIATATEA acum, in ultimile zile, dand un sut in posterior aliantei The Black Pearls dupa numerosele palme daruite cu drag pe parcursul timpului. Alianta care s-a opus vehement marlaniilor unor jucatori deveniti in mare parte, peste noapte, adminii acestui joc. Stiu ca imi vor spune adu dovezi ca sa demonstrezi.... si stiu ca nu este nevoie de ele pt a sti cu certitudine ca adminii se supun dorintelor prietenilor lor. Pot spune doar ca aceasta din urma grosolanie va fi marcanta pt joc si tin din tot sufletul ca acest topic sa nu fie inchis ci sa fie liber la dezbateri. multumesc
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6873

Guest
Defapt se poate inchide , daca apar iar vitejii din perle sa acuze in stanga si in dreapta. Am recunoscut , ca am jucat pe alte conturi , dar au fost greseala mea si mi-o asum , fie ca am vrut sa-mi ajut colegii fie din "pura curiozitate ". Cred ca si voi ati fi facut la fel , dar nu stau sa va judec , cu o faceti voi ...


Legat de lumea zeta :


Pe aceasta lume am invatat tot ce stiu despre acest joc. Cand am facut primii pasi nici nu stiam cu ce sa atac , dar sa cuceresc. A fost o lume care a avut gloria ei , si dealungul acestei lumi s-au creat prietenii chiar si intre dusmani , dar si dusmanii printe aliati/prieteni. S-au facut multe schimbari de-a lungul acestei lumi , si se pare ca inca se mai fac . Respect tuturor jucatorilor care au activat pe aceasta lume , cat si celor care inca ramas pe ea. Poate , de ce nu , intr-un viitor apropiat sa ne intalnim pe o noua lume unde putem face parte din aceiasi tabara si sa incercam sa lucram impreuna.


"ADIO ZETA":(
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Adio zeta:(mi-a facut placere sa joc 2 ani pe zeta,una dintre cele mai bune lumi a fost aceasta poate cea mai buna...
Respect pt toti jucatori de pe lumea zeta...
 

DeletedUser

Guest
Dupa cum s-a spus si mai devreme, nici unui jucator nu i se aplica o pedeapsa fara a avea vreo vina. Nimeni in afara de jucatorul respectiv si adminul care a verificat contul in cauza nu stie care este fapta pentru care a fost sanctionat, astfel de discutii purtandu-se intre cele doua parti pe mentionate mai sus pe Sistemul Intern de Suport, Sistem de Suport care nu este public, protejat fiind de acordul de confidentialitate pe care echipa Grepolis Romania il are semnat cu dezvoltatorul jocului.

Orice reclamatie pe care o aveti legata de echipa Grepolis Romania va rog sa o faceti pe adresa cristian.vrinceanu@innogames.de.

Intre timp, am rugamintea ca acuzele fondate doar pe "stiu eu sigur pentru ca mi-a spus cineva" sau "am auzit eu de la cineva, dar nu spun cine ca imi interzice onoarea" sa le pastrati pentru voi. Aceasta tema poarta numele "Adio ZETA deci va rog, discutiile sa ramana on topic, altfel ma vad nevoita sa o inchid.
 

DeletedUser

Guest
Anca, te rog sa imi spui cum de acum, majoritatea jucatorilor au fost blocati atacabil? deci toti au incalcat aceeasi regula pe care nici eu nu o stiu iar la tichete se pare ca nu se raspunde..cred ca a mai fost o situatie asemanatoare pe alta lume de joc..
 

DeletedUser

Guest
Eu nu sunt administrator de joc, doar moderator de forum, nu as sti sa iti raspund la intrebari neavand acces la tichete si nici libertatea de a le discuta aici pe forum, imi pare rau. Fiecare dintre jucatorii blocati pot face tichet sa ceara detalii despre pedepsa primita si motivul pentru care au fost sanctionati. Este imposibil ca un tichet sa ramana fara raspuns. Indiferent de cate demersuri se fac aici pe forum, ele nu vor avea nici un rezultat, forumul fiind, intr-adevar, o extensie a jocului, dar nu este parte efectiva a structurii lui tehnice, deci nu va fi factor de decizie in astfel de cazuri.

Si cu asta acest subiect se incheie, tema avand alt scop, acesta fiind de a impartasi ganduri, amintiri si lucruri frumoase despre lumea Zeta.
 

DeletedUser

Guest
nu vreau sa pun la indoiala corectitudinea tuturor adminilor dar daca vrei dovezi in care pun la indoiala corectitudinea unor admini iti pot da in privat o conversatie, aici o sa o pun doar in caz de nevoie
 

DeletedUser

Guest
Anca Boghian si raspunsurile ei punctuale, explicite si exclusiv la obiect. Sigura pe ea , hotarata si indoctrinata cu rigorile nemtesti.

Cand defapt...
 

DeletedUser

Guest
Zeta.......amintiri....amintiri........

Cred ca joc pe ZETA din nov 2010......... pe joc , la inceput am cunoscut un jucator, care acum nu mai exista, se numea mason.perry, daca imi amintesc bine.:). M-a intrebat cum ma cheama si ce varsta am, aveam 19 ani..........atunci mi-a spus "pleaca, nu ai ce cauta pe acest joc, esti prea tanara"..........eu foarte mirata nu intelegeam de ce.....era un joc de strategie, un joc al fair play-ului:)...............mi-a spuc ca nu, ca sunt visatoare, este un joc al uri, al razbunari, al frustrarilor si a refulurilor neimplinirilor din real, .... nu l-am inteles, nu l-am crezut desi mi-a spus "pleaca, esti prea cruda pt toate astea.....pleaca cat mai poti"............cand am inteles si l-am cautat sa ii spun ca are dreptate, era prea tarziu, jucatorul nu mai exista, iar persoana din fata monitorului murise.Bine-inteles ca nu toate padurile sunt pline de uscaturi, am intalnit si persone admirabile, persoane care m-au facut sa raman si sa zambesc pe acest joc, as putea face o lista interminabila, jucatori pe care i-am intalnit pe Zeta, Alpha,Eta, Theta, Epsilon (lumea mea de inceput), Ahilles, RHO, Sigma, jucatori care merita tot respectul si admiratia mea, in 3 ani nu cred ca sunt mai mult de 50 de persoane........in rest , am intalnit din belsug, minciuna, tradare, razbunare, falsitate,ipocrizie, intrigi (nu mai era nevoie sa citesc Rocambole):p....totul era pe grepolis:))
Totusi ca o concluzi a experimentului meu pe Grepolis.ro, care se va incheia aici, cred ca cel mai bine se potriveste un banc:))

"d-zeu in vizita la scaraoski...in iad....acesta ii arata......
aici sunt americanii....un cerc mare de foc, pazit de 3 draci cu biciuri in mana.......
d-zeu....si ce fac dracii acestia............
sk- cand reuseste unul sa scape din cerc......ii biciuim sa se intoarca inapoi.
aici sunt europeni ....francezi,englezi, etc....intr-o camera de tortura, pazita de 3 draci cu furci in mana, daca scapa unul , il imping dracii inapoi.
la un mom dat au ajuns la un cazan mare cu smoala,
liniste, nici o miscare, nici un drac paznic
d-zeu intreaba ce este cu el:)
sk ii raspunde, aici sunt romani, nu fuge nici unul, cum reuseste unul sa se ridice la suprafata, cum il trag cei din cazan inapoi :)
cam asta ne defineste:))
........inca o data , multumesc colegilor mei, in mod special celor de pe ZETA, care au facut in asa fel incat sa vad frumusetea jocului, o echipa unita, colegi pe care imi place sa ii numesc prieteni.




.........si sa nu uit.eu sunt olteanca, dar am observat ca proverbul "daca moare capra mea, sa moara si a vecinului" ca e de bine...........nu se datoreaza zonei, se datoreaza educatiei:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Like purcelusa,asa deci adio zeta!am avut placere sa joc cu voi...
 

DeletedUser6553

Guest
Purcelusa ......
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6553

Guest
Nu pot spune decat daca imi da acordul...

e ceva intim....:(
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7909

Guest
Zeta.......amintiri....amintiri........

Cred ca joc pe ZETA din nov 2010......... pe joc , la inceput am cunoscut un jucator, care acum nu mai exista, se numea mason.perry, daca imi amintesc bine.:). M-a intrebat cum ma cheama si ce varsta am, aveam 19 ani..........atunci mi-a spus "pleaca, nu ai ce cauta pe acest joc, esti prea tanara"..........eu foarte mirata nu intelegeam de ce.....era un joc de strategie, un joc al fair play-ului:)...............mi-a spuc ca nu, ca sunt visatoare, este un joc al uri, al razbunari, al frustrarilor si a refulurilor neimplinirilor din real, .... nu l-am inteles, nu l-am crezut desi mi-a spus "pleaca, esti prea cruda pt toate astea.....pleaca cat mai poti"............cand am inteles si l-am cautat sa ii spun ca are dreptate, era prea tarziu, jucatorul nu mai exista, iar persoana din fata monitorului murise.Bine-inteles ca nu toate padurile sunt pline de uscaturi, am intalnit si persone admirabile, persoane care m-au facut sa raman si sa zambesc pe acest joc, as putea face o lista interminabila, jucatori pe care i-am intalnit pe Zeta, Alpha,Eta, Theta, Epsilon (lumea mea de inceput), Ahilles, RHO, Sigma, jucatori care merita tot respectul si admiratia mea, in 3 ani nu cred ca sunt mai mult de 50 de persoane........in rest , am intalnit din belsug, minciuna, tradare, razbunare, falsitate,ipocrizie, intrigi (nu mai era nevoie sa citesc Rocambole):p....totul era pe grepolis:))
Totusi ca o concluzi a experimentului meu pe Grepolis.ro, care se va incheia aici, cred ca cel mai bine se potriveste un banc:))

"d-zeu in vizita la scaraoski...in iad....acesta ii arata......
aici sunt americanii....un cerc mare de foc, pazit de 3 draci cu biciuri in mana.......
d-zeu....si ce fac dracii acestia............
sk- cand reuseste unul sa scape din cerc......ii biciuim sa se intoarca inapoi.
aici sunt europeni ....francezi,englezi, etc....intr-o camera de tortura, pazita de 3 draci cu furci in mana, daca scapa unul , il imping dracii inapoi.
la un mom dat au ajuns la un cazan mare cu smoala,
liniste, nici o miscare, nici un drac paznic
d-zeu intreaba ce este cu el:)
sk ii raspunde, aici sunt romani, nu fuge nici unul, cum reuseste unul sa se ridice la suprafata, cum il trag cei din cazan inapoi :)
cam asta ne defineste:))
........inca o data , multumesc colegilor mei, in mod special celor de pe ZETA, care au facut in asa fel incat sa vad frumusetea jocului, o echipa unita, colegi pe care imi place sa ii numesc prieteni.




.........si sa nu uit.eu sunt olteanca, dar am observat ca proverbul "daca moare capra mea, sa moara si a vecinului" ca e de bine...........nu se datoreaza zonei, se datoreaza educatiei:))

.....
..........................,.................................,..................................., :)
...................................,........................................................! :)...........................,..........................? :) .....................................:)
 

DeletedUser

Guest
zeta lumea plina de intriga pasiune persoane cu caracter fara carecter lumea care mereu a tinut capul de afis jucatori extrem de buni lumea unde am invatat grepolis am jucat alaturi de multi jucatori razboaie grele am castigat 2 prieteni am castigat si multa antipatie eu am spus adio de mult dar mereu imi voi aminti de zeta cu placere grepolis e un simulator a vietii reale de unde inveti multe caractere diverse respect jucatorilor ionut85 si kamineasca de la ei am invatat grepolis si am descoperit frumusetile grepolis
adioooooo zeta !!
 

DeletedUser

Guest
Si eu te urasc bini di tot purcelusa mea,te-ai lasat prea devreme:p...
 
Ultima editare de un moderator:
Sus