Adio ZETA

DeletedUser6873

Guest
zeta lumea plina de intriga pasiune persoane cu caracter fara carecter lumea care mereu a tinut capul de afis jucatori extrem de buni lumea unde am invatat grepolis am jucat alaturi de multi jucatori razboaie grele am castigat 2 prieteni am castigat si multa antipatie eu am spus adio de mult dar mereu imi voi aminti de zeta cu placere grepolis e un simulator a vietii reale de unde inveti multe caractere diverse respect jucatorilor ionut85 si kamineasca de la ei am invatat grepolis si am descoperit frumusetile grepolis
adioooooo zeta !!



kamineasca , acelasi jucator care s-a injosit pentru o amarata de coroana . Iar acum este cu buza umflata.


14 zile ramase.
 

DeletedUser

Guest
kamineasca , acelasi jucator care s-a injosit pentru o amarata de coroana . Iar acum este cu buza umflata.


14 zile ramase.
nu s-a injosit doar a vrut sa aiba si ultima sadisfactie pe zeta coroana in EDEN oricum nu mai erau activi doar echipa lui a muncit enorm a facut multe un jucator respectat cand o sa ajungi tu la performantele lui atunci vorbim nu cred ca esti in masura sa spui ceva EDEN fara el nu ajungea unde a ajuns
 

DeletedUser6873

Guest
nu s-a injosit doar a vrut sa aiba si ultima sadisfactie pe zeta coroana in EDEN oricum nu mai erau activi doar echipa lui a muncit enorm a facut multe un jucator respectat cand o sa ajungi tu la performantele lui atunci vorbim nu cred ca esti in masura sa spui ceva EDEN fara el nu ajungea unde a ajuns


What? Tu te auzi ce spui? Unde era kamineasca cand EDEN era in razboi cu Centurionii? Unde era kamineasca cand EDEN era in lupta cu Force? Sabin , am fost colegi , adevarat pentru o scurta perioada , dar te rog abtine-te. Kamineasca n-a facut nimic remarcabil pentru EDEN , poate doar mormantul care l-a ridicat impreuna cu cei de pe 45 , atat.
 

DeletedUser

Guest
Kamineasca n-a facut nimic remarcabil pentru EDEN , poate doar mormantul care l-a ridicat impreuna cu cei de pe 45 , atat.

si ma rog ce lucruri remarcabile a facut eden in afara de fuziuni si pacte in toata istoria ei ca alianta?
 

DeletedUser6873

Guest
Si perlele ce au facut maestre? N-ati fost macar in stare sa faceti 7/7 avand in vedere ca ati avut totul in mana , sunteti paraleli , deci ...



Hai sa de deviaza de la subiect .


13 zile ramase.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
ce sa faci frate..esecul nostru a evidentiat taria aliantei eden a carei mambri au fugit care incotro..maestre, alianta The Black Pearls e printre singurele aliante de pe zeta care a ramas curata pe toata durata lumii. alianta nu a facut fuziuni si a ramas unita chiar daca a fost atacata din toate directiile!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
What? Tu te auzi ce spui? Unde era kamineasca cand EDEN era in razboi cu Centurionii? Unde era kamineasca cand EDEN era in lupta cu Force? Sabin , am fost colegi , adevarat pentru o scurta perioada , dar te rog abtine-te. Kamineasca n-a facut nimic remarcabil pentru EDEN , poate doar mormantul care l-a ridicat impreuna cu cei de pe 45 , atat.
in ultimele luni a tinut alianta in spate din cate stiu eu eden a ajuns la un punctaj nesperat iar de razboie nu prea poate fi vorba force centurioni noi eram in acele aliante respect eden am dus razboaie si alaturi de voi si contra acum detasat erau frumoase
 

DeletedUser

Guest
Daca s-ar putea da timpul inapoi, ce ati face diferit fata ati facut la un moment dat pe lumea Zeta?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7210

Guest
n-as mai juca pe aceasta lume,clar..:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Daca s-ar putea da timpul inapoi, ce ati face diferit fata ati facut la un moment dat pe lumea Zeta?
as fi avut mai multa grija cu conexiunea in comun... ca inainte se dadeau pedepse urate rau pt asta.. acu un fleac 5 zile.. si nema.. aveam 40 orase in momentu ala mi^au luat jumate din ele :(( ca pedeapsa si mm lasat.. eram la eden atunci vad ca ajungeam mare daca continuam =))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Cataline, nea christy iti da clasa :)

stiu, imi da clasa sa premium..la altceva ma indoiesc..eu am dus contul meu pana la un milion si jumatate de puncte fara macar 1 moneda de aur si aveam mai bn de 2 milioane de puncte de batalie cand l-am lasat. el la un mil de puncte avea vreo 200k batalie. asa ca nenea Cl0uD analizeaza mai bn situatia.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
auziti ma da am si eo o intrebare.. cum au ajuns phonix asa tari... cand mm lsat eu erau aproape in pragu eliminarii.. era edenu peste tot cum au scapat :)))?
 

DeletedUser

Guest
trist :))) ati duso rau fara mine ca eo eram spion la ei pt voi.:)))
 
Sus