abuz

DeletedUser13231

Guest
Nu poti sa cuceresti un oras fara sa ai sustinere navala :D singura exceptie o reprezinta navele incendiatoare :) daca te aperi doar cu ele si adversarul a trimis nava cu o singura usoara iti intra in oras si navele incendiatoare trec de parte lui:D tu probabil nu te-ai exprimat prea clar in tiket de aceea si confuzia:)

corect

ca si complectare, pentru a fi pe deplin lamuritor, navele incendiatoare NU afecteaza decat navele de lupta (usoare, bireme, trireme) deci ele nu lupta impotriva transportoarelor si a navei de cucerire din acest motiv ele raman intacte pe oras si raman in apararea navei de cucerire (asa cum a explicat si colegul)

cucerirea a avut loc deoarece exista nava de cucerire+transportoare cu trupe+nave incendiatoare (ale orasului)

deci adminul nu a dat nici un raspuns gresit - cucerirea nu poate avea loc fara existenta navalului (in cazul tau acesta a existat)

pe viitor mare atentie cum formulezi intrebarea deoarece raspunsul este urmare a intrebarii puse, daca intrebarea nu este explicita nici raspunsul nu va fi explicit

@ana - nu este nevoie sa iti ceri scuze, cel putin in cazul discutat nu ai de ce (vezi motivarea de mai sus)
personal am stive de tikete depuse, la unele dintre ele nu am fost multumit de raspuns dar asta nu inseamna ca raspunsurile au fost eronate;)
 

DeletedUser2553

Guest
Vin si eu cu o intrebare: Ban permanent atacabil pentru ce "fapte" se poate lua?
 

DeletedUser13482

Guest
O chestie simpla.Pe Sigma.Nici azi nu sunt in clar :).Daca nava de colonizare pierde navalul,cucereste ?Intrebare adresata Admin-ului.Mi s-a spus nu(jucam cu incendiare).A ramas doar nava si terestrul.A cucerit :).E drept,era nava de la CLA :).

- - - Actualizat - - -


Nici tu nu crezi :)
pe sigma, lume cu revolta, a intrat nava in perioada de furie, ai pierdut orasul
asta fiindca si-a schimbat vantul directia si au intrat funigenele in ochii pedestrasilor
sa nu crezi ca imi place CLA nu imi plac nici lumile cu revolta, dar...ai pierdut pe greseala ta
 

DeletedUser

Guest
alti abuzati....pffff

- - - Actualizat - - -

mah eu zic sa nu mai jucati joaca asta, ca sfarsiti abuzati toti, si culmea de catre un baietel...hahahahahaha
 

DeletedUser5815

Guest
m-am gandit ca titlul topicului e numai bun pentru un comentariu...

cica a soptit o pasarica cum ca maretul satanist - recte aristotel (si nu mai stiu ce numar la pantof avea)- si-a mai adaugat in palmares un ban, pe serverele frantuzesti (asta cica pentru furt de bani).... in concluzie, cine stie sa traduca in limba lui Voltaire "hotul striga hotii?"

of, si cata simpatie lacrimogena a curs pe topicul dedicat banarii lui....evident, neprihanit fiind...
intelegem, toti adminii, de pe toate serverele din lume, tin cu friends.... rusine, domnilor!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5815

Guest
a dat cu mucii in fasole.. again

as vrea sa vad si ce dovezi a primit de la adminii francezi... ca cica ai nostri tin informatile in chiloti si nu le scot la vedere :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5815

Guest
paradele alea fiind ce anume? oare puncte de batalie?
oare astea? http://prntscr.com/7r3zqz
recunosc, am avut o perioada destul de lunga de stagnare la inceput de server, dar recuperez :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5815

Guest
serios? sa stii ca e destul de greu sa faci festivale cu minele de piatra la minim :D
recunosc, mi-ar prinde bine :D

dar trecand peste micile prostioare, as vrea sa aud comentarii despre "nevinovatia" lui aristotel, banat din nou "pe nedrept" din cauza coruptilor din friends, care "fac legea" pe serverele romanesti

dar poate "ai nostri" s-au vorbit cu "ai lor" sa-i dea sanctiuni fara dovezi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5815

Guest
"pasarica" respectiva e cam sfioasa, dar banuiesc ca exista colegi de suferinta pe serverul respectiv care pot fi luati la intrebari...
asta in virtutea faptului ca au declarat sus si tare ca nu vor mai juca decat acolo unde vor fi tratati obiectiv.... si obiectiv au fost
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5815

Guest
aha! multam de completare, eram pe fuga si cu setea-n gat... caldurile astea :))
 

DeletedUser13911

Guest
11313323_886657391415122_1227184457_n.jpg
 

DeletedUser5815

Guest
In fine , iti doresc succes in bataia ta cu fantomele & inactivii de pe acolo..

vai, sefu' tau stie ca l-ai facut inactiv? :O
rPiOHM8.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
El capo....daca omu' e banat pentru ca a fost cunimte,sesizezi ghilimelele"..e fara valoare bro..a furat pentru a incerca sa fie mai bun(jucand corect nu reusea)..!Nu vad ce atat deranj pentru o hotie!

- - - Actualizat - - -

Un corp scufundat intr-un lichid...

Arhimede....si nu istoric(filozof).
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13482

Guest
ce va mai agitati sa aflati cu cine tin adminii....acum vreo 3 ore serverul pe care ruleaya lumea athens a avut niste momente de ezitare, momente in care baietelul a furat/o...
si acum, stau si ma itreb, daca nu e mai bine ca adminii astia sa fie programatori, angajati cu contract si sa le fie interzis sa joace?
nu stiu cati si-ar mai risca atunci jobul si nu numai...pentru a favoriza pe unii sau altii...
 

DeletedUser

Guest
Pai si asa iti faci tu reclama :))) ? Ca iei orase de la un jucator banat :))))))))))))))) ?

De ce nu arati draga si rapoartele cand te-a dat la pestisori :)))))))))))))) ? Sau atunci erai cu shaorma-n mana ???
smiley_emoticons_confusednew.gif
si n-aveai cum :)) ?

n-a scufundat-o el ma,boot-ul ne-a scufundat,ca fara boot e 0 barat aristotelul vietii
 

DeletedUser2039

Guest
Da, da, da, in cazul meu e adevarat, am vazut "lumina" venind de la rasarit...un corp de nava tocmai se scufundase.
El capo....daca omu' e banat pentru ca a fost cunimte,sesizezi ghilimelele"..e fara valoare bro..a furat pentru a incerca sa fie mai bun(jucand corect nu reusea)..!Nu vad ce atat deranj pentru o hotie!

- - - Actualizat - - -



Arhimede....si nu istoric(filozof).
 
Sus