abuz

vreau sa imi scoata banul un admin cu capul pe umar...am luat ban ca l-am injurat pe unul dupa ce trimitea mesaje sa primeasca resurse(din alta alianta)...recunosc ca am gresit,dar asta cu mesajul global dat pt resurse si atacuri e o practica a jegosilor asa ca vreau unban.

- - - Actualizat - - -

nu va inghesuiti sa raspundeti ca la 23:51 imi expira banul si nu mai are importanta...asumativa funtiile pe care le detineti in acest joc si faceti dreptate sau macar explicatimi de ce eu am ban si ala de da mesaje aiurea nu are??
 
e prima abatere si tot am ban..."o m&&& lu;'ma&&" a fost injuratura mare injuratura sau simtit ofesate fecioarele si mi-au dat ban...

- - - Actualizat - - -

adminul ma ia la misto...unde pot face o reclamatie pe extern??sau la cineva sa conteze
 

DeletedUser

Guest
Explicatiile le veti primi in tichet de la adminul care v-a sanctionat, nicidecum aici.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7909

Guest
Abuz? Eu cand am citit titlul am venit iute sa vad ce a mai facut Masculul. Pfff.
 
Ultima editare de un moderator:
de ce nu am voie?? sa postez ?? eu bag bani in joc sa imi dea unul care sufera de admin ban pt prima abatere??si auzi la el mai aveam protectie pana azi(09.02.2015) la ora 23:51 si ghici pana cand e banul pana la ora respectiva...la ce sa mai joc daca maine cand intru o sa ma trezesc ccu nava pe mine??sa o iau de la capat??de ce ?? ca vrea un admin care in loc sa aplice regulamentul abuzeaza??
 

DeletedUser7851

Guest
Postarile de tichete sunt interzise pe forum. Regulamentul ramane acelasi pe forum (deocamdata) chiar daca pe joc a intrat in vigoare cel nou.
 
nu conteaza il poti inchide..nu am cum sa rezolv...tontea tine minte ce ti-am scris te regasesti in citatul ala ??o sa imi ispasesc pedeapsa(zici ca sunt nea gigi:))),imi mai trebuie catuse),dar sa va fie rusine(puteti bana si pt asta daca va simtiti in putere ca aveti niste comenzi...tastati acolo si fiti fericiti ca la-ti ars pe fraier,adica eu.)fiti rai.
 

DeletedUser10318

Guest
nu conteaza il poti inchide..nu am cum sa rezolv...tontea tine minte ce ti-am scris te regasesti in citatul ala ??o sa imi ispasesc pedeapsa(zici ca sunt nea gigi:))),imi mai trebuie catuse),dar sa va fie rusine(puteti bana si pt asta daca va simtiti in putere ca aveti niste comenzi...tastati acolo si fiti fericiti ca la-ti ars pe fraier,adica eu.)fiti rai.

Ti-am dat ceva in ticket-ul acela. Te-am rugat sa inaintezi, asa vei primi un raspuns de la un om intelept, cu capul pe umeri, care nu abuzeaza de functie, si stie mai bine.

O seara placuta sa ai!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7851

Guest
Nu dau dreptate nici uneia din parti, dar nu aici rezolvi o problema de acest gen. Daca esti nemultumit de oricine din echipa (admin/moderator) poti face contestatie direct la managerul comunitatii, Stil.

6.3. Toate reclamaţiile sau criticile în legătură cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzând aici sancţiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport.
 
si cu ce ma incalzeste pe mine daca domnul administrator imi da dreptate??...daca raspunde la mail(pe care l-am trimis deja) in noaptea asta nu o face mai mult ca sigur...si eu ce fac raman cu timpul pierdut??e inceput de lume acum conteaza fiecare moment,dar eu mierd 24 de ore pt ce?? pt tontea care cand a auzit prima injuratura in viata lui nici nu stia ca e injuratura,credea ca e rugaciune,atat de inocent e...sa fim seriosi nu am zis cine stie ce ca sa iau ban,dar na melteanu sa vazut cu puterea in tastatura si trosc,sa il ardem pe fraier
 
cand un om a fost "asuprit" in copilarie sau adolescenta de parinti sau colegi si ajunge sa aibe o putere cat de neinsemnata,dat fiind ca e virtuala tinde sa abuzeze de ia.
 

DeletedUser

Guest
cand un om a fost "asuprit" in copilarie sau adolescenta de parinti sau colegi si ajunge sa aibe o putere cat de neinsemnata,dat fiind ca e virtuala tinde sa abuzeze de ia.

Sa fie testat pisicologic...sa vedem si noi de cine a fost abuzat in copilarie domnu Tontea.....macar sa stim o treaba sa nu ne lamentam cand ia o decizie :))))
 

DeletedUser

Guest
Wow :)) ! Prima data cand aud pe cineva care este banat dar nu apare si numele Cpt. Mr Jack si Lady AncaBoghian =))))))) !

Bv ba baiatule :))))))))!
 
Ultima editare de un moderator:
Sus