abuz

DeletedUser5815

Guest
Pai si asa iti faci tu reclama :))) ? Ca iei orase de la un jucator banat :))))))))))))))) ?

De ce nu arati draga si rapoartele cand te-a dat la pestisori :)))))))))))))) ? Sau atunci erai cu shaorma-n mana ???
smiley_emoticons_confusednew.gif
si n-aveai cum :)) ?

tu crezi ca am pus degeaba si data? .... stiu, e greu de citit pana la capat :)
de ce crezi ca te-am intrebat daca stie ca l-ai facut inactiv in perioada aia?... speram la o circumstanta de inteligenta, dar de unde nu e... :)

si de pestisori chiar nu-mi aduc aminte, cred ca ai niste probleme de confuzie
cauta data cand a fost banat si compara cu imaginea pe care am postat-o... o sa dea cu o mare virgula, cam cat o luna, cel putin

cat despre comentariile alea cu shaorme, chiar esti penibil... si asta ti-o spun pentru ca inca am vaga impresie ca ar trebuie sa te iau in considerare ca si jucator.... dar cred ca ma hazardez


btw, ar fi trebuit sa luati exemplu de la fratie (jos palaria) cum se ataca un asediu, dar voi, cum ati dat un pic de greu - ca in coltu' vostru de harta n-ati avut adversari, ati inceput sa tipati ca gainile..
luati aminte si bravo lor!
astia adversari si nu-s nici fantome nici inactivi... surprizaa!!!

ce-am evidentiat cu rosu au fost strict pe asediu (zid 0 ), restul atacuri pe alte orase ale mele in ziua respectiva

c3DzEB1.png


- - - Actualizat - - -

ce va mai agitati sa aflati cu cine tin adminii....acum vreo 3 ore serverul pe care ruleaya lumea athens a avut niste momente de ezitare, momente in care baietelul a furat/o...
si acum, stau si ma itreb, daca nu e mai bine ca adminii astia sa fie programatori, angajati cu contract si sa le fie interzis sa joace?
nu stiu cati si-ar mai risca atunci jobul si nu numai...pentru a favoriza pe unii sau altii...
aceleasi probleme le-a avut toata lumea, nu tine de admini, doar de tehnic... ala din germana, btw


in rest, ce sa zic.. stiu ca sunteti o carca de indivizi care doar atat asteptati, sa sariti la gatul meu... ma intreb pentru cei neutri cam cum pare asta :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
1 ban,2 bani,3 bani...ba ce aveTi bah.....va e dor de vacanta pe 3 coji de banane?Nu puteti a va istorisi aprecierile si furtisagurile din real pe altta parte si nu public?Aveam ceva pretentii! Romanu s-a nascut hot dar nu si prost!

- - - Actualizat - - -

Nu poti lua de al mine sa iti refaci rezervele federale?:p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7851

Guest
eu iau doar ce-i al meu
eu nu prea ti-am dat, deci nu am ce sa iau
 

DeletedUser5815

Guest
ce frumos, s-a deblocat topicul dupa ce s-au sters unele lucruri
 
Sus