Abdera - Lumea greilor

DeletedUser17271

Guest
Mna eu stiu ca pactul a fost facut cand mai era o luna jumate pana sa inceapa la dominatie...ca atunci am vorbit cu maximus2727 sa nu faca pactul chiar daca eram adversari....si au facut pactul ca ei va aveau adversari la granita m45/m44,si atunci a fost pusa si regula aia sa nu se recruteze din Angels/Anonymous...eu asa stiu...sa vina
@thebestanimal daca a fost pusa regula aia...iar gina prima data s-a dus la Sons pt ca eu i-am zis,dar au refuzat oferta,asta e,si atunci i-am zis...pai hai la Wild atunci daca ei nu voi si aia e...daca-s fraieri.
Wtf =)))))) man pactul e facut din primele zile .. nici de cum o luna jumate sau ce zici tu acolo .
Si nu era nici o regula privind recrutarile singura regula era marile si recrutarile din marea aliatului dor cu acceptul lor ajutor reciproc in limita disponibilului .. dar o sa ma uit un pic pe skype poate gasesc cv poze sa pun aici sa vezi exact .
 

Anubis.K

Stie Tot
Bai aici e abdera , du-te dracu cu tot cu aliantele si lumile tale , sluga plii ce esti tu , tu sti tot , tu faci tot si tu esti vai steaua matii , ai mancat ceva azi sau mai ai din pateul de ieri ?
sa nu uiti esti doar o SLUGA , esti vai mortii tai , iar aliantele care te iau pe tine sunt pline de inapti, lideri care nu sunt in stare sa isi aibe grija singuri de un rahat de cont de joc si apeleaza la slugi .
Poti sa revi cand treci la nivelul de ARGAT , tu inca esti o sluga si atat .

Nu cred ca ar trebui tu sa vorbesti de slugi:)))
 
Bai aici e abdera , du-te dracu cu tot cu aliantele si lumile tale , sluga plii ce esti tu , tu sti tot , tu faci tot si tu esti vai steaua matii , ai mancat ceva azi sau mai ai din pateul de ieri ?
sa nu uiti esti doar o SLUGA , esti vai mortii tai , iar aliantele care te iau pe tine sunt pline de inapti, lideri care nu sunt in stare sa isi aibe grija singuri de un rahat de cont de joc si apeleaza la slugi .
Poti sa revi cand treci la nivelul de ARGAT , tu inca esti o sluga si atat .
pe ce lume joci?
 
Wtf =)))))) man pactul e facut din primele zile .. nici de cum o luna jumate sau ce zici tu acolo .
Si nu era nici o regula privind recrutarile singura regula era marile si recrutarile din marea aliatului dor cu acceptul lor ajutor reciproc in limita disponibilului .. dar o sa ma uit un pic pe skype poate gasesc cv poze sa pun aici sa vezi exact .
Eu asa stiu ma;)),atunci a fost pentru prima data cand ati ajutat sonsul sa sparga o nava Angels.Cand sau rupt toate miticile daca iti mai amintesti... .
 

TereX

Membru activ
Lindicul asta de @TereX aka Ragee .
De prin 2017 imi tot bat pla de el , de fapt nu cred ca mai e vreo alianta sa nu il fi muit la vre un moment dat .
Dar cea mai multa muie si a luat "papusel" de la mine .
Pe unde l am prins l am injosit scos din harta s.a
Asa de tare l am injosit incat tipa de care el era indragostit si ii spunea :" iepuras te iubesc" si ii declara dragostea in chaturii s.a . Deja ma vazusem cu ea , si eram cu ea, imi arata cum ii scria ragee mesaje de dragoste , astia vechi stie despre cine vorbesc =))))) .
Asa de tare l am injosit incat am ajuns constanta l am invitat oras nu a iesit basina din casa =)))))
S a cacat pe el coie .....

Un bipolar care se caca pe el ca lucreaza manager la Goblin am sunat la aia aia nici nu auzise de numele lui =)))) .
Apoi se caca pe el pe aici extern ,ca e programator si el saracul aduna fier vechii in histria sa aiba bani de tigarii , si maica-sa saraca vindea saraca flori in tomis 3 . =))))))
Si el mare bombardier pe extern si defapt vai pla lui =)))))
Asa de pielea pulii incat ii ceruse banii lui anubis cu imprumut =))))))))))) Dar bombardier ....


Aica care jucau acum 2 3 ani stiu discutiile.... =)))))))
Apoi "papusel" se legase de mine ca am umblat cu mihaela ca era "the wilking dead "( intr o poza care o postasem pe un grup ) , pai ba lake normal ca era slabita fata daca avea cancer ... Wtf ...
Apoi sa va zica baietii cu ce tipa umbla el =)))))))
Ba una urata si nu doar ca era urata pe cat era de urata pe atat era de pitica si cat avea fata in inaltime , atat era si de grasa =)))))))) .
Sa va zica capone ce gagica avea ragee ca el pusese poza aia cu ragee si grasuta lui =)))))))))))
Sa ma enerveze mult ca scot dosarele de pe skype. cu poze cu el cum statea basina in pla goala in pat si cu gumari in picioare sau cum umblau in pla goala cabd erau mici .. poze ce aparuse aici pe extern =)))))


Fmm de basina lesinata =)))))
Nu stiu ce plm ai scris acolo da mi se pare emoteonant=)))))
Sa mi sugi pula de aneu opărit si sa mi bag pla in mortii si copiii tai
 
Bai ciora borata , eu imi asum si sv pierdute si sv castigate .
Unde mortii tai am zis eu 7bal vreodata ca am intrat pentru gold ?! Ti se pare ca eu sunt ca x si y sa nu am 10 20 euro sa donez sa imi iau administratorii fmm si tie de pripas .
Prea te crezi buricul pamantului pizdo , si prea iti dai cu parerea tigane despre ce fac eu .
Slabanul pulii mele

Stai culcat si cauta 500 pe link ca e jale de tine
 

DeletedUser17271

Guest
Nu stiu ce plm ai scris acolo da mi se pare emoteonant=)))))
Sa mi sugi pula de aneu opărit si sa mi bag pla in mortii si copiii tai
Besica proasta, folosesti cuvinte ce habar nu ai ce inseamna ... probabil la cata muie ti am dat anii astia am ramas aneu =))))))) pt tine =)))))).
Cred ca de aia esti si "emoteonat" .
Vezi ca la Goblin se fac angajarii , goblinule =))) =)))))))
 
Ultima editare de un moderator:
501 ca avem nevoie si de o "cioara " pe post de mascota si ziceau cv baieti din Friends ca vi si tu =)))) .
Baiatul Pricalist aka buze vinete =))))))))))) .

Esti jalnic rau petarda.

Culcat wildul tau de Oceania care nici nu avea pretentii la cistigat.

Si pe sinope ori unde ai mai intrat toti ai luat muie.
Arata ca nu stii a cistiga cu adversar.

Poti sa zici cit vrei cioara,indian, negru dar asta denota cit de slaban ai devenit daca recurgi la astea.

Culcat cum zice nazistul.
 
Si nu vreau sa ofensez jucatorii care au ramas ca macar au incercat sa lupte si sa joace si au fost aproape sa cistige.

Dar tu esti paleta si multi stiu deja asta.

Ciaules 7petarda.
 
Sus