Abdera - Lumea greilor

Ok si pana la Oceania pe lumea aia aceasi oceania am tavalito pe alta lume , inclusiv pe tine te am tavalit pe alta lume in plm iti bagase nave validona2016 asa de bun esti =))))
pe ce lume m-ai tavalit tu ba?

pe o lume unde nu jucam? :))))))))))))))

Coaie ai fost FUTUT, REPET F U T U T .

Si tu mai vii pe externul asta.
 

CaponeM

Stie Tot
Okay, din ce observ aici si nu sunt genul care se baga in discutille astea non-sens. Sunt jucatori cunoscuti aici care joaca sub alt nick-name? De ce ? Nu vad sensul, chiar si daca pierzi, crezi ca e atat de important? Oameni buni, este doar un joc, daca mergi la o cafea cu niste oameni de cult si de la cine ai ceva de invatat, te faci de ras daca povestesti asa ceva, nu vad nici sensul jignirilor de aici, e execrabil si de 12 ani. Cine castiga, felicitari si cam atat, deci calmati-va cu rautatea asta nefondata, mai bine fumezi un joint si asculti muzica decat sa te incarci cu toate penibilitatile astea istorice cu ce a facut unul altul sau ce face acum. Eu, daca ar fii dupa mine, as merge pe un server strain cu alianta ROMANIA, daca vreti cu adevarat sa fie ceva frumos, nu sa insultati aici, mai ales, toti avem calitati. Pana la urma uitati de omenie, lasati arogantele astea ieftine unul fata de celalalt, fiecare jucator activ este bun, e clar? Ce face restul aliantei? Depinde de jucatori, cine ii are mai activi castiga pe termen lung, asta, dar si momentul inceperii. Va rog mult, e penibil, am pretentii de la multi de aici. Seara frumoasa si important, pana la urma, sper, sa isi revina, iar, depinde de fiecare, dar sunt sigur ca majoritatea avem o viata palpitanta si fara Grepolis. Mult succes in refacutul trupelor, discutiile istorice, lasati-le, mai bine iesiti la vot, just joke, btw. Unitate, colegialitate si nu pierd de vara. Succes, cu stima pentru fiecare, Vlad! :D

Extern, ahahahahhaahah. Bună asta.
 

CaponeM

Stie Tot
Face sluga echipă, cu bipolarul dă gucci și punguța de prenlandez ( david ) extreme ascunse, deci serverul ie deja câștigat.. =)))))))
 

RAGNARAR.

Stie Tot
in fine e normal si va inteleg pe toti de ce il urati pe @7bile . Omu are lumi castigate cu aliante conduse de el ( demos mantale si wild ) cat aveti voi jucate oameni buni , acest jucator este o legenda a facut istorie pe grepo si daca intra pe vreo lume merita respectul tuturor pentru ca el jucand pe o lume mai aduce 100 de jucatori vechi de top pe langa el si creste comunitatea romania de grepolis dar ce sa stie toti taranii din fundul gradinii . Pe unde a jucat serios si pana la capat a batut aliante mari gen sons singuru care i a batut @CaponeM dai un mesaj poate te invata cum pentru la toamna iti face tutorial video cu refresh . Oricum am ajuns la concluzia ca pur si simplu e o oftica veche la multi dintre voi , omu va batut prin joc nu va dat coronita ca wildu nu se reduce la chestii de genu sa ia inamici sa dea coronite cum mai marele aliante de pe jocu asta fac :))

In fine , va urez o seara frumoasa la toti si lasati gura ca numai aia e de voi !
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Omu e realizat are un job bine platit in belgia , are o gagica frumoasa , are tot ce ii trebuie , sta in banca lui si se distreaza cu viata lui . Din cauza voastra si a caracterelor voastre , omu a renuntat la joc ca nu poate sa stea sa si piarda tot timpu personal pentru un cacat de joc . Si eu as fi facut la fel de mult dar avand in vedere ca i am promis lui versace prandeli merlin ca orice lume mai incep cu FRIENDS o sa o duc la capat si o sa fac tot ce imi sta in putinta sa o castig , nu mi pot incalca cuvantu si voi juca aici pana la final si cu siguranta vom face tot posibilul sa castigam . Apoi dupa o pauza bine meritata vom revenii sa jucam alta lume indiferent ca o sa castigam sau pierdem cu bratele sus indiferent de rezultat fara intelegeri la minuni 7/7 sau nimic . Ce credeti si eu primesc tot felul de jigniri aici legate de mine sau FRIENDS si ganditi va ca am renascut cea mai puternica alianta de pe Romania si am castigat ultima lume jucata si in afara de injuraturi si fakeuri n am primit un felicitari de la cineva care nu este in echipa mea , asta e Romania si Romanii , niste caractere ingrate 0 respect 0 onoare , daia tara asta nu va ajunge sus vreodata . Ma mandresc ca sunt rus si pot zice ca colaborez mai bine cu grecii mei de pe abdera .
 
Ultima editare:

un1catul

Membru activ
E bine ca tu inca inventezi lucruri auzite de la altii :))) Nici acum nu realizezi ca esti o paleta de om retardata care a furat numele unei aliante? Ai noroc ca oamenii si-au dat seama ce neuroni ai si inca te mai suporta...Off ce supara adevarul pe unii :(
 

RAGNARAR.

Stie Tot
E bine ca tu inca inventezi lucruri auzite de la altii :))) Nici acum nu realizezi ca esti o paleta de om retardata care a furat numele unei aliante? Ai noroc ca oamenii si-au dat seama ce neuroni ai si inca te mai suporta...Off ce supara adevarul pe unii :(
Ce vorbeam , - tipic pentru Romania - #prostimeinmasa .
 

CaponeM

Stie Tot
in fine e normal si va inteleg pe toti de ce il urati pe @7bile . Omu are lumi castigate cu aliante conduse de el ( demos mantale si wild ) cat aveti voi jucate oameni buni , acest jucator este o legenda a facut istorie pe grepo si daca intra pe vreo lume merita respectul tuturor pentru ca el jucand pe o lume mai aduce 100 de jucatori vechi de top pe langa el si creste comunitatea romania de grepolis dar ce sa stie toti taranii din fundul gradinii . Pe unde a jucat serios si pana la capat a batut aliante mari gen sons singuru care i a batut @CaponeM dai un mesaj poate te invata cum pentru la toamna iti face tutorial video cu refresh . Oricum am ajuns la concluzia ca pur si simplu e o oftica veche la multi dintre voi , omu va batut prin joc nu va dat coronita ca wildu nu se reduce la chestii de genu sa ia inamici sa dea coronite cum mai marele aliante de pe jocu asta fac :))

In fine , va urez o seara frumoasa la toti si lasati gura ca numai aia e de voi


1. Bilă nu a condus vreodată demosul dobitoc ce ești... de câștigat nici nu mai spun. Că a câștigat un server cu demos din poziția de comandat, asta este cu totul altceva.

2. Când Demosul bătea Sons-ul, wild-ul încă purta scutece, asta ca idee :))))))))

3. Tu fă bine și vorbește de altii, doar după ce realizezi tu ceva, pt că, momentan, in afară de a arăta cât de prost ești și de a "prelua" un brand pe care l-ai făcut efectiv praf, n-ai realizat absolut nimic.

0 în materie de jucător;

0 în materie de lider;

0 în materie de realizări;

+ infinit in materie de prostie și afirmații fără absolut nici o bază.
 

RAGNARAR.

Stie Tot
1. Bilă nu a condus vreodată demosul dobitoc ce ești... de câștigat nici nu mai spun. Că a câștigat un server cu demos din poziția de comandat, asta este cu totul altceva.

2. Când Demosul bătea Sons-ul, wild-ul încă purta scutece, asta ca idee :))))))))

3. Tu fă bine și vorbește de altii, doar după ce realizezi tu ceva, pt că, momentan, in afară de a arăta cât de prost ești și de a "prelua" un brand pe care l-ai făcut efectiv praf, n-ai realizat absolut nimic.

0 în materie de jucător;

0 în materie de lider;

0 în materie de realizări;

+ infinit in materie de prostie și afirmații fără absolut nici o bază.
Vorbeste de mine de grepolis ala care pierdea byllisu cu 3 fucking mari , hai marsh !
 

Draven

Stie Tot
in fine e normal si va inteleg pe toti de ce il urati pe @7bile . Omu are lumi castigate cu aliante conduse de el ( demos mantale si wild ) cat aveti voi jucate oameni buni , acest jucator este o legenda a facut istorie pe grepo si daca intra pe vreo lume merita respectul tuturor pentru ca el jucand pe o lume mai aduce 100 de jucatori vechi de top pe langa el si creste comunitatea romania de grepolis dar ce sa stie toti taranii din fundul gradinii . Pe unde a jucat serios si pana la capat a batut aliante mari gen sons singuru care i a batut @CaponeM dai un mesaj poate te invata cum pentru la toamna iti face tutorial video cu refresh . Oricum am ajuns la concluzia ca pur si simplu e o oftica veche la multi dintre voi , omu va batut prin joc nu va dat coronita ca wildu nu se reduce la chestii de genu sa ia inamici sa dea coronite cum mai marele aliante de pe jocu asta fac :))

In fine , va urez o seara frumoasa la toti si lasati gura ca numai aia e de voi !

Pe Lindos s`au dat coronite si celor din Angels care au vrut, daca tot scoatem toate dosarele de pe toate lumile posibile si imposibile :)
 
Sus