Abdera - Lumea greilor

NoobFromRo

Stie Tot
:)))))))))))))))
@NoobFromRo ia uite ba ce am gasit la offtopic lumea Farsala =)))))) 2018 =))))

Vezi atașament 6094
cauti pe cineva care joaca cu bot de mai mult timp ca tine?:)) greu de gasit :)))))))
cum zice si postarea, mai era un noob from ro care juca mai demult, nu am treaba cu ala :)))

propun sa ti schimbe stil numele in gucci 2 , ca esti la fel de disperat ca ala :))
pune o la dosar

nici nu ti mai dau atentie ca ti se urca la nas :)) esti in lumea ta unde tu esti centru universului si le stii pe toate, o cauza la fel de pierduta ca gucci sau ca nazistu ala ratat
chiar nu inteleg cum te mai suporta aia 10-15 ramasi in wild dupa atatea lumi in care le ai tras o , dar stai chill, nu or sa mai inghita nici aia prea mult ,la fel cum am plecat eu , si multi altii , or sa plece toti si cum zic, o sa ti faca Stil un server doar pentru tine ca esti prea bun :)))))))
 
Ultima editare:

Gucci.Stallone

Stie Tot
cauti pe cineva care joaca cu bot de mai mult timp ca tine?:)) greu de gasit :)))))))
cum zice si postarea, mai era un noob from ro care juca mai demult, nu am treaba cu ala :)))

propun sa ti schimbe stil numele in gucci 2 , ca esti la fel de disperat ca el :))
pune o la dosar
Te dai cam important.
Dacă erai asa important nihil încă era cu tine. Încă erai lider în Hakuna Stars. Cum ai luat ban ai fost dat afară și nu mai esti primit în Hakuna. Nici ca membru.. darămite lider

Esti paleta. Barem 7bal a condus alianta spre delete și o parte l au urmat. E o performanță. Eu unul mă bucur că l am urmat și nu am nimic de reprosat. E dosr un joc. Uneori câștigi... alteori pierzi.
 

mustangul 2

Membru activ
Nici nu mai avem loc sa ne injuram noi astia de jucam pe lumea asta de voi
smiley-emoticons-irre.gif
 

DeletedUser17271

Guest
cauti pe cineva care joaca cu bot de mai mult timp ca tine?:)) greu de gasit :)))))))
cum zice si postarea, mai era un noob from ro care juca mai demult, nu am treaba cu ala :)))

propun sa ti schimbe stil numele in gucci 2 , ca esti la fel de disperat ca ala :))
pune o la dosar

nici nu ti mai dau atentie ca ti se urca la nas :)) esti in lumea ta unde tu esti centru universului si le stii pe toate, o cauza la fel de pierduta ca gucci sau ca nazistu ala ratat
chiar nu inteleg cum te mai suporta aia 10-15 ramasi in wild dupa atatea lumi in care le ai tras o , dar stai chill, nu or sa mai inghita nici aia prea mult ,la fel cum am plecat eu , si multi altii , or sa plece toti si cum zic, o sa ti faca Stil un server doar pentru tine ca esti prea bun :)))))))
Stiu stiu de asta imi scriai acum cateva saptamani daca intru pe grepolis, ca vrei sa intri cu mine =)))))))
 

DeletedUser17271

Guest
Cauta atentie bagamias pula in gura lui=)))) El crede ca impresioneaza pe cineva cu textele lui de pizda udă=))))
Ce mortii tai sa mai impresionez ma fraiere ca din 2017 imi tot bat pla de tine =))))))))

Las si asta aici =)))))

Screenshot_20220508-160320.png
 

DeletedUser17271

Guest
Esti jalnic rau petarda.

Culcat wildul tau de Oceania care nici nu avea pretentii la cistigat.

Si pe sinope ori unde ai mai intrat toti ai luat muie.
Arata ca nu stii a cistiga cu adversar.

Poti sa zici cit vrei cioara,indian, negru dar asta denota cit de slaban ai devenit daca recurgi la astea.

Culcat cum zice nazistul.
Ok si pana la Oceania pe lumea aia aceasi oceania am tavalito pe alta lume , inclusiv pe tine te am tavalit pe alta lume in plm iti bagase nave validona2016 asa de bun esti =))))
 

sNNd

Membru
Okay, din ce observ aici si nu sunt genul care se baga in discutille astea non-sens. Sunt jucatori cunoscuti aici care joaca sub alt nick-name? De ce ? Nu vad sensul, chiar si daca pierzi, crezi ca e atat de important? Oameni buni, este doar un joc, daca mergi la o cafea cu niste oameni de cult si de la cine ai ceva de invatat, te faci de ras daca povestesti asa ceva, nu vad nici sensul jignirilor de aici, e execrabil si de 12 ani. Cine castiga, felicitari si cam atat, deci calmati-va cu rautatea asta nefondata, mai bine fumezi un joint si asculti muzica decat sa te incarci cu toate penibilitatile astea istorice cu ce a facut unul altul sau ce face acum. Eu, daca ar fii dupa mine, as merge pe un server strain cu alianta ROMANIA, daca vreti cu adevarat sa fie ceva frumos, nu sa insultati aici, mai ales, toti avem calitati. Pana la urma uitati de omenie, lasati arogantele astea ieftine unul fata de celalalt, fiecare jucator activ este bun, e clar? Ce face restul aliantei? Depinde de jucatori, cine ii are mai activi castiga pe termen lung, asta, dar si momentul inceperii. Va rog mult, e penibil, am pretentii de la multi de aici. Seara frumoasa si important, pana la urma, sper, sa isi revina, iar, depinde de fiecare, dar sunt sigur ca majoritatea avem o viata palpitanta si fara Grepolis. Mult succes in refacutul trupelor, discutiile istorice, lasati-le, mai bine iesiti la vot, just joke, btw. Unitate, colegialitate si nu pierd de vara. Succes, cu stima pentru fiecare, Vlad! :D
 
Ultima editare:

Anubis.K

Stie Tot
Okay, din ce observ aici si nu sunt genul care se baga in discutille astea non-sens. Sunt jucatori cunoscuti aici care joaca sub alt nick-name? De ce ? Nu vad sensul, chiar si daca pierzi, crezi ca e atat de important? Oameni buni, este doar un joc, daca mergi la o cafea cu niste oameni de cult si de la cine ai ceva de invatat, te faci de ras daca povestesti asa ceva, nu vad nici sensul jignirilor de aici, e execrabil si de 12 ani. Cine castiga, felicitari si cam atat, deci calmati-va cu rautatea asta nefondata, mai bine fumezi un joint si asculti muzica decat sa te incarci cu toate penibilitatile astea istorice cu ce a facut unul altul sau ce face acum. Eu, daca ar fii dupa mine, as merge pe un server strain cu alianta ROMANIA, daca vreti cu adevarat sa fie ceva frumos, nu sa insultati aici, mai ales, toti avem calitati. Pana la urma uitati de omenie, lasati arogantele astea unul fata de celalalt, fiecare jucator activ este bun, e clar? Ce face restul aliantei? Depinde de jucatori, cine ii are mai activi castiga pe termen lung, asta, dar si momentul inceperii. Va rog mult, e penibil, am pretentii de la multi de aici. Seara frumoasa si pretentia, pana la urmam sper msa isi revina, depinde de fiecare, dar sunt sigur ca toti avem o viata palpitanta si fara Grepolis. Mult succes in refacutul trupelor, discutiile istorie, lasati-le, mai bine iesiti la vot, just joke, btw. Unitate, colegialitate si nu pierd de vara. Succes, cu stima pentru fiecare, Vlad!

@1Sheri Vi Mihaela3 sa-l luam si pe el, pune acolo pe lista
 

IndeedWise

Membru
Pana nu scapam de pe forum de toti penibilii care starnesc conflictele, nu o sa fie niciodata un subiect de pe forum care sa nu contina injuraturi sau amenintari :))
 

DeletedUser17271

Guest
=))))))))
Lasa ca intru cu paturile pe extern .
Sau cu friends pe urmatoarea lume.
Cu Wild nu mai intru ca ma prinde pricalistul cu ragee =)))))))si ma sujeee de numa numa =))))))
 
Sus