Abdera - Lumea greilor

Lord Smaug

Stie Tot
Ne auzim la clasamentul final
smiley-emoticons-bravo2.gif
unde o sa fii pe locul 2 la luptatori?
 

CrismoS

Membru activ
intra si pe al meu si mai du-te-n pula mea
proasta pula a fost la curul ma-tii.
avorton prost ce esti
Taci in mortii ma-tii!
Daca te prind pe alta lume, tu mori primu, baga-mi-as pula in ma-ta aia.
La inceput te bagi in seama cu mine si te prefaci ca nu s-a intamplat nimic si deja o iei asa
Copil avortat
Trebuia ca ma-ta sa te avorteze la ce prost esti.
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
Taci in mortii ma-tii!
Daca te prind pe alta lume, tu mori primu, baga-mi-as pula in ma-ta aia.
La inceput te bagi in seama cu mine si te prefaci ca nu s-a intamplat nimic si deja o iei asa
Copil avortat
Trebuia ca ma-ta sa te avorteze la ce prost esti.
Stii de systemul nou implmentat? ia dai la setari , la notificari instant. salut
 

Lord Smaug

Stie Tot
Dacă e să tac o fac că știu că ești prost și n-am cu cine (gen crismos), știi cum zic?=))
Mergi la somn că de dimineață ai treabă pe contul lui David..să nu pierzi sacul de pedigree pe sapt. asta
Ceau
ma trezesc maine la 8 ca sa stii, pana atunci vezi ce poti prinde.. a stai... am uitat... tu nu ataci niciodata...
daca e sa taci, taci si suge-mi pula :)))))))
 

CrismoS

Membru activ
Dacă e să tac o fac că știu că ești prost și n-am cu cine (gen crismos), știi cum zic?=))
Mergi la somn că de dimineață ai treabă pe contul lui David..să nu pierzi sacul de pedigree pe sapt. asta
Ceau
Nu mi mai zice numele ca deja esti prost...
Esti prea prost pentru secolul asta si nu stii cum..
Vezi sa nu ajungi ca @Baiatul Pricalist ..
O latri pe aici. dar pe joc cand? Stai in nucleu bine relaxat ?
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Azog a stat de cateva ori la mn pe tw dobitocilor si oricum el face ce pl lui vrea , mai degraba el ma controleaza pe mn decat eu pe el , nu l mai faceti caine si dastea ca nu le haleste :)))

in schimb va da cu jocu in cap dupa event , mochlos v 2 ;)
 

ice4u

Membru
Azog a stat de cateva ori la mn pe tw dobitocilor si oricum el face ce pl lui vrea , mai degraba el ma controleaza pe mn decat eu pe el , nu l mai faceti caine si dastea ca nu le haleste :)))

in schimb va da cu jocu in cap dupa event , mochlos v 2 ;)
Tu pregatesteti orasele in pl mea ca am pus ochii pe unele orase de a le tale am vb cu Odiseu sa bage sprijin rand pe rand iti iau un oras ps mersi de mitice alea de ieri:D:cool:
 
Sus