Abdera - Lumea greilor

Anubis.K

Stie Tot
=)))))))))))))))))))))))))))))))
Esti sigur ca hakuna va castiga? Mai vorbim peste cativa luni la finalul lumii
Nu ma supara ca pe bune intru in FRIENDS mare, sa vezi ca acolo raman in pula mea, dar eu nu am vrut propunerea lui david, eu raman in alianta unde am intrat la inceputul lumii.
Pizda ma-tii de cacanar.. Sterge-te la gura ca ai plini de cacat si vorbim dupa:))
aaa recunosti ca ti-ai luat-o dildo in cur ?:)))
vrei sa facem pariu ca intru in primu alianta mare sau a doilea? un mesaj la david si se rezolva:))
pizdo. CULCAT, Batrane.. :))

tu cine esti pe joc ?
 

Anubis.K

Stie Tot
Azog a stat de cateva ori la mn pe tw dobitocilor si oricum el face ce pl lui vrea , mai degraba el ma controleaza pe mn decat eu pe el , nu l mai faceti caine si dastea ca nu le haleste :)))

in schimb va da cu jocu in cap dupa event , mochlos v 2 ;)

Ba esti nebun:))))))))))))))))))))))))))))
 

un1catul

Membru activ
Lasa ca mi au zis baietii de la el de pe grup ca moare de ciuda ca stie ca nu ma mai prinde la luptatori :))))))))))))))))))))))) daia face el asa urat .
Cu punctele de batalie ai sa ramai daca ai mentalitatea asta...In loc sa iti vezi de organizarea aliantei,sa vb cu jucătorii care i-ai pierdut sa reglementezi situatia,tu dai fakeuri si faci jucatorii buni de la tn sa se lase din cauza ca iei numai tu si grupul tau internele..Asa crezi ca faci tu minunile? Lumea de la tn nu e proasta...
 
Sus