Abdera - Lumea greilor

Culcat va sta Friendsul dupa event
smiley-emoticons-popcorn-essen.gif


ne auzim la 1 nava
 

CrismoS

Membru activ
Noi?
Daca zici de Hakuna atunci e clar ca cistiga detasat.

Dar tu nazist o sa cistigi un dildo in cur ca nici in a 3 alianta nu intri saracie :))))))))))))))
=)))))))))))))))))))))))))))))))
Esti sigur ca hakuna va castiga? Mai vorbim peste cativa luni la finalul lumii
Nu ma supara ca pe bune intru in FRIENDS mare, sa vezi ca acolo raman in pula mea, dar eu nu am vrut propunerea lui david, eu raman in alianta unde am intrat la inceputul lumii.
Pizda ma-tii de cacanar.. Sterge-te la gura ca ai plini de cacat si vorbim dupa:))
aaa recunosti ca ti-ai luat-o dildo in cur ?:)))
vrei sa facem pariu ca intru in primu alianta mare sau a doilea? un mesaj la david si se rezolva:))
pizdo. CULCAT, Batrane.. :))
 
Cica a zis ca intra in prima alianta :)))))))))))

Poate daca ii faci un minet de ala bun sa te ia la minuni cu 20 orase cite o sa ai :))))))))))))))))))

Ce retardat.Mai rar asa.

Chiar ca il bati pe Gucci
 

CrismoS

Membru activ
Cica a zis ca intra in prima alianta :)))))))))))

Poate daca ii faci un minet de ala bun sa te ia la minuni cu 20 orase cite o sa ai :))))))))))))))))))

Ce retardat.Mai rar asa.

Chiar ca il bati pe Gucci
prietenasule
ma pis pe tine si pe ma-ta aia care iti da banii de gold :))) crezi ca cu gold rezolvi sa ajungi pana la 200 orase? te provoc sa joci fara gold fara premium si sa joci calumea, sunt curios la cat orase ajungi tu :))
cred ca cel putin maxim 15 :)))))))
tot mosu ai ramas ca in poza mea de profil?:)))
Ideea e ca eu sunt un jucator cu revolta, daca te prind pe o lume cu revolta, sa vezi ca o belesti cu mine fraiere...
Si daca nu voi castiga, tot eu raman cu FRIENDS, intrebarea este tot ramai cu Hakuna? La ce mos esti tu?
Crismos și Smigal,combinația fatală
CULCAT! Vrei sa te culci ca maine mergi la munca si nu stii cum sa te culci ? CULCAT!
 
Sus