Abdera - Lumea greilor

DeletedUser17271

Guest
Nu mai am chef de grepolis cel putin nu momentat cine stie ce o fi in toamna . si sti destul de bine ca eu nu ma simt comfortabil in a juca cu tine . Restul e cancan !
Bafta in cea ce faci tu .
 
Nu stiu ce dreaq ma mananca in cur sa ma bag in seama cu fine cand te stiu de terminat .
Coie ti -am spus nu stiu jucator, lider sau alianta sa nu fi renuntat macar odata pe x lume de joc . Ce kkt vorbim ?
Renunta 7bal , nu se mai invarte pamantul =)))) . Renunta paturile numai are chef =))) . Coie motivele sunt irelevante un renuntat tot renuntat se numeste inviderent de motive .
Si iti reamintesc o alta lume care s-a rugat Mirela de mine sa te iau la noi ca mai apoi sa renunti ca nu mai aveai tu chef , ti minte ?!
Pai eu n-am renuntat;)),daca se stiu deja castigatori la ce sa joc?;))Adica tu mai joci pe lumi moarte?Eu nu;)).Si ce legatura are asta cu mine ca pe zakros s-a rugat Mirela de tine sa ma iei in ally?Ca eu nu inteleg...
 

DeletedUser17271

Guest
Fmm viata , fmm logica cum ce legatura are o alta lume pe care ai renuntat .
Renuntat =0 orase =delete . Nu asa scriai mai sus , WTF man .
 

Anubis.K

Stie Tot
@Anubis.K auzi la asta ca a fost top=)),ce top ai fost coaie,ca te-a atacat toata alianta cand activai simturile?Top-ul ala nu mai are relevanta ;)) de foarte mult timp,dar ma amuza astia care sunt pe 1/2/3 si daca ii pui sa iti organizeze o actiune sau sa faca o strategie is 0,dar la capitolul interne puncte de batalie si stat in spate sunt bombardieri.Iar la renuntat,bai eu n-am renuntat pe vreo lume daca stau sa ma gandesc;)),dar uite pe Rhamus am cedat contul sa joace altcineva,si nu pentru ca nu aveam timp sau ca "atat s-a putut" ,dar nu mai aveam chef sa dau doar festivale si mi s-a luat cheful:)).

pai e in lumea lui oricum :)))))))))))))))
modestia e la ea acasa, un adevarat lider omu ;)
 

CrismoS

Membru activ
Ai de plm!!!
Mue still
A leading Holocaust historian just compared the US to Nazi Germany - Vox
Respect. Ai spus bine despre Stil...
smiley-emoticons-bravo2.gif
smiley-emoticons-lovelove-light.gif
 

CrismoS

Membru activ
Situatia nu mai putem schimba.
1650051983887.png
1650052085574.png

ma intreb ce o fi in sufletu lui cand a vazut raportul ca n-a prins nimic si degeaba a dat 200 spartani?
=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
1650052200936.png
deci CULCAT!


Sezi jos si CULCAT! <3:cool:
 
Ultima editare:

Stupefy v.2

Stie Tot
Mama ce e drept.. daca am ajuns sa ne bucuram de 5000 furie care se face in 10 minute daca ai destul iq(NU SI IN CAZUL TAU).. e clar
#maimultdecatofamiliedecimpanzei :))
 

CrismoS

Membru activ
Mama ce e drept.. daca am ajuns sa ne bucuram de 5000 furie care se face in 10 minute daca ai destul iq(NU SI IN CAZUL TAU).. e clar
#maimultdecatofamiliedecimpanzei :))
=)))))))))))))))))))))
coaieeee iti dai seama ca asta nici nu stie sa spioneze da apai sa dea narcicism si dupa protectie?????? p=))))))))))))))))))))))))))))))
deci CULCAT
vino pe TereX

#StupefyMaiMultTereXdeNebuni
 
Ultima editare:
Sus