Abdera - Lumea greilor

DeletedUser17271

Guest
Mai bilute, ce naiba te apuca sa ma pomenesti? Mai exact, ce interactiune am avut noi inafara de 3-4 mesaje pe joc? Ce stii tu de mine ca sa ma faci cum m-ai facut mai sus. Eu imi vad de tb pe joc, dormeza cum sunt, unde am zis eu ca-s bombardier sau ce ti-a sugerat ca sunt bombardier? Tu scrii aici ca vrei sa mai ai o farama de importanta pe jocul asta dupa ce ti-ai batut joc de oamenii tai de 2 ori, i-ai rugat sa trimita resurse pentru mitraliera, sa-ti completeze simturile, sa ai permanent pe toate orasele unde erau rosii si pe urma ai plecat. Sunt destul de ancorat in realitate si stiu ca nu-s mare jucator sau "bombardier", asa ca incearca sa fii si tu la fel ca mine(ancorat in realitate), si da-ti seama ca nu mai esti relevant pentru acest joc.


Hai te pup, bafta cu ce te ocupi acum.
1. In primul rand daca erai asa de ancorat in realitate nu imi dadeai fake-uri pe sinope dupa ce ti -am curatat un oras . (ca de acolo a si inceput schimbul nostru de alea 3-4 mesaje nu ?! ) .
2 In al 2-lea rand am zis deci bine ca tu esti Terex ala . Cel putin eu nu ma ascund dupa alte nick uri sa zic cea ce am de zis.
Cat despre mitraliera am avut doar una si aia platita cu bani reali si permanent tot de pe orasele mele ca nah aveam de unde si stiu si sa ma organizez .
Asa de tare s-a ofensat asta ca l am facut bombardier mai sus , a trebuit sa ridice ancora din realitate sa navigheze catre virtual si sa imi spuna cat de irelevant am ajuns !
Wtf =))))
Bafta si tie .
 

firstblood

Membru Nou
1. In primul rand daca erai asa de ancorat in realitate nu imi dadeai fake-uri pe sinope dupa ce ti -am curatat un oras . (ca de acolo a si inceput schimbul nostru de alea 3-4 mesaje nu ?! ) .
2 In al 2-lea rand am zis deci bine ca tu esti Terex ala . Cel putin eu nu ma ascund dupa alte nick uri sa zic cea ce am de zis.
Cat despre mitraliera am avut doar una si aia platita cu bani reali si permanent tot de pe orasele mele ca nah aveam de unde si stiu si sa ma organizez .
Asa de tare s-a ofensat asta ca l am facut bombardier mai sus , a trebuit sa ridice ancora din realitate sa navigheze catre virtual si sa imi spuna cat de irelevant am ajuns !
Wtf =))))

1. Nu era vorba de curatat niciun oras, mi-ai dat fake-uri, si ti-am dat mesaj, asa a inceput, dupa care ti-am dat si eu fake-uri, absolut. Daca mi-ai prins si trupe felicitari, nu mai stiu, si cum am zis si in mesajul de mai sus, sunt constient ca sunt dormeza, deci nu e exclus, in orice caz n-am dat/n-as da fake-uri pentru ca mi s-au prins trupe.
2. Daca ai platit-o bravo tie, ma bucur ca suntem de acord in privinta a ce ai facut
3. De unde pana unde a inceput asta ca sunt eu pe terex? Eu doar am dat like-uri pana acum pe extern ca nu mi-a pronuntat nimeni numele, cand ai zis cv de mine am raspuns, ma gandeam ca nu trebuie clarificata aceasta situatie.

Si da a trebuit sa ridic ancora din realitate sa comentez putin pe extern, mi-a placut asta;) Sunt si eu la ora de pareri.
 

TereX

Membru activ
Nu cred ca e Stupefy , e unul care pe Sinope juca in all Stars firstblood sau daddy dragos cv de genul firstblood mai mult ca sigur avea nick-ul ca imi batusem pla de el atunci era mare bombardier in primele zile si acoi nu trecuse de 5 orase si o daduse ca nu joaca pe lumea aia =))))) .
Oricum e un lindic , mucos, cauta si el anturaj cu baietii.
Futuți candela si hristostii ma tii,nu mai acuza lumea aiurea
Pe tine te deranjeaza cane pune Ivan poza cu tine si concubina pe forum da vad ca si tie iti place sa mananci la cacat de altii
Mai bine mergi la cimitir si aprindei o lumanare Mihaelei nenorocitu dracu decat sa macani pe aici
 

CrismoS

Membru activ
Iesi ma chitule de aici
Mai comentezi mult.. Intra pe TereX si hai sa ne certam daca esti atat de tupeist in gura... Crezi ca tu scapi de mine degeaba? Ca o sa ma potolesc dupa ce ai comentat mult si prost si ca te-ai bagat ca ultimul prost?
deci terex nr 1 si stupefy nr 1.. ce imi place ca vorbiti singuri :))
 

DeletedUser17271

Guest
Futuți candela si hristostii ma tii,nu mai acuza lumea aiurea
Pe tine te deranjeaza cane pune Ivan poza cu tine si concubina pe forum da vad ca si tie iti place sa mananci la cacat de altii
Mai bine mergi la cimitir si aprindei o lumanare Mihaelei nenorocitu dracu decat sa macani pe aici
Damn emotional !
Printesa mica , nu iti mai incorda muschii din degete , ca iti rupi unghiutele.
Ca sa te injuri cu mine sau , sa ai cel putin anturaj cu mine trebuie sa fi cnv , sau sa fi facut ceva pe vreo lume , si/sau sa nu te ascunzi dupa alte conturi fake, incercand sa fii si tu baiat . Caci altfel iti dau valoare si crede lumea ca esti si tu cineva .
Lumanarile i le-am dat la maternitate , lui maica-ta , cand te -ai nascut tu .
Toti au venit cu cadouri, eu am venit cu lumanari.
 

DeletedUser17271

Guest
Asa e boss , am zis mai sus de frica ta am intrat vacanta si apoi am cedat contul lui marinescu sa se poata lua orasele .
S-au discutat la momentul respectiv de ce am intrat vacanta , de ce nu am mai revenit s.a
Tat am jucat am jucat si am fost top , cum de altfel pe orice lume am jucat am fost top clasament top luptatori si nici nu am pierdut orase si sti destul de bine ca asta inseamna sa depui efort si timp , banii s.a
Si la o adica sti tu vre-un jucator care a intrat pe o lume si nu a renuntat la un moment dat ?! Eu am 2 una ca asa am vrut eu , una ca asa s-a discutat in cadrul aliantei , tu pe cate lumii ai sters/renuntat=0=delete ?!
Sau zi-mi liderul ala de alianta care la un moment dat nu a sters /renuntat sau macar alianta zi-mi-o . Despre ce vorbim ?!
 
Ultima editare de un moderator:

TereX

Membru activ
Damn emotional !
Printesa mica , nu iti mai incorda muschii din degete , ca iti rupi unghiutele.
Ca sa te injuri cu mine sau , sa ai cel putin anturaj cu mine trebuie sa fi cnv , sau sa fi facut ceva pe vreo lume , si/sau sa nu te ascunzi dupa alte conturi fake, incercand sa fii si tu baiat . Caci altfel iti dau valoare si crede lumea ca esti si tu cineva .
Lumanarile i le-am dat la maternitate , lui maica-ta , cand te -ai nascut tu .
Toti au venit cu cadouri, eu am venit cu lumanari.
Marș in pula mea de căcat cu băsinilea astea=))) ma doare n pula de realizarile tale coaie=))
Cauti atentie si incerci sa pari interesant da stii ca tot un cacat ramai in fata tuturor=)))))
Si daca tot corectai pe aici ,e “să fii” nu sa fi=)) Jet acolo la lolu tau cu smigal ca imi bag pl in mortii tai imediat
 

TereX

Membru activ
Asa e boss , am zis mai sus de frica ta am intrat vacanta si apoi am cedat contul lui marinescu sa se poata lua orasele .
S-au discutat la momentul respectiv de ce am intrat vacanta , de ce nu am mai revenit s.a
Tat am jucat am jucat si am fost top , cum de altfel pe orice lume am jucat am fost top clasament top luptatori si nici nu am pierdut orase si sti destul de bine ca asta inseamna sa depui efort si timp , banii s.a
Si la o adica sti tu vre-un jucator care a intrat pe o lume si nu a renuntat la un moment dat ?! Eu am 2 una ca asa am vrut eu , una ca asa s-a discutat in cadrul aliantei , tu pe cate lumii ai sters/renuntat=0=delete ?!
Jet ma de aici
 

DeletedUser17271

Guest
No hai sa ne injuram .
Bai lindicule , tu mi-ai scris ieri , nu invers . Deci nu stiu care mortii ma-ti cauta atentie , eu sau tu ?!
Nu vezi ca nimeni nu te baga in seama pe nici un forum, si doar incerci sa pupi in cur pe cate unul sau vreo alianta sa pari si tu baiat .
Sorry ca am uitat un "i", l am pierdut in ma-ta , si cum eram cu gandul la ea , am uitat sa il pun aici .
Dai un pic cu inspect in toate postarile tale , ca iti da autocorectorul eroare .
Esti si analfabet si agramat , x10 fata de mine si pe deasupra diot .
#i -ul l-am lasat in ma-ta iar . Cauta-l !
 
Asa e boss , am zis mai sus de frica ta am intrat vacanta si apoi am cedat contul lui marinescu sa se poata lua orasele .
S-au discutat la momentul respectiv de ce am intrat vacanta , de ce nu am mai revenit s.a
Tat am jucat am jucat si am fost top , cum de altfel pe orice lume am jucat am fost top clasament top luptatori si nici nu am pierdut orase si sti destul de bine ca asta inseamna sa depui efort si timp , banii s.a
Si la o adica sti tu vre-un jucator care a intrat pe o lume si nu a renuntat la un moment dat ?! Eu am 2 una ca asa am vrut eu , una ca asa s-a discutat in cadrul aliantei , tu pe cate lumii ai sters/renuntat=0=delete ?!
Sau zi-mi liderul ala de alianta care la un moment dat nu a sters /renuntat sau macar alianta zi-mi-o . Despre ce vorbim ?!
@Anubis.K auzi la asta ca a fost top=)),ce top ai fost coaie,ca te-a atacat toata alianta cand activai simturile?Top-ul ala nu mai are relevanta ;)) de foarte mult timp,dar ma amuza astia care sunt pe 1/2/3 si daca ii pui sa iti organizeze o actiune sau sa faca o strategie is 0,dar la capitolul interne puncte de batalie si stat in spate sunt bombardieri.Iar la renuntat,bai eu n-am renuntat pe vreo lume daca stau sa ma gandesc;)),dar uite pe Rhamus am cedat contul sa joace altcineva,si nu pentru ca nu aveam timp sau ca "atat s-a putut" ,dar nu mai aveam chef sa dau doar festivale si mi s-a luat cheful:)).
 
vrei sa fi top?In toamna intram versus englezi sau germani:)),nici eu nu stiu daca o sa am timp sau chef,dar ne poti demonstra la toti acolo ce "top" esti...sa ne arati la toti cum se joaca cum ar trebui sa jucam,stii la ce ma refer;)),demonstreaza acolo daca esti top si apoi poti linistit sa te lauzi pe toate serverele ce bombardier esti tu;)).
 

DeletedUser17271

Guest
Nu stiu ce dreaq ma mananca in cur sa ma bag in seama cu
tine cand te stiu de terminat . Efectiv nu iti inteleg logica .
Coie, ti -am spus nu stiu jucator, lider sau alianta sa nu fi renuntat macar odata pe x lume de joc . Ce kkt vorbim ?
Renunta 7bal , nu se mai invarte pamantul =)))) . Renunta paturile numai are chef =))) . Motivele sunt irelevante un renuntat tot renuntat se numeste indiferent de motive .
Si iti reamintesc o alta lume care s-a rugat Mirela de mine sa te iau la noi , ca mai apoi sa renunti ca nu mai aveai tu chef , ti minte ?!
 
Sus