Abdera - Lumea greilor

smiley-emoticons-drunk.gif

asta vine sa comenteze
1649891265686.png
 
si pe externul asta doar voi va pupati in cur si va dati like uri intre voi cum fac pizdele pe instagram
smiley-emoticons-lol.gif


mai fa un ticket si plinge in continuare

ciaules
 

firstblood

Membru Nou
Nu cred ca e Stupefy , e unul care pe Sinope juca in all Stars firstblood sau daddy dragos cv de genul firstblood mai mult ca sigur avea nick-ul ca imi batusem pla de el atunci era mare bombardier in primele zile si acoi nu trecuse de 5 orase si o daduse ca nu joaca pe lumea aia =))))) .
Oricum e un lindic , mucos, cauta si el anturaj cu baietii.
Mai bilute, ce naiba te apuca sa ma pomenesti? Mai exact, ce interactiune am avut noi inafara de 3-4 mesaje pe joc? Ce stii tu de mine ca sa ma faci cum m-ai facut mai sus. Eu imi vad de tb pe joc, dormeza cum sunt, unde am zis eu ca-s bombardier sau ce ti-a sugerat ca sunt bombardier? Tu scrii aici ca vrei sa mai ai o farama de importanta pe jocul asta dupa ce ti-ai batut joc de oamenii tai de 2 ori, i-ai rugat sa trimita resurse pentru mitraliera, sa-ti completeze simturile, sa ai permanent pe toate orasele unde erau rosii si pe urma ai plecat. Sunt destul de ancorat in realitate si stiu ca nu-s mare jucator sau "bombardier", asa ca incearca sa fii si tu la fel ca mine(ancorat in realitate), si da-ti seama ca nu mai esti relevant pentru acest joc.


Hai te pup, bafta cu ce te ocupi acum.
 
Sus