300 of Cosa Nostra

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
da ma bateti din gura mult si dai si rupe ,dar adevarul e cel care e bun si ala e ca voi cei din black sunteti cativa buni nu pot sa nu recunosc asta dar majoritatea sunteti varza

daca erati asa de buni cel putin de cand ati inceput acel stres cu fulgerele perdeam vreun oras ,dar ce sa zic inca astept si astept dar rezultate nu vad

daca voi pierde vreun oras bravo voua dar va zic un lucru veti iesi la pensie si pe mine nu ma veti muta din 54

si inca un lucru atat ziceti de fapte dar voi ce ati facut de va vedeti asa de sus ,mormant din jucatorii vostri sub voi ca sa ajungeti sus :)

bafta
 

DeletedUser

Guest
da ma bateti din gura mult si dai si rupe ,dar adevarul e cel care e bun si ala e ca voi cei din black sunteti cativa buni nu pot sa nu recunosc asta dar majoritatea sunteti varza

daca erati asa de buni cel putin de cand ati inceput acel stres cu fulgerele perdeam vreun oras ,dar ce sa zic inca astept si astept dar rezultate nu vad

daca voi pierde vreun oras bravo voua dar va zic un lucru veti iesi la pensie si pe mine nu ma veti muta din 54

si inca un lucru atat ziceti de fapte dar voi ce ati facut de va vedeti asa de sus ,mormant din jucatorii vostri sub voi ca sa ajungeti sus :)

bafta

Scumpul meu prieten :)
De mult nu mai vorbisem noi doi, ultima oara cand discutam prin mesaje mi-ai spus sa nu iti mai scriu ca te stresez (sau era de la fulgere?)
Avand in vedere ca, datorita unor probleme existente dinainte de cuceririle tale (pt ca ai vazut ca anonim era off-line de ceva timp si a mai fost si dupa ce ai luat orasele) colegul anonim e in vacanta. Sincer nu stim daca mai revine.
Tu poti sa te bati cu pumnul in piept ca din vina ta nu mai revine dar stii foarte bine ca ce am scris mai sus este adevarat.
Fulgerele au fost mai mult ca un stres si sa iti dam si tie o ocupatie. Mai ridici un zid, mai faci nivel 25 la senat (ca am vazut ca tot aveai prin polis) stii tu chestii marunte.
Acuma nu ne grabim, tu esti ca un peste mic care nu streseaza asa de mult, te lasam in pace. Poate daca revine si anonim o sa ne reapucam de tine.
Daca nu revine avem noi alte planuri. Recunosc mai lungi dar noi nu ne grabim.
Tu te grabesti? :)
Si sa nu mai vb ca fiecare alianta are oamenii lor slabi (si voi aveti si noi avem, exista peste tot, doar nu toti s-au nascut invatati) dar te rog arata-mi si mie care dintre jucatorii nostri de top au crescut pe spatele aliatilor?
Pentru ca noi spre deosebire de altii preferam sa ne batem in lupta dreapta ca sa cucerim un oras.
Nu mai fii tu suparat ca e doar un joc :)
 

DeletedUser

Guest
lulus cum merge treaba?aud zvonuri ca faci puncte de batalie aliatilor mei din -ET-....pai cum domnule sa pierzi nava de colonizare dupa atatea atacuri reusite?chiar asa sa te pacaleasca stffib ?a mai stricat si zamfira o gramada de armata aiurea.of of...mai mai...vai vai.:D
 

DeletedUser

Guest
Scumpul meu prieten :)
De mult nu mai vorbisem noi doi, ultima oara cand discutam prin mesaje mi-ai spus sa nu iti mai scriu ca te stresez (sau era de la fulgere?)
Avand in vedere ca, datorita unor probleme existente dinainte de cuceririle tale (pt ca ai vazut ca anonim era off-line de ceva timp si a mai fost si dupa ce ai luat orasele) colegul anonim e in vacanta. Sincer nu stim daca mai revine.
Tu poti sa te bati cu pumnul in piept ca din vina ta nu mai revine dar stii foarte bine ca ce am scris mai sus este adevarat.
Fulgerele au fost mai mult ca un stres si sa iti dam si tie o ocupatie. Mai ridici un zid, mai faci nivel 25 la senat (ca am vazut ca tot aveai prin polis) stii tu chestii marunte.
Acuma nu ne grabim, tu esti ca un peste mic care nu streseaza asa de mult, te lasam in pace. Poate daca revine si anonim o sa ne reapucam de tine.
Daca nu revine avem noi alte planuri. Recunosc mai lungi dar noi nu ne grabim.
Tu te grabesti? :)
Si sa nu mai vb ca fiecare alianta are oamenii lor slabi (si voi aveti si noi avem, exista peste tot, doar nu toti s-au nascut invatati) dar te rog arata-mi si mie care dintre jucatorii nostri de top au crescut pe spatele aliatilor?
Pentru ca noi spre deosebire de altii preferam sa ne batem in lupta dreapta ca sa cucerim un oras.
Nu mai fii tu suparat ca e doar un joc :)

eu nu am zis niciodata ca voi face sau am facut ,si nici nu voi zice

daca doriti sa vedeti ce fac veniti si vizitati-ma si veti vedea cam cum merg treburile

adevarul ca faza cu vulgerile si cutremurile e stresanta dar asta nu ma opreste sa inaintez in joc ,cum am zis nu ati stricat nimic care nu poate fi refacut

si cu tine am luat aceasta decizie deoarace eu prefer cand vb cu cineva sa fie respect chear daca nu ne cunoastem si tu ai fost inceput sa o iei pe calea cealalta si nu imi place sa discut lucruri care nu au importanta

si toti avem planuri nu te gandi ca numai voi aveti dar cum spunea cineva de la voi "mie imi place pericolul" ca e un joc si trebuie jucat ,si cum spunea altul "trupele sunt facute pt a fi distruse "

acum de fiecare din noi depinde cum vom juca si cum vom distruge trupele

bafta ;)
 

DeletedUser

Guest
Vorbe mari,Dane...


eu nu le vad asa de mari :p

inca nu am avut placerea sa colaboram dar poate vom avea placerea sa ne infrumtam

cine stie cum se mai schimba timpurile :)

si inca un lucru tu cred ca nu ar trebui sa te pui in randul celor din black ca nu ai valoarea lor si nu o vei avea nici odata ,tinand cont ca ai parasit alianta pt a te proteja

daca erai asa de bun puteai sa ai curajuk sa te infrunti contra lor nu sa dai spatele aliantei unde erai

eu pana acum nu am schimbat alianta si nici nu o voi schimba chear daca voi ramane si singur ,e un joc si daca vrei sa joci pai il joci nu te dai dupa coada ca sa-ti fie bine

bafta
 

DeletedUser

Guest
Dane,nu-mi place de tine.Nu ma judeca inainte sa ma cunosti.Nu sti de ce am plecat din Cosa Nostra asa ca nu iti da cu parerea ca gresesti.Daca ma crezi,ma crezi.Dar eu nu am fost niciodata atacat de un jucator din Black Pearl.Daca ai fi fost in locul meu,cu orasele inconjurate de membrii BP si niciun coleg langa mine,ce ai fi facut?Sa ma lupt singur cu ei?Din cate stiu acesta este un joc de echipa.Si fi sigur ca acum,ca an01m nu mai e,ar fi inceput cu atacurile asupra mea.Si nu sunt doar 1-2 acolo.
 

DeletedUser

Guest
e parerea mea si nu mi-o vei schimba

fiind intro alianta nu o parasesti fara a da explicatiile de rigoare

si asta imi spune tot ,te-a durut in cot de alianta si de echipa

si daca nu-ti place de mine nici nu trebuie ca din cate stiu eu suntem in razboi si asta se refera la toti membrii ,chear daca unii nu respecta acest lucru si merg spre binele oraselor care le detin ,parca de le pierd nu pot lua altele :)



bafta si ne mai auzim
 

DeletedUser

Guest
Pacat,fiinda e o parere proasta.Daca ma doare in cot de alianta?Hmm,daca spun supar pe cineva si nu vreau.Doar 2 lucruri vreau sa iti spun.Primul:Napi a intrat in alianta si i-am zis sa imi trimita si mie o invitatie(doar ca sa am alianta).In black pearl nu e asa,chiar daca s-a retras un prieten.Iar al doilea:Spor la joc si sper sa interactionam putin.
 

DeletedUser

Guest
lulus cum merge treaba?aud zvonuri ca faci puncte de batalie aliatilor mei din -ET-....pai cum domnule sa pierzi nava de colonizare dupa atatea atacuri reusite?chiar asa sa te pacaleasca stffib ?a mai stricat si zamfira o gramada de armata aiurea.of of...mai mai...vai vai.:D

oare colegul tau din ET nu si-a pus intrebarea dc nu au ajuns atacurile cu Nave Usoare? Poate am avut si eu ceva neprevazut cand erau planificate atacurile cu nave usoare... gandesti gresit crezand ca eu atack doar cu atat... sau e spre binele meu cum ganditi :p
 

DeletedUser

Guest
nu am zis ca nu ar fi intervenit ceva....nici ca asa ataci tu de obicei...intrebam doar daca faci puncte baiatului....ca si noi i-am facut ieri cateva lui Bugsy Bunny......promitem sa nu se mai repete.
 

DeletedUser

Guest
dupa calculele mele io am facut mai multe puncte de cultura pe coaja aluia, i-am prins vreo 80 de Nave Usoare la un atack anterior, dar banuiesc ca a uitat sa aminteasca de acel atack...
 

DeletedUser

Guest
eu vorbesc de ce vad....pe marginea unor lucruri palpabile...ce a fost inainte sau daca l-ai macelarit nu stiu ca nu am vazut decat raportul ala.
 

DeletedUser

Guest
=))) in mica mea vacanta de fro 3 luni vand ca sinsila nu mai este :|
 

DeletedUser

Guest
=))) in mica mea vacanta de fro 3 luni vand ca sinsila nu mai este :|

sinsila a avut niste probleme personale si s-a retras, in glorie as putea spune, sau ati uitat cum v-a rupt tot pe marea 64 :)

Si ca sa nu existe discutii anterioare si eu am intrat in vacanta datorita unor probleme cu munca. Promit ca o sa revin, cat de repedde pot, doar am un oras de la Buggsy pe care trebuie sa il iau. Doar am promis :)
 

DeletedUser

Guest
Lulus,tineti ferme pe acolo in just do it?Nu am mai primit un atac de la voi de 1 luna:) si nici mare rezistenta nu am intampinat.
 

DeletedUser

Guest
crezi ca ne uitam la "giganti" ca tine? ii luam pe astia mai mici si fara aparare... Sa nu ai soarta lu gora, be careful
 

DeletedUser

Guest
Eei,nu ma astept ca giganti ca voi sa se uite la un amarat cu 6-7 orase sau cate oi avea.Dar va spun ca la mine in zona nu vad nimic actiune...de la atacurile lui Napi si an0n1m asupra mea...hai ca nu ma deranjeaza sa pierd orase:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus